LAJMI I FUNDIT:

BTS

20 Artikuj

Anëtari i BTS detyrohet të kryejë shërbimin ushtarak në Korenë e Jugut, publikon fotografi me modelin e ri të flokëve të prera

Anëtari i BTS detyrohet të kryejë shërbimin ushtarak në Korenë e Jugut, publikon fotografi me modelin e ri të flokëve të prera

Yjet
Spektakli i hapjes së Kampionati Botëror, nga interpretuesit muzikorë deri te legjenda Morgan Freeman

Spektakli i hapjes së Kampionati Botëror, nga interpretuesit muzikorë deri te legjenda Morgan Freeman

Yjet
Dua Lipa dhe Shakira në mesin e yjeve që pritet të performojnë në ceremoninë e Kupës së Botës në Katar?

Dua Lipa dhe Shakira në mesin e yjeve që pritet të performojnë në ceremoninë e Kupës së Botës në Katar?

Yjet
Grupi korean BTS paralajmërojnë albumin e ri, publikohet në qershor

Grupi korean BTS paralajmërojnë albumin e ri, publikohet në qershor

Muzikë
Anëtari i grupit BTS rrëshqiti dhe desh u rrëzua në skenën e “Grammy Awards 2022”

Anëtari i grupit BTS rrëshqiti dhe desh u rrëzua në skenën e “Grammy Awards 2022”

Yjet
Pesë artistët që mund të bëjnë histori këtë të diel në “Grammy Awards”

Pesë artistët që mund të bëjnë histori këtë të diel në “Grammy Awards”

Muzikë
21 personazhet e famshëm të veshur më mirë gjatë vitit 2021

21 personazhet e famshëm të veshur më mirë gjatë vitit 2021

Laura Sekiraqa
Pas Suga, edhe dy anëtarë të tjerë të grupit “BTS” rezultojnë pozitiv me COVID-19

Pas Suga, edhe dy anëtarë të tjerë të grupit “BTS” rezultojnë pozitiv me COVID-19

Yjet
Anëtari i grupit “BTS”, Suga rezulton pozitiv me COVID-19

Anëtari i grupit “BTS”, Suga rezulton pozitiv me COVID-19

Yjet
Kënga e re e Adele thyen rekordin e BTS me më së shumti transmetime gjatë një dite në Spotify

Kënga e re e Adele thyen rekordin e BTS me më së shumti transmetime gjatë një dite në Spotify

Yjet
Coldplay kanë realizuar një bashkëpunim muzikor me Selena Gomez, për të rritur suksesin e tyre në mesin e fansave të rinj

Coldplay kanë realizuar një bashkëpunim muzikor me Selena Gomez, për të rritur suksesin e tyre në mesin e fansave të rinj

Yjet
Fituesit kryesorë në ‘American Music Awards 2020’

Fituesit kryesorë në ‘American Music Awards 2020’

Muzikë
Publikohet lista e plotë e fituesve të “People’s Choice Awards 2020”

Publikohet lista e plotë e fituesve të “People’s Choice Awards 2020”

TV / Film
BTS me katër çmime në MTV EMA, ndërsa Lady Gaga fiton si “Artistja më e mirë e vitit”

BTS me katër çmime në MTV EMA, ndërsa Lady Gaga fiton si “Artistja më e mirë e vitit”

Muzikë
Publikohet lista e plotë e fituesve në MTV EMA 2020

Publikohet lista e plotë e fituesve në MTV EMA 2020

TV / Film
Publikohet lista e 25 muzikantëve më të paguar të vitit – Kanye West, Elton John dhe Ariana Grande në krye të saj

Publikohet lista e 25 muzikantëve më të paguar të vitit – Kanye West, Elton John dhe Ariana Grande në krye të saj

Muzikë
Hyundai me plan ambicioz për ta shpëtuar ambientin

Hyundai me plan ambicioz për ta shpëtuar ambientin

Auto Fun
Lista e fituesve në ‘American Music Awards 2019’

Lista e fituesve në ‘American Music Awards 2019’

Muzikë
Publikohen përqindjet e ndjekësve të rremë të yjeve në Instagram: Kim Kardashian, Taylor Swift e Ariana Grande në mesin ne tyre

Publikohen përqindjet e ndjekësve të rremë të yjeve në Instagram: Kim Kardashian, Taylor Swift e Ariana Grande në mesin ne tyre

Po Flitet
Dua Lipa dhe lista e plotë e fituesve në ‘MTV EMA 2018’

Dua Lipa dhe lista e plotë e fituesve në ‘MTV EMA 2018’

Muzikë