LAJMI I FUNDIT:

Bruno Genesio

11 Artikuj

PSG luan për pikë të plota ndaj Rennes – formacionet startuese

PSG luan për pikë të plota ndaj Rennes – formacionet startuese

Ligue 1
Lista me 11 trajnerët që Guardiola nuk ka arritur t’i mposhtë deri më tani

Lista me 11 trajnerët që Guardiola nuk ka arritur t’i mposhtë deri më tani

Premier League
“Benzema është në të njëjtin nivel si Cruyff!”, trajneri i njohur francez ngrit lartë yllin e Real Madridit

“Benzema është në të njëjtin nivel si Cruyff!”, trajneri i njohur francez ngrit lartë yllin e Real Madridit

Ndërkombëtare
Formacionet startuese: PSG në kërkim të triumfit ndaj Rennes

Formacionet startuese: PSG në kërkim të triumfit ndaj Rennes

Ligue 1
Rrahje në stërvitjen e Lyonit, katër lojtarë grushtohen mes vete dhe trajneri jep dorëheqjen

Rrahje në stërvitjen e Lyonit, katër lojtarë grushtohen mes vete dhe trajneri jep dorëheqjen

Ligue 1
Formacionet startuese: Barcelona luan si mysafir i Lyonit

Formacionet startuese: Barcelona luan si mysafir i Lyonit

Liga e Kampionëve
Trajneri i Lyon, Genesio: Ndombele mund të bëhet Pogba i ri i Juventusit

Trajneri i Lyon, Genesio: Ndombele mund të bëhet Pogba i ri i Juventusit

Serie A
Fitorja ndaj PSG-së i jep besim Lyonit, presidenti dhe trajneri i francezëve nuk kanë frikë nga Barcelona

Fitorja ndaj PSG-së i jep besim Lyonit, presidenti dhe trajneri i francezëve nuk kanë frikë nga Barcelona

Liga e Kampionëve
Formacionet startuese: City kërkon hakmarrje ndaj Lyonit

Formacionet startuese: City kërkon hakmarrje ndaj Lyonit

Liga e Kampionëve
Formacionet startuese: Manchester City favorit ndaj Lyonit

Formacionet startuese: Manchester City favorit ndaj Lyonit

Liga e Kampionëve
Lyon interesohet për Evran

Lyon interesohet për Evran

Serie A