LAJMI I FUNDIT:

Butel

40 Artikuj

Të shtëna me armë në Butel, një policë dërgohet në Qendrën Klinike në Shkup

Të shtëna me armë në Butel, një policë dërgohet në Qendrën Klinike në Shkup

Maqedonia e Veriut
Ambulanca në Butel jashtë funksionit, ankohen banorët

Ambulanca në Butel jashtë funksionit, ankohen banorët

Maqedonia e Veriut
Shkupi feston 13 Nëntorin – Ditën e Çlirimit

Shkupi feston 13 Nëntorin – Ditën e Çlirimit

Maqedonia e Veriut
Nuk punoi aparati biometrik, votimi nuk filloi në kohë në një vendvotim në Butel të Shkupit

Nuk punoi aparati biometrik, votimi nuk filloi në kohë në një vendvotim në Butel të Shkupit

Komunat
MPB me detaje për vrasjen në Shkup

MPB me detaje për vrasjen në Shkup

Kronikë e Zezë
Të shtëna në Butel të Shkupit, dyshohet për vrasje

Të shtëna në Butel të Shkupit, dyshohet për vrasje

Kronikë e Zezë
Çairi, Butelli, Aerodromi dhe Saraji edhe sot me numrin më të madh të të infektuarve me coronavirus

Çairi, Butelli, Aerodromi dhe Saraji edhe sot me numrin më të madh të të infektuarve me coronavirus

Shëndetësi
Aksion policor në Butel të Shkupit, konfiskohet mbi 1 ton drogë

Aksion policor në Butel të Shkupit, konfiskohet mbi 1 ton drogë

Kronikë e Zezë
Butel, frika nga bakteri MRSA boshatisi klasat (Video)

Butel, frika nga bakteri MRSA boshatisi klasat (Video)

Shëndetësi
Pluhur dhe gropa, rruga në Butel e shkatërruar më shumë se 5 muaj

Pluhur dhe gropa, rruga në Butel e shkatërruar më shumë se 5 muaj

Shkupi
Në Butel zbulohen 300 kilogramë lëndë narkotike, arrestohet një person

Në Butel zbulohen 300 kilogramë lëndë narkotike, arrestohet një person

Kronikë e Zezë
Përkohësisht mbyllet çerdhja “Tashko Karagja” për shkak të përhapjes së fruthit

Përkohësisht mbyllet çerdhja “Tashko Karagja” për shkak të përhapjes së fruthit

Amir Jakupi
Thyhet selia e LSDM-së në Butel (Foto)

Thyhet selia e LSDM-së në Butel (Foto)

Politikë
Vjedhje në një pompë benzini në Butel

Vjedhje në një pompë benzini në Butel

Bashkim Iljazi
Bodrumet e lagjes Topane mbushen me ujëra fekale (Video)

Bodrumet e lagjes Topane mbushen me ujëra fekale (Video)

Venhar Ramadani
Aksident në Butel, dy të lënduar (Foto)

Aksident në Butel, dy të lënduar (Foto)

Venhar Ramadani
Vjedhje në SP ‘Market’ në Butel të Shkupit

Vjedhje në SP ‘Market’ në Butel të Shkupit

Emir Hamzai
Gjykata Kushtetuese anulon diskutimin për kryqin gjigant në Butel

Gjykata Kushtetuese anulon diskutimin për kryqin gjigant në Butel

Venhar Ramadani
Regjimi i veçantë i trafikut te varrezat në Butel

Regjimi i veçantë i trafikut te varrezat në Butel

Emir Hamzai
FRODEM kërkon dokumentin e donacionit për kryqin

FRODEM kërkon dokumentin e donacionit për kryqin

Politikë
Petrov provokon shqiptarët me shenja naciste në megafonin e tij (Foto/Video)

Petrov provokon shqiptarët me shenja naciste në megafonin e tij (Foto/Video)

Venhar Ramadani
Sot përsëri protestohet para MPB-së

Sot përsëri protestohet para MPB-së

Shkupi
Protestë para MPB-së: Policia ta mbroj kryqin (Foto)

Protestë para MPB-së: Policia ta mbroj kryqin (Foto)

Shkupi
BDI: Përshëndesim nismën e Todor Petrovit (Foto)

BDI: Përshëndesim nismën e Todor Petrovit (Foto)

Politikë