LAJMI I FUNDIT:

Burim Berisha

37 Artikuj

Burim Berisha: Faktor më ndotës është trafiku sesa KEK-u, gjatë 24 orëve në Fushë-Kosovë kalojnë rreth 60 mijë vetura

Burim Berisha: Faktor më ndotës është trafiku sesa KEK-u, gjatë 24 orëve në Fushë-Kosovë kalojnë rreth 60 mijë vetura

Të tjera
Shtatë kryetarët e komunave, që fituan së paku tri herë zgjedhjet lokale

Shtatë kryetarët e komunave, që fituan së paku tri herë zgjedhjet lokale

Ismail Jakupi
Pothuajse përfundon numërimi në Fushë Kosovë, Burim Berisha mbi 65 për qind të votave

Pothuajse përfundon numërimi në Fushë Kosovë, Burim Berisha mbi 65 për qind të votave

Komunat
AAK mbështet Burim Berishën e LDK-së në Fushë Kosovë

AAK mbështet Burim Berishën e LDK-së në Fushë Kosovë

Kosovë
Përfundon numërimi i votave me kusht, Fushë Kosova shkon në balotazh

Përfundon numërimi i votave me kusht, Fushë Kosova shkon në balotazh

Kosovë
Numërohen votat e diasporës për Fushë Kosovën, Burim Berishës së LDK-së i ulen gjasat për fitore në raundin e parë

Numërohen votat e diasporës për Fushë Kosovën, Burim Berishës së LDK-së i ulen gjasat për fitore në raundin e parë

Politikë
Fushë Kosova në balotazh? – Numërohen 75 për qind të votave

Fushë Kosova në balotazh? – Numërohen 75 për qind të votave

Kosovë
Sondazhi nga RTV Dukagjini për Fushë Kosovën: Burim Berisha (LDK) – 54.9%, Enver Bajçinca (LVV) – 28.6%

Sondazhi nga RTV Dukagjini për Fushë Kosovën: Burim Berisha (LDK) – 54.9%, Enver Bajçinca (LVV) – 28.6%

Politikë
Sondazh: Kush mendoni se do të jetë në krye të Fushë Kosovës pas zgjedhjeve lokale 2021?

Sondazh: Kush mendoni se do të jetë në krye të Fushë Kosovës pas zgjedhjeve lokale 2021?

Politikë
“Veteranët” e LDK-së në komuna që synojnë të marrin edhe nga një mandat në zgjedhjet lokale

“Veteranët” e LDK-së në komuna që synojnë të marrin edhe nga një mandat në zgjedhjet lokale

Jehona Hulaj
Komuna e Fushë-Kosovës si odë burrash, vetëm një drejtoreshë

Komuna e Fushë-Kosovës si odë burrash, vetëm një drejtoreshë

Kosovë
Premtimet që kryetari i Fushë-Kosovës nuk i realizoi për dy mandate

Premtimet që kryetari i Fushë-Kosovës nuk i realizoi për dy mandate

Kosovë
Berisha: Do ta respektojmë orën policore

Berisha: Do ta respektojmë orën policore

Komunat
Kryetari i Fushë Kosovës për hyrjen me pagesë në Prishtinë, një dëshirë e parealizueshme

Kryetari i Fushë Kosovës për hyrjen me pagesë në Prishtinë, një dëshirë e parealizueshme

Kosovë
Sa i kanë realizuar kryetarët e komunave premtimet e tyre? GAP publikon raportin

Sa i kanë realizuar kryetarët e komunave premtimet e tyre? GAP publikon raportin

Kosovë
Ministri Zemaj takon kryetarin e Fushë Kosovës, flasin për gjendjen me pandeminë

Ministri Zemaj takon kryetarin e Fushë Kosovës, flasin për gjendjen me pandeminë

Kosovë
Për 24 orë komuna e Fushë Kosovës ofroi 1269 shërbime, Berisha thotë se nuk kapacitet tu shërbejnë edhe qytetarëve të komunave tjera

Për 24 orë komuna e Fushë Kosovës ofroi 1269 shërbime, Berisha thotë se nuk kapacitet tu shërbejnë edhe qytetarëve të komunave tjera

Kosovë
Kurti viziton komunat e Fushë Kosovës dhe Kastriotit, informohet për gjendjen e tyre në përballje me COVID-19

Kurti viziton komunat e Fushë Kosovës dhe Kastriotit, informohet për gjendjen e tyre në përballje me COVID-19

Kosovë
​Veseli i bindur se më 14 prill Kuvendi do të miratojë pakon e re financiare

​Veseli i bindur se më 14 prill Kuvendi do të miratojë pakon e re financiare

Kosovë
Kastrati dhuron 100 pako ushqimore dhe 100 thasë miell për familjet në nevojë në Fushë-Kosovë

Kastrati dhuron 100 pako ushqimore dhe 100 thasë miell për familjet në nevojë në Fushë-Kosovë

Kosovë
Tre qytetarë të Fushë-Kosovës dalin pozitiv me COVID-19, kryetari i Komunës ankohet se nuk është informuar

Tre qytetarë të Fushë-Kosovës dalin pozitiv me COVID-19, kryetari i Komunës ankohet se nuk është informuar

Kosovë
Banorët nuk duan ndërtimin e Gjykatës në Bresje të Fushë Kosovës

Banorët nuk duan ndërtimin e Gjykatës në Bresje të Fushë Kosovës

Kosovë
Haradinaj vizitoi Komunën e Fushë Kosovës, premtoi përkushtim për heqjen e barrierave ekonomike

Haradinaj vizitoi Komunën e Fushë Kosovës, premtoi përkushtim për heqjen e barrierave ekonomike

Kosovë
Petrol Company bën me shtëpi të re familjen Bajrami në Fushë-Kosovë, punëson edhe kryefamiljarin (Video)

Petrol Company bën me shtëpi të re familjen Bajrami në Fushë-Kosovë, punëson edhe kryefamiljarin (Video)

Petrol Company