LAJMI I FUNDIT:

burg

156 Artikuj

Ekipi i Boki 13: Kthimi i tij në burg në gjendje parakanceroze rrezik për jetë

Ekipi i Boki 13: Kthimi i tij në burg në gjendje parakanceroze rrezik për jetë

Maqedonia e Veriut
Boki 13 nga trajtimi spitalor është kthyer në burg në gjendje parakanceroze

Boki 13 nga trajtimi spitalor është kthyer në burg në gjendje parakanceroze

Maqedonia e Veriut
Gjykata lë në burg ish-zyrtaren e akuzuar për pastrim parash në Shqipëri

Gjykata lë në burg ish-zyrtaren e akuzuar për pastrim parash në Shqipëri

Shqipëri
Ndalohet shkupjani i kërkuar nga policia për vuajtje të dënimit me burg!

Ndalohet shkupjani i kërkuar nga policia për vuajtje të dënimit me burg!

Maqedonia e Veriut
Vdekja e të arrestuarit për aferën e impianteve të plehrave në Shqipëri, KShH: Institucionet kanë penguar vëzhguesit të ndjekin ngjarjen

Vdekja e të arrestuarit për aferën e impianteve të plehrave në Shqipëri, KShH: Institucionet kanë penguar vëzhguesit të ndjekin ngjarjen

Shqipëri
I dënuari në burgun e Shënkollit mbërrin i vdekur në spitalin e Lezhës

I dënuari në burgun e Shënkollit mbërrin i vdekur në spitalin e Lezhës

Shqipëri
Komiteti Helsingit: Burgu i Tetovës në rang me burgjet Europiane

Komiteti Helsingit: Burgu i Tetovës në rang me burgjet Europiane

Maqedonia e Veriut
I burgosuri në Prizren denoncon në polici nënën e tij, thotë se është fajtore që ai ka devijuar

I burgosuri në Prizren denoncon në polici nënën e tij, thotë se është fajtore që ai ka devijuar

Kronika e Zezë
Vrau për të marrë hakun e të atit, dënohet me tetë vite burg 17-vjeçari nga Lezha

Vrau për të marrë hakun e të atit, dënohet me tetë vite burg 17-vjeçari nga Lezha

Shqipëri
Burg përjetë për Përparim Ademin, vrasësin e dy motrave në Tiranë

Burg përjetë për Përparim Ademin, vrasësin e dy motrave në Tiranë

Shqipëri
Tenton të vrasë veten një i burgosur në Drenovë

Tenton të vrasë veten një i burgosur në Drenovë

Shqipëri
Një muaj paraburgim ndaj të miturit që dyshohet se së bashku me katër persona të tjerë dhunuan një të mitur në Prishtinë

Një muaj paraburgim ndaj të miturit që dyshohet se së bashku me katër persona të tjerë dhunuan një të mitur në Prishtinë

Jehona Hulaj
Burg për agjentin e policisë që ndihmoi Ervis Martinajn të largohet

Burg për agjentin e policisë që ndihmoi Ervis Martinajn të largohet

Shqipëri
“Ka përdorur spraj se është ndjerë i dhunuar”, flet avokati i rusit

“Ka përdorur spraj se është ndjerë i dhunuar”, flet avokati i rusit

Shqipëri
Lihen në burg 3 skafistët që u kapën me rreth 1 ton marijuanë në Vlorë

Lihen në burg 3 skafistët që u kapën me rreth 1 ton marijuanë në Vlorë

Shqipëri
Vrau me gomone 7-vjeçaren, Arjan Tase pranon krimin: Ngushëllime familjarëve, falje policisë

Vrau me gomone 7-vjeçaren, Arjan Tase pranon krimin: Ngushëllime familjarëve, falje policisë

Shqipëri
Goditi për vdekje 7-vjeçaren në Himarë, gjykata lë në burg Arjan Tasen

Goditi për vdekje 7-vjeçaren në Himarë, gjykata lë në burg Arjan Tasen

Shqipëri
Vetëvaret në qeli i burgosuri në Durrës

Vetëvaret në qeli i burgosuri në Durrës

Shqipëri
Mike Tyson hap zemrën: Tre vitet më të mira të jetës sime i kam kaluar në burg

Mike Tyson hap zemrën: Tre vitet më të mira të jetës sime i kam kaluar në burg

Boks
Pjesë e bandës së Niklës, kush është Edison Pula që u arratis nga burgu në Itali

Pjesë e bandës së Niklës, kush është Edison Pula që u arratis nga burgu në Itali

Shqipëri
Gjykata e Lartë rrëzon kërkesën e Tahirit për pezullimin e dënimit me burg

Gjykata e Lartë rrëzon kërkesën e Tahirit për pezullimin e dënimit me burg

Shqipëri
Plagosën 48-vjeçarin në Tiranë, 15 ditë burg për dy tifozët holandezë

Plagosën 48-vjeçarin në Tiranë, 15 ditë burg për dy tifozët holandezë

Shqipëri
Gjykata e Apelit lë në burg Lefter Kokën me dy masa sigurie

Gjykata e Apelit lë në burg Lefter Kokën me dy masa sigurie

Shqipëri
Vodhi tri dele, dy qura dhe 10 pula – një vit burg dhe 900 euro gjobë për pejanin

Vodhi tri dele, dy qura dhe 10 pula – një vit burg dhe 900 euro gjobë për pejanin

Drejtësi