LAJMI I FUNDIT:

Bukayo Saka

94 Artikuj

Nga Pedri e  Musiala te Saka, Bellingham dhe Gavi – 10 favoritët për të zgjedhur Golden Boy në “Katar 2022”

Nga Pedri e  Musiala te Saka, Bellingham dhe Gavi – 10 favoritët për të zgjedhur Golden Boy në “Katar 2022”

Përfaqësueset
Nga Vinicius Jr te Bellingham, Saka dhe Saliba – formacioni më i mirë me debutuesit e Kupës së Botës “Katar 2022”

Nga Vinicius Jr te Bellingham, Saka dhe Saliba – formacioni më i mirë me debutuesit e Kupës së Botës “Katar 2022”

Përfaqësueset
Notat e lojtarëve, Arsenal 1-0 PSV: Saka dhe Xhaka më të mirët

Notat e lojtarëve, Arsenal 1-0 PSV: Saka dhe Xhaka më të mirët

Liga e Evropës
Saka po ‘fluturonte’ nga gëzimi, pas fjalëve që ia tha Mane në ceremoninë e Topit të Artë

Saka po ‘fluturonte’ nga gëzimi, pas fjalëve që ia tha Mane në ceremoninë e Topit të Artë

Ndërkombëtare
Goditja e Bukayo Saka bëhet virale, për pak sa nuk goditi një person që shikonte ndeshjen nga banesa e tij

Goditja e Bukayo Saka bëhet virale, për pak sa nuk goditi një person që shikonte ndeshjen nga banesa e tij

Liga e Evropës
Arsenali synon rinovimin e kontratave të lojtarëve kryesorë, Arteta këmbëngul se bisedimet janë në rrugën e duhur

Arsenali synon rinovimin e kontratave të lojtarëve kryesorë, Arteta këmbëngul se bisedimet janë në rrugën e duhur

Premier League
Arsenali synon t’i blindojë tre yjet e skuadrës me kontrata afatgjate

Arsenali synon t’i blindojë tre yjet e skuadrës me kontrata afatgjate

Premier League
Arsenali e ka prioritet rinovimin e Sakas, tre skuadra të mëdha po e monitorojnë  situatën e anglezit

Arsenali e ka prioritet rinovimin e Sakas, tre skuadra të mëdha po e monitorojnë situatën e anglezit

Premier League
Barazohen shifrat në “Old Trafford”, Saka me një gol të bukur

Barazohen shifrat në “Old Trafford”, Saka me një gol të bukur

Premier League
‘Trofeu Kopa’, 10 kandidatët për lojtarin më të mirë të ri

‘Trofeu Kopa’, 10 kandidatët për lojtarin më të mirë të ri

Ndërkombëtare
Arsenali tregon fuqinë edhe ndaj Sevillas, e mposhtë me rezultat të thellë

Arsenali tregon fuqinë edhe ndaj Sevillas, e mposhtë me rezultat të thellë

Premier League
Man City po përgatit transferimin e Bukayo Sakas

Man City po përgatit transferimin e Bukayo Sakas

Premier League
Dështimi për t’u kualifikuar në Ligën e Kampionëve: Arsenalit pritet t’i largohen tre yje

Dështimi për t’u kualifikuar në Ligën e Kampionëve: Arsenalit pritet t’i largohen tre yje

Premier League
Tetë futbollistë në garë për më të mirin e sezonit 2021/22 në Ligën Premier

Tetë futbollistë në garë për më të mirin e sezonit 2021/22 në Ligën Premier

Premier League
Arsenali fiton trillerin ndaj Chelseat dhe bën një hap të madh në garën për top-katërshe

Arsenali fiton trillerin ndaj Chelseat dhe bën një hap të madh në garën për top-katërshe

Premier League
Arsenali katërfishon pagën e Sakas

Arsenali katërfishon pagën e Sakas

Premier League
Saka me kërkesë të veçantë për gjyqtarët: Më mbroni më shumë nga goditjet e shumta që po më japin kundërshtarët

Saka me kërkesë të veçantë për gjyqtarët: Më mbroni më shumë nga goditjet e shumta që po më japin kundërshtarët

Premier League
Arsenal 2-1 Brentford, nota e Xhakës dhe të tjerëve

Arsenal 2-1 Brentford, nota e Xhakës dhe të tjerëve

Premier League
Arsenali fiton me rezultat të ngushtë ndaj Brentfordit

Arsenali fiton me rezultat të ngushtë ndaj Brentfordit

Premier League
Arsenali synon t’i blindojë yjet Saka dhe Martinelli

Arsenali synon t’i blindojë yjet Saka dhe Martinelli

Premier League
Liverpooli dhe Man City vazhdojnë të monitorojnë Bukayo Sakan

Liverpooli dhe Man City vazhdojnë të monitorojnë Bukayo Sakan

Premier League
“Ky është një lajm i mrekullueshëm” – fjalët e Mikel Arteta ku u pyet për interesimin e Liverpoolit për Bukayo Sakan

“Ky është një lajm i mrekullueshëm” – fjalët e Mikel Arteta ku u pyet për interesimin e Liverpoolit për Bukayo Sakan

Premier League
Klopp ëndërron transferimin e Sakas te Liverpooli

Klopp ëndërron transferimin e Sakas te Liverpooli

Premier League
Man City e nis vitin me fitore, triumfon me rikthim në ndeshjen e tensionuar ndaj Arsenalit

Man City e nis vitin me fitore, triumfon me rikthim në ndeshjen e tensionuar ndaj Arsenalit

Premier League