LAJMI I FUNDIT:

Bullgari

246 Artikuj

Tragjedia në Bullgari, të lënduarit pritet të lëshohen deri në fund të javës

Tragjedia në Bullgari, të lënduarit pritet të lëshohen deri në fund të javës

Maqedonia e Veriut
Ditë zie në Maqedoninë e Veriut, Bullgari dhe Kosovë për viktimat në aksidentin tragjik

Ditë zie në Maqedoninë e Veriut, Bullgari dhe Kosovë për viktimat në aksidentin tragjik

Maqedonia e Veriut
Vijon hetimi për aksidentin e autobusit në Bullgari, do t’i merret licenca transportuesit

Vijon hetimi për aksidentin e autobusit në Bullgari, do t’i merret licenca transportuesit

Maqedonia e Veriut
Kosova sot në zi për viktimat e aksidentit në Bullgari

Kosova sot në zi për viktimat e aksidentit në Bullgari

Kosovë
Edhe 27-vjeçarja me prejardhje nga Kosova humbi jetën në Bullgari, flasin familjarët

Edhe 27-vjeçarja me prejardhje nga Kosova humbi jetën në Bullgari, flasin familjarët

Kosovë
Konjufca ngushëllon Talat Xhaferin për viktimat e tragjedisë në Bullgari

Konjufca ngushëllon Talat Xhaferin për viktimat e tragjedisë në Bullgari

Kosovë
Dujovski: Thuhet se zjarri ka nisur në pjesën e përparme të autobusit, kjo nuk është e zakonshme

Dujovski: Thuhet se zjarri ka nisur në pjesën e përparme të autobusit, kjo nuk është e zakonshme

Maqedonia e Veriut
Të mbijetuarit e aksidentit në Bullgari tregojnë se si ka ndodhur rasti: Theva xhamin me çekan, kishte piskama dhe tym

Të mbijetuarit e aksidentit në Bullgari tregojnë se si ka ndodhur rasti: Theva xhamin me çekan, kishte piskama dhe tym

Maqedonia e Veriut
Prokuroria e Bullgarisë: Të lënduarit janë në gjendje të rëndë psiqike, ende po hetohet nëse ka pasur shpërthim

Prokuroria e Bullgarisë: Të lënduarit janë në gjendje të rëndë psiqike, ende po hetohet nëse ka pasur shpërthim

Maqedonia e Veriut
Boçvarski: Ka nisur procedura për marrjen e licencës ndaj firmës që ka organizuar transport ndërkombëtar

Boçvarski: Ka nisur procedura për marrjen e licencës ndaj firmës që ka organizuar transport ndërkombëtar

Maqedonia e Veriut
Flasin familjarët: Orhan Aliti arriti t’i shpëtojë 6 persona të tjerë në aksidentin në Bullgari, por jo djalin e tij

Flasin familjarët: Orhan Aliti arriti t’i shpëtojë 6 persona të tjerë në aksidentin në Bullgari, por jo djalin e tij

Kosovë
Spasovski: Kontrolli i fundit teknik është bërë më 5 tetor, transportimi i viktimave do të paguhet nga shteti

Spasovski: Kontrolli i fundit teknik është bërë më 5 tetor, transportimi i viktimave do të paguhet nga shteti

Maqedonia e Veriut
Bujar Osmani: Pas identifikimit të viktimave vijon procedura e transportimit të trupave

Bujar Osmani: Pas identifikimit të viktimave vijon procedura e transportimit të trupave

Maqedonia e Veriut
Azem Sadiku: Dhimbja është e madhe, mbi 20 viktima janë nga komuna jonë

Azem Sadiku: Dhimbja është e madhe, mbi 20 viktima janë nga komuna jonë

Maqedonia e Veriut
E mërkura ditë zie shtetërore në Kosovë për viktimat e aksidentit tragjik në Bullgari

E mërkura ditë zie shtetërore në Kosovë për viktimat e aksidentit tragjik në Bullgari

Kosovë
Të afërmit e viktimave në aksidentin me autobusin do të mund të hynë në Bullgari pa dokumente për COVID-19

Të afërmit e viktimave në aksidentin me autobusin do të mund të hynë në Bullgari pa dokumente për COVID-19

Maqedonia e Veriut
Avokati i Popullit Maqedoni: Është tragjedi e madhe e cila na ka goditur të gjithëve

Avokati i Popullit Maqedoni: Është tragjedi e madhe e cila na ka goditur të gjithëve

Maqedonia e Veriut
Xhaxhai i njërit prej viktimave në aksidentin në Bullgari: S’kemi asnjë informacion, s’kemi ku të paraqitemi

Xhaxhai i njërit prej viktimave në aksidentin në Bullgari: S’kemi asnjë informacion, s’kemi ku të paraqitemi

Maqedonia e Veriut
Aksidenti në Bullgari, Lulzimi ndihmoi tjerët edhe pse ishte i lënduar

Aksidenti në Bullgari, Lulzimi ndihmoi tjerët edhe pse ishte i lënduar

Maqedonia e Veriut
Gërvalla i dërgon telegram ngushëllimi homologut nga Maqedonia e Veriut për viktimat e aksidentit në Bullgari

Gërvalla i dërgon telegram ngushëllimi homologut nga Maqedonia e Veriut për viktimat e aksidentit në Bullgari

Kosovë
BFI Maqedoni: Ngushëllime për familjarët e viktimave, jemi në kontakt të vazhdueshëm me BFI-në e Bullgarisë

BFI Maqedoni: Ngushëllime për familjarët e viktimave, jemi në kontakt të vazhdueshëm me BFI-në e Bullgarisë

Maqedonia e Veriut
“Besa Trans – Shkup” me telegram ngushëllimi për aksidentin e ndodhur në Bullgari

“Besa Trans – Shkup” me telegram ngushëllimi për aksidentin e ndodhur në Bullgari

Maqedonia e Veriut
Joveski: Faktori njeri ose mosfunksionimi teknik i automjetit ndër shkaqet e mundshme të aksidentit

Joveski: Faktori njeri ose mosfunksionimi teknik i automjetit ndër shkaqet e mundshme të aksidentit

Maqedonia e Veriut
MPJ e Maqedonisë së Veriut publikon listën e personave të lënduar në aksidentin tragjik në Bullgari

MPJ e Maqedonisë së Veriut publikon listën e personave të lënduar në aksidentin tragjik në Bullgari

Maqedonia e Veriut