LAJMI I FUNDIT:
Bukayo Saka

Bukayo Saka

172 Artikuj

Janë 15 lojtarë që aktualisht vlejnë mbi 100 milionë euro – Vinicius dhe Bellingham në pozitat tre dhe katër, vendi i parë për dy yjet e mëdha

Janë 15 lojtarë që aktualisht vlejnë mbi 100 milionë euro – Vinicius dhe Bellingham në pozitat tre dhe katër, vendi i parë për dy yjet e mëdha

Ndërkombëtare
Notat  e lojtarëve, Chelsea 2-2 Arsenal: Saka e Mudryk më të mirët, Sanchez dështim

Notat  e lojtarëve, Chelsea 2-2 Arsenal: Saka e Mudryk më të mirët, Sanchez dështim

Premier League
Mikel Arteta përditëson gjendjen e Bukayo Saka dhe William Saliba para ndeshjes me Chelsean

Mikel Arteta përditëson gjendjen e Bukayo Saka dhe William Saliba para ndeshjes me Chelsean

Premier League
Zbulohet formacioni më i vlefshëm në botë, tri klube evropiane kanë nga tre lojtarë

Zbulohet formacioni më i vlefshëm në botë, tri klube evropiane kanë nga tre lojtarë

Ndërkombëtare
Zbulohet formacioni më i vlefshëm në Ligën Premier – dominohet nga lojtarët e Man Cityt, asnjë lojtar i Man Utd

Zbulohet formacioni më i vlefshëm në Ligën Premier – dominohet nga lojtarët e Man Cityt, asnjë lojtar i Man Utd

Premier League
Jack Grealish shpjegon pse EURO 2024 është ‘koha e përsosur’ për Anglinë për të fituar një trofe

Jack Grealish shpjegon pse EURO 2024 është ‘koha e përsosur’ për Anglinë për të fituar një trofe

Përfaqësueset
Bukayo Saka po ndjek një plan të personalizuar: Synon të rikthehet në derbin ndaj Chelseat

Bukayo Saka po ndjek një plan të personalizuar: Synon të rikthehet në derbin ndaj Chelseat

Premier League
Gary Neville emëron tre lojtarë të paprekshëm te Arsenali – nuk përmend Bukayo Sakan

Gary Neville emëron tre lojtarë të paprekshëm te Arsenali – nuk përmend Bukayo Sakan

Premier League
Mikel Arteta përditëson gjendjen shëndetësore të Bukayo Sakas para sfidës me Manchester Cityn

Mikel Arteta përditëson gjendjen shëndetësore të Bukayo Sakas para sfidës me Manchester Cityn

Premier League
Lëndimet e shumta te Arsenali, zbulohen datat e rikthimit në fushë

Lëndimet e shumta te Arsenali, zbulohen datat e rikthimit në fushë

Premier League
Mesut Ozil krijon ‘skuadrën e ëndrrave’ të Ligës së Kampionëve këtë sezon, shumë zgjedhje befasuese

Mesut Ozil krijon ‘skuadrën e ëndrrave’ të Ligës së Kampionëve këtë sezon, shumë zgjedhje befasuese

Liga e Kampionëve
Mikel Arteta konfirmon lëndimin e Bukayo Sakas

Mikel Arteta konfirmon lëndimin e Bukayo Sakas

Premier League
Arsenal dhe Tottenham ndajnë pikët në derbin londinez

Arsenal dhe Tottenham ndajnë pikët në derbin londinez

Premier League
Arsenali rikthehet në Ligën e Kampionëve me fitore – Mposht PSV-në me rezultat të thellë

Arsenali rikthehet në Ligën e Kampionëve me fitore – Mposht PSV-në me rezultat të thellë

Liga e Kampionëve
Kompletohet lista me 30 kandidatët në garë për “Topin e Artë 2023” – Halaand, Messi dhe Mbappe favoritë, mungon Ronaldo

Kompletohet lista me 30 kandidatët në garë për “Topin e Artë 2023” – Halaand, Messi dhe Mbappe favoritë, mungon Ronaldo

Ndërkombëtare
Shoqata e Futbollistëve Profesionistë zgjedh formacionin më të mirë të vitit në Ligën Premier

Shoqata e Futbollistëve Profesionistë zgjedh formacionin më të mirë të vitit në Ligën Premier

Premier League
Haaland dhe Saka fitojnë çmimet e më të mirëve të vitit në Ligën Premier

Haaland dhe Saka fitojnë çmimet e më të mirëve të vitit në Ligën Premier

Premier League
Arsenali ndalet me barazim nga Fulhami

Arsenali ndalet me barazim nga Fulhami

Premier League
“Këmba e tij e majtë është po aq e mirë sa e Leo Messit”, Joe Cole thurë lëvdata për Bukayo Saka

“Këmba e tij e majtë është po aq e mirë sa e Leo Messit”, Joe Cole thurë lëvdata për Bukayo Saka

Ndërkombëtare
Kai Havertz vuri duart në kokë nga goli që realizoi Bukayo Saka për Arsenalin

Kai Havertz vuri duart në kokë nga goli që realizoi Bukayo Saka për Arsenalin

Premier League
Arsenali e nis me fitore sezonin e ri, mposht Nottingham Forestin

Arsenali e nis me fitore sezonin e ri, mposht Nottingham Forestin

Premier League
Këta janë 15 lojtarët e klasit botëror që do të luajnë në Ligën Premier në sezonin 2023/24

Këta janë 15 lojtarët e klasit botëror që do të luajnë në Ligën Premier në sezonin 2023/24

Premier League
Notat e lojtarëve: Man City 1-1 Arsenal, veçohen Saka e Ramsdale

Notat e lojtarëve: Man City 1-1 Arsenal, veçohen Saka e Ramsdale

Ndërkombëtare
Vetëm katër lojtarë të Ligës Premier të vlerësuar mbi 150 milionë euro nga CIES

Vetëm katër lojtarë të Ligës Premier të vlerësuar mbi 150 milionë euro nga CIES

Premier League


mob5