LAJMI I FUNDIT:

Bruno Pollogati

19 Artikuj

Pritet mirë bashkëpunimi i ri “Karma” i Brunos me Yllka Kuqin

Pritet mirë bashkëpunimi i ri “Karma” i Brunos me Yllka Kuqin

Muzikë
Bruno Revolt dhe Yllka Kuqi sjellin “Karma”

Bruno Revolt dhe Yllka Kuqi sjellin “Karma”

Muzikë
Yllka Kuqi dhe Bruno sjellin një pjesë të klipit të tyre të ri

Yllka Kuqi dhe Bruno sjellin një pjesë të klipit të tyre të ri

Muzikë
Bruno dhe Yllka Kuqi bashkojnë forcat për një këngë verore – pamje nga xhirimet e klipit “Karma”

Bruno dhe Yllka Kuqi bashkojnë forcat për një këngë verore – pamje nga xhirimet e klipit “Karma”

Butrint Avdyli
Bruno i Big Brother VIP Kosova tregon trupin e formësuar me muskuj në një fotografi nga pushimet

Bruno i Big Brother VIP Kosova tregon trupin e formësuar me muskuj në një fotografi nga pushimet

Yjet
Pëlqehet bashkëpunimi “M’ke mungu” nga Bruno dhe Nora Istrefi, në vetëm pak ditë është gati të arrijë një milion klikime

Pëlqehet bashkëpunimi “M’ke mungu” nga Bruno dhe Nora Istrefi, në vetëm pak ditë është gati të arrijë një milion klikime

Muzikë
Bruno dhe Nora Istrefi sjellin “M’ke mungu”

Bruno dhe Nora Istrefi sjellin “M’ke mungu”

Muzikë
Bruno dhe Nora Istrefi më 24 maj sjellin këngën e re “M’ke mungu”

Bruno dhe Nora Istrefi më 24 maj sjellin këngën e re “M’ke mungu”

Muzikë
Shifër me disa zero – Bruno flet rreth pagesës në Big Brother VIP Kosova

Shifër me disa zero – Bruno flet rreth pagesës në Big Brother VIP Kosova

Yjet
Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Yjet
Xhuli Nura publikon fotografi nga varrezat e Jasharajve: I përjetshëm kujtimi për të rënët për liri

Xhuli Nura publikon fotografi nga varrezat e Jasharajve: I përjetshëm kujtimi për të rënët për liri

Yjet
Xhuli dhe Bruno vizitojnë kryetarin e Skenderajt, Fadil Nurën

Xhuli dhe Bruno vizitojnë kryetarin e Skenderajt, Fadil Nurën

Yjet
Bruno Pollogati largohet nga Big Brother VIP Kosova

Bruno Pollogati largohet nga Big Brother VIP Kosova

Yjet
Vedati konsideron se disa nga banorët nuk kanë çfarë të japin më dhe përpiqen të bëjnë debate të ashpra

Vedati konsideron se disa nga banorët nuk kanë çfarë të japin më dhe përpiqen të bëjnë debate të ashpra

Po Flitet
Xhuli e vendosur: Fitore ose asgjë, e kam marrë personale këtë garë

Xhuli e vendosur: Fitore ose asgjë, e kam marrë personale këtë garë

Yjet
Bruno – banori që i befasoi të gjithë në Big Brother VIP Kosova, duke rezultuar më i votuari nga publiku

Bruno – banori që i befasoi të gjithë në Big Brother VIP Kosova, duke rezultuar më i votuari nga publiku

Yjet
Bruno në BBVK nuk i di shtetet me të cilat kufizohet Kosova, mezi i numëron tri prej tyre

Bruno në BBVK nuk i di shtetet me të cilat kufizohet Kosova, mezi i numëron tri prej tyre

Yjet
Teksa ndodhet brenda në BBVK, Brunos i kumtohet lajmi se i ka ndërruar jetë gjyshja

Teksa ndodhet brenda në BBVK, Brunos i kumtohet lajmi se i ka ndërruar jetë gjyshja

Yjet
Këngëtari nga Shqipëria, Bruno – banori më i ri që do të hyjë sonte në Big Brother VIP Kosova

Këngëtari nga Shqipëria, Bruno – banori më i ri që do të hyjë sonte në Big Brother VIP Kosova

Yjet