LAJMI I FUNDIT:

Burim Ramadani

203 Artikuj

Ish-kryeinspektori i AKI-së që po “lufton” Serbinë në YouTube e Tik-Tok

Ish-kryeinspektori i AKI-së që po “lufton” Serbinë në YouTube e Tik-Tok

Siguri
Ramadani: Telefonata e Cholletit me Vuçiqin e la veriun të qetë

Ramadani: Telefonata e Cholletit me Vuçiqin e la veriun të qetë

Kosovë
Pse Serbia po quhet Rusia e vogël? – Burim Ramadani shpjegon lidhjet mes tyre

Pse Serbia po quhet Rusia e vogël? – Burim Ramadani shpjegon lidhjet mes tyre

Kosovë
Ramadani: Serbisë i duhet veriu i Kosovës të mbetet konflikt i ngrirë

Ramadani: Serbisë i duhet veriu i Kosovës të mbetet konflikt i ngrirë

Kosovë
Paralajmëron ish-inspektori i AKI-së: Serbia do të përpiqet të pengojë marrëveshjen e normalizimit

Paralajmëron ish-inspektori i AKI-së: Serbia do të përpiqet të pengojë marrëveshjen e normalizimit

Kosovë
Si të fitojmë – sërish?

Si të fitojmë – sërish?

Burim Ramadani
Burim Ramadani dorëhiqet nga AKI-ja, Kujtim Shala emërohet në vend të tij

Burim Ramadani dorëhiqet nga AKI-ja, Kujtim Shala emërohet në vend të tij

Kosovë
​Inspektori i AKI-së pyetet për ftesën nga Specialja

​Inspektori i AKI-së pyetet për ftesën nga Specialja

Kosovë
Burim Ramadani i AKI-së raporton në Komisionin e Kuvendit të Kosovës

Burim Ramadani i AKI-së raporton në Komisionin e Kuvendit të Kosovës

Kosovë
Musliu: AKI nuk u tregua inteligjente në rastin e ftesës nga Specialja të Ramadanit

Musliu: AKI nuk u tregua inteligjente në rastin e ftesës nga Specialja të Ramadanit

Kosovë
Specialja e fton për të dëshmuar inspektorin e AKI-së, Burim Ramadani – kërkon nga ai të ofrojë detaje për periudhën e luftës

Specialja e fton për të dëshmuar inspektorin e AKI-së, Burim Ramadani – kërkon nga ai të ofrojë detaje për periudhën e luftës

Drejtësi
Burim Ramadani nga AKI-ja raporton në Komision pa praninë e medieve

Burim Ramadani nga AKI-ja raporton në Komision pa praninë e medieve

Siguri
Pasuria e tre zyrtarëve të lartë të AKI-së e deklaruar në Agjencinë kundër Korrupsionit

Pasuria e tre zyrtarëve të lartë të AKI-së e deklaruar në Agjencinë kundër Korrupsionit

Ekonomi
Musliu: Përfaqësuesit e AKI-së të rrinë larg politikës

Musliu: Përfaqësuesit e AKI-së të rrinë larg politikës

Kosovë
Deputetët kërkojnë ndryshimin e Ligjit për AKI-në

Deputetët kërkojnë ndryshimin e Ligjit për AKI-në

Kosovë
Haradinaj flet për emërimet në AKI, thotë se do t’i qëndrojë prapa vendimit

Haradinaj flet për emërimet në AKI, thotë se do t’i qëndrojë prapa vendimit

Kosovë
QKSS reagon për emërimet në AKI: Të paligjshme dhe me pasoja për kornizën e sigurisë

QKSS reagon për emërimet në AKI: Të paligjshme dhe me pasoja për kornizën e sigurisë

Kosovë
Lutfi Haziri, për emërimet në AKI: Të gjitha emërimet, prej 3 gushtit, janë të paqëndrueshme

Lutfi Haziri, për emërimet në AKI: Të gjitha emërimet, prej 3 gushtit, janë të paqëndrueshme

Kosovë
Vetëvendosje reagon për emërimet në AKI: Pazar i PAN-it të vjetër, do ta adresojmë këtë vendim antikushtetues

Vetëvendosje reagon për emërimet në AKI: Pazar i PAN-it të vjetër, do ta adresojmë këtë vendim antikushtetues

Kosovë
Profili i Burim Ramadanit, që u emërua Inspektor i Përgjithshëm i AKI-së

Profili i Burim Ramadanit, që u emërua Inspektor i Përgjithshëm i AKI-së

Kosovë
Thaçi flet për emërimin e shefit dhe Inspektorit të Përgjithshëm të AKI-së

Thaçi flet për emërimin e shefit dhe Inspektorit të Përgjithshëm të AKI-së

Kosovë
Emërohen shefi dhe Inspektori i Përgjithshëm i AKI-së

Emërohen shefi dhe Inspektori i Përgjithshëm i AKI-së

Kosovë
Samiti i Ohrit, deklaratat e Ramës dhe reagimet në Kosovë e Shqipëri për idenë e ‘Shengenit Ballkanik’

Samiti i Ohrit, deklaratat e Ramës dhe reagimet në Kosovë e Shqipëri për idenë e ‘Shengenit Ballkanik’

Kosovë
Burim Ramadani: Unioni Ballkanik, kurthi i Serbisë pro-ruse

Burim Ramadani: Unioni Ballkanik, kurthi i Serbisë pro-ruse

Kosovë