LAJMI I FUNDIT:

Bruno Guimaraes

29 Artikuj

Barcelona është gati të bëj një ofertë të çmendur për Bruno Guimaraes

Barcelona është gati të bëj një ofertë të çmendur për Bruno Guimaraes

La Liga
Nga De Bruyne te De Gea dhe Salah – Zbulohet lista me lojtarin më të paguar të secilës skuadër në Ligën Premier 

Nga De Bruyne te De Gea dhe Salah – Zbulohet lista me lojtarin më të paguar të secilës skuadër në Ligën Premier 

Premier League
Chelsea shton Bruno Guimaraes në listën e transferimeve

Chelsea shton Bruno Guimaraes në listën e transferimeve

Premier League
Real Madridi në ndjekje të mesfushorit Bruno Guimaraes

Real Madridi në ndjekje të mesfushorit Bruno Guimaraes

La Liga
Nga Modric te Ferndandes e De Jong – 23 futbollistët që rrezikojnë mungesën në gjysmëfinale në rast të ndëshkimit me karton të verdhë

Nga Modric te Ferndandes e De Jong – 23 futbollistët që rrezikojnë mungesën në gjysmëfinale në rast të ndëshkimit me karton të verdhë

Përfaqësueset
Formacioni i sezonit deri më tani në Ligën Premier nga Alan Shearer, Xhaka përkrah yjeve të mëdha

Formacioni i sezonit deri më tani në Ligën Premier nga Alan Shearer, Xhaka përkrah yjeve të mëdha

Premier League
Reagimi emocional i Bruno Guimaraes kur mëson se është ftuar nga Brazili për Kupën e Botës

Reagimi emocional i Bruno Guimaraes kur mëson se është ftuar nga Brazili për Kupën e Botës

Përfaqësueset
Chelsea po përgatitë ofertë të lartë për transferimin e Bruno Guimaraes

Chelsea po përgatitë ofertë të lartë për transferimin e Bruno Guimaraes

Premier League
Real Madridi ka tre futbollistë në listë, po kërkohet zëvendësuesi i Toni Kroos

Real Madridi ka tre futbollistë në listë, po kërkohet zëvendësuesi i Toni Kroos

La Liga
Real Madridi e sheh Bruno Guimaraesin si zëvendësuesin ideal të Casemiros

Real Madridi e sheh Bruno Guimaraesin si zëvendësuesin ideal të Casemiros

La Liga
Newcsatle United 2-0 Arsenal, notat e lojtarëve: Guimaraes më i miri në ndeshje, Xhaka me notë të lartë

Newcsatle United 2-0 Arsenal, notat e lojtarëve: Guimaraes më i miri në ndeshje, Xhaka me notë të lartë

Premier League
Real Madridi interesohet për Bruno Guimaraesin

Real Madridi interesohet për Bruno Guimaraesin

Premier League
Bruno Guimaraes ka shënuar një supergol me thembër në fitoren e Newcastle ndaj Southampton

Bruno Guimaraes ka shënuar një supergol me thembër në fitoren e Newcastle ndaj Southampton

Premier League
Formacioni i mundshëm i Newcastle për sezonin e ardhshëm me transferimet e reja që pritet t’i bëjë gjatë verës

Formacioni i mundshëm i Newcastle për sezonin e ardhshëm me transferimet e reja që pritet t’i bëjë gjatë verës

Premier League
Deklarata në prezantim e Bruno Guimaraes te Newcastle bën bujë: Erdha për ta fituar Ligën e Kampionëve, refuzova Arsenalin

Deklarata në prezantim e Bruno Guimaraes te Newcastle bën bujë: Erdha për ta fituar Ligën e Kampionëve, refuzova Arsenalin

Premier League
Tifozët e Newcastle duken të lumtur me blerjet e reja, por ato nuk sjellin garanci mbijetese në Ligën Premier

Tifozët e Newcastle duken të lumtur me blerjet e reja, por ato nuk sjellin garanci mbijetese në Ligën Premier

Premier League
Nga Coutinho te Diaz, Alli dhe Guimaraes – Formacioni më i mirë i Ligës Premier me blerjet e janarit

Nga Coutinho te Diaz, Alli dhe Guimaraes – Formacioni më i mirë i Ligës Premier me blerjet e janarit

Premier League
Klubet e Ligës Premier shpenzuan në janar për transferime sa gati La Liga, Serie A, Bundesliga dhe Ligue 1 – së bashku

Klubet e Ligës Premier shpenzuan në janar për transferime sa gati La Liga, Serie A, Bundesliga dhe Ligue 1 – së bashku

Premier League
Viedoja e Bruno Guimaraes duke u tallur me Arsenalin ‘pushton’ internetin

Viedoja e Bruno Guimaraes duke u tallur me Arsenalin ‘pushton’ internetin

Premier League
Arsyeja e veçantë e numrit të Guimaraes që lidhet me babanë dhe profesionin e tij – një simbol për origjinën e përulur braziliane

Arsyeja e veçantë e numrit të Guimaraes që lidhet me babanë dhe profesionin e tij – një simbol për origjinën e përulur braziliane

Premier League
Dhjetë lojtarët që janë afër një transferimi para përfundimit të afatit kalimtar të janarit

Dhjetë lojtarët që janë afër një transferimi para përfundimit të afatit kalimtar të janarit

Ndërkombëtare
Guimaraes afër transferimit të Newcastle, sot priten zyrtarizimi pas testeve mjekësore

Guimaraes afër transferimit të Newcastle, sot priten zyrtarizimi pas testeve mjekësore

Premier League
Lyoni përgënjeshtron lajmet se Guimaraes po kalon te Newcastle

Lyoni përgënjeshtron lajmet se Guimaraes po kalon te Newcastle

Ligue 1
Arsenali mbetet i interesuar për Guimaraes

Arsenali mbetet i interesuar për Guimaraes

Premier League