LAJMI I FUNDIT:

Bryan Cristante

40 Artikuj

Notat e lojtarëve, Roma 1-0 Bayer Leverkusen: Cristante më i miri në fushë

Notat e lojtarëve, Roma 1-0 Bayer Leverkusen: Cristante më i miri në fushë

Liga e Evropës
Notat e lojtarëve: Roma 1-0 Bologna, veçohet paraqitja e Smalling

Notat e lojtarëve: Roma 1-0 Bologna, veçohet paraqitja e Smalling

Serie A
Notat e lojtarëve: Sampdoria 0-1 Roma, El Shaarawy e Belotti nuk ishin në krye të detyrës

Notat e lojtarëve: Sampdoria 0-1 Roma, El Shaarawy e Belotti nuk ishin në krye të detyrës

Serie A
Roma, lojtarët më të përdorur nga Mourinho – Ibanez i pazëvendësueshëm

Roma, lojtarët më të përdorur nga Mourinho – Ibanez i pazëvendësueshëm

Serie A
Milani dhe Juve interesohen për transferimin e Cristantes

Milani dhe Juve interesohen për transferimin e Cristantes

Serie A
Dy mesfushorë të Romës rezultojnë pozitiv me Covid-19 pavarësisht vaksinimit

Dy mesfushorë të Romës rezultojnë pozitiv me Covid-19 pavarësisht vaksinimit

Serie A
Roma fiton në frymën e fundit ndaj Sassuolos

Roma fiton në frymën e fundit ndaj Sassuolos

Serie A
Roma fiton lehtësisht edhe ndeshjen e dytë ndaj Trabzonsporit, futet në grupe të Ligës së Konferencës

Roma fiton lehtësisht edhe ndeshjen e dytë ndaj Trabzonsporit, futet në grupe të Ligës së Konferencës

Ndërkombëtare
Mourinho do t’i përcjellë gjashtë lojtarë të Romës në takimin ndaj Interit

Mourinho do t’i përcjellë gjashtë lojtarë të Romës në takimin ndaj Interit

Serie A
Unitedi konfirmohet si finalist, eliminon Romën nga Liga e Evropës

Unitedi konfirmohet si finalist, eliminon Romën nga Liga e Evropës

Liga e Evropës
Roma tregohet e pamëshirshme ndaj Bolonjës – fiton me katër gola dallim

Roma tregohet e pamëshirshme ndaj Bolonjës – fiton me katër gola dallim

Serie A
Juventus dhe Roma arrijnë marrëveshje për shkëmbimin e parë

Juventus dhe Roma arrijnë marrëveshje për shkëmbimin e parë

Serie A
Juve gati goditjen e dyfishtë për mesfushën, pritet transferimi i dyshes Aouar-Cristante

Juve gati goditjen e dyfishtë për mesfushën, pritet transferimi i dyshes Aouar-Cristante

Serie A
Roma dhe Juventus pritet të bëjnë disa shkëmbime interesante gjatë verës

Roma dhe Juventus pritet të bëjnë disa shkëmbime interesante gjatë verës

Serie A
Juve dhe Roma projektojnë një shkëmbim të bujshëm

Juve dhe Roma projektojnë një shkëmbim të bujshëm

Serie A
Pëlqehet nga Arteta, Arsenali në ndjekje të Cristantes

Pëlqehet nga Arteta, Arsenali në ndjekje të Cristantes

Premier League
Ansu Fati dhe 10 debutuesit më të rinj në histori të Ligës së Kampionëve

Ansu Fati dhe 10 debutuesit më të rinj në histori të Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Roma fiton sfidën atraktive ndaj Sassuolos

Roma fiton sfidën atraktive ndaj Sassuolos

Serie A
Roma blen përfundimisht Cristanten

Roma blen përfundimisht Cristanten

Serie A
Parma 0-2 Roma, notat e lojtarëve

Parma 0-2 Roma, notat e lojtarëve

Serie A
Notat e lojtarëve: Roma 3-2 Genoa, vlerësohen Fazio dhe Cristante

Notat e lojtarëve: Roma 3-2 Genoa, vlerësohen Fazio dhe Cristante

Serie A
Roma rikthehet dy herë nga disavantazhi për ta mposhtur Genoan

Roma rikthehet dy herë nga disavantazhi për ta mposhtur Genoan

Serie A
Roma 4-1 Sampdoria: Notat e lojtarëve, El Shaarawy më i miri

Roma 4-1 Sampdoria: Notat e lojtarëve, El Shaarawy më i miri

Serie A
CSKA-Roma: Formacionet e mundshme, mesfusha i besohet Cristantes dhe Nzonzit

CSKA-Roma: Formacionet e mundshme, mesfusha i besohet Cristantes dhe Nzonzit

Liga e Kampionëve