LAJMI I FUNDIT:

Butrint Imeri

271 Artikuj

Butrint Imeri vazhdon të tregojë muskujt nga pushimet, ndërsa pozon me një tjetër femër misterioze në krah

Butrint Imeri vazhdon të tregojë muskujt nga pushimet, ndërsa pozon me një tjetër femër misterioze në krah

Po Flitet
Kënga “Dujem” e Butrint Imerit arrin 100 milionë klikime në YouTube

Kënga “Dujem” e Butrint Imerit arrin 100 milionë klikime në YouTube

Muzikë
Një fanse prek në vend intim Butrint Imerin gjatë një koncerti

Një fanse prek në vend intim Butrint Imerin gjatë një koncerti

Yjet
Publikohet “Diskoteka” nga Butrint Imeri

Publikohet “Diskoteka” nga Butrint Imeri

Muzikë
Butrint Imeri vë në pah rezultatet e arritura nga palestra

Butrint Imeri vë në pah rezultatet e arritura nga palestra

Yjet
“Diskoteka” nga Butrint Imeri lansohet më 27 prill

“Diskoteka” nga Butrint Imeri lansohet më 27 prill

Muzikë
Butrint Imeri sjell pamje nga xhirimet e klipit të ri teksa shihet në krahët e një femre joshëse

Butrint Imeri sjell pamje nga xhirimet e klipit të ri teksa shihet në krahët e një femre joshëse

Muzikë
Pas pamjeve ku shihet duke goditur sofrën me çekan, reagon Don Xhoni: Në asnjë rast s’e kemi përbuz bukën tonë

Pas pamjeve ku shihet duke goditur sofrën me çekan, reagon Don Xhoni: Në asnjë rast s’e kemi përbuz bukën tonë

Yjet
Butrint Imeri dhe Don Xhoni publikojnë video duke bërë muzikë rapsodike në odë burrash

Butrint Imeri dhe Don Xhoni publikojnë video duke bërë muzikë rapsodike në odë burrash

Yjet
Ndez thashethemet – Butrint Imeri publikon video në rrjetet sociale përkrah një vajze

Ndez thashethemet – Butrint Imeri publikon video në rrjetet sociale përkrah një vajze

Po Flitet
Kiara Tito - BB

Kënga e Butrint Imerit dëgjohet në sfond, Kiara kërkon që ta ndërrojnë

Yjet
Kiara Tito flet për Butrint Imerin: Është një histori e mbyllur që dhjetë vite, nuk dua ta rikthej absolutisht

Kiara Tito flet për Butrint Imerin: Është një histori e mbyllur që dhjetë vite, nuk dua ta rikthej absolutisht

Yjet
Butrint Imeri publikon një pjesë të shkurtër të këngës së re

Butrint Imeri publikon një pjesë të shkurtër të këngës së re

Muzikë
Mesazhi dedikuar Jorit me autor ‘B… Imeri’ nxit banorët të thonë emrin e këngëtarit nga Kosova

Mesazhi dedikuar Jorit me autor ‘B… Imeri’ nxit banorët të thonë emrin e këngëtarit nga Kosova

Yjet
Luizi habitet kur i tregojnë që Kiara ka qenë në lidhje me Butrint Imerin, thotë se nuk e dinte

Luizi habitet kur i tregojnë që Kiara ka qenë në lidhje me Butrint Imerin, thotë se nuk e dinte

Yjet
Banorja e re Jori Delli vë në siklet Kiarën: Do bëjnë një këngë Armaldo dhe Luizi, nuk ka më Butrint

Banorja e re Jori Delli vë në siklet Kiarën: Do bëjnë një këngë Armaldo dhe Luizi, nuk ka më Butrint

Yjet
Kiara nuk e harron dot ish-të dashurin, mes ftohjes së raporteve me Luizin ‘kapet’ duke kënduar këngën e Butrint Imerit

Kiara nuk e harron dot ish-të dashurin, mes ftohjes së raporteve me Luizin ‘kapet’ duke kënduar këngën e Butrint Imerit

Yjet
Butrint Imeri reagon për videon ku thuhej se në koncertin e tij u përmend Luizi

Butrint Imeri reagon për videon ku thuhej se në koncertin e tij u përmend Luizi

Yjet
“A të mungon Kiara” – fansat e provokojnë Butrint Imerin në koncert

“A të mungon Kiara” – fansat e provokojnë Butrint Imerin në koncert

Yjet
“Gëzuar Kosova jonë” – yjet shqiptare urojnë 15-vjetorin e Pavarësisë

“Gëzuar Kosova jonë” – yjet shqiptare urojnë 15-vjetorin e Pavarësisë

Yjet
Butrint Imeri merr vëmendje me veprimin e fundit, ngre gishtin e mesit ndërsa uron Shën Valentinin

Butrint Imeri merr vëmendje me veprimin e fundit, ngre gishtin e mesit ndërsa uron Shën Valentinin

Yjet
Kiara Tito flet sërish për lidhjen me Butrint Imerin: Ka qenë një nga gjërat më të bukura që kam përjetuar, por e vuajta më vonë

Kiara Tito flet sërish për lidhjen me Butrint Imerin: Ka qenë një nga gjërat më të bukura që kam përjetuar, por e vuajta më vonë

Yjet
Butrint Imeri bëhet me makinë të re ‘Rolls-Royce’

Butrint Imeri bëhet me makinë të re ‘Rolls-Royce’

Yjet
Mes marrëdhënies së krijuar brenda me Luizin, Kiarës ia lëshojnë vazhdimisht këngët e Butrint Imerit

Mes marrëdhënies së krijuar brenda me Luizin, Kiarës ia lëshojnë vazhdimisht këngët e Butrint Imerit

Yjet