LAJMI I FUNDIT:
Bruno Fernandes

Bruno Fernandes

284 Artikuj

Petr Cech bëhet viral me një postim pas golit të diskutueshëm të Bruno Fernandes kundër Man Cityt

Petr Cech bëhet viral me një postim pas golit të diskutueshëm të Bruno Fernandes kundër Man Cityt

Premier League
Deklarata e papërmbajtshme e Brunos: I kërkoi stafit të Portugalisë që mos ta kapnin dhe të shfryhej në gjyqtarin e ndeshjes

Deklarata e papërmbajtshme e Brunos: I kërkoi stafit të Portugalisë që mos ta kapnin dhe të shfryhej në gjyqtarin e ndeshjes

Përfaqësueset
Bruno Fernandes aktualisht është lojtari më i mirë i Kampionatit Botëror deri më tani

Bruno Fernandes aktualisht është lojtari më i mirë i Kampionatit Botëror deri më tani

Përfaqësueset
Nga Modric te Ferndandes e De Jong – 23 futbollistët që rrezikojnë mungesën në gjysmëfinale në rast të ndëshkimit me karton të verdhë

Nga Modric te Ferndandes e De Jong – 23 futbollistët që rrezikojnë mungesën në gjysmëfinale në rast të ndëshkimit me karton të verdhë

Përfaqësueset
Formacioni më i mirë i fazës së grupeve në “Katar 2022”

Formacioni më i mirë i fazës së grupeve në “Katar 2022”

Përfaqësueset
Bruno Fernandes ndiqet nga Real Madridi

Bruno Fernandes ndiqet nga Real Madridi

La Liga
Arsyeja pse futbollistët e Portugalisë e mbrojtën pikën e penalltisë derisa gjyqtari merrej me Luis Suarezin

Arsyeja pse futbollistët e Portugalisë e mbrojtën pikën e penalltisë derisa gjyqtari merrej me Luis Suarezin

Përfaqësueset
Formacioni më i mirë i raundit të dytë të ndeshjeve në fazën e grupeve në “Katar 2022”

Formacioni më i mirë i raundit të dytë të ndeshjeve në fazën e grupeve në “Katar 2022”

Përfaqësueset
Marrin fund polemikat: Adidas konfirmon se a ishte goli i Ronaldos apo i Bruno Fernandes

Marrin fund polemikat: Adidas konfirmon se a ishte goli i Ronaldos apo i Bruno Fernandes

Përfaqësueset
Bruno nuk e pranon e as mohon se a ishte goli i tij apo i Ronaldos

Bruno nuk e pranon e as mohon se a ishte goli i tij apo i Ronaldos

Përfaqësueset
Tifozët thonë të njëjtën gjë: Ronaldo e preku topin në golin e parë ndaj Uruguait

Tifozët thonë të njëjtën gjë: Ronaldo e preku topin në golin e parë ndaj Uruguait

Përfaqësueset
Ronaldo e festoi golin që iu regjistrua Brunos, për një çast u besua se ai vendosi një rekord të ri

Ronaldo e festoi golin që iu regjistrua Brunos, për një çast u besua se ai vendosi një rekord të ri

Përfaqësueset
Notat e lojtarëve: Portugalia 2-0 Uruguai, Fernandes pa konkurrencë

Notat e lojtarëve: Portugalia 2-0 Uruguai, Fernandes pa konkurrencë

Përfaqësueset
Portugalia triumfon ndaj Uruguait dhe kualifikohet në 1/8 e finales

Portugalia triumfon ndaj Uruguait dhe kualifikohet në 1/8 e finales

Përfaqësueset
Formacioni më i mirë i raundit të parë të ndeshjeve në “Katar 2022”

Formacioni më i mirë i raundit të parë të ndeshjeve në “Katar 2022”

Përfaqësueset
Notat e lojatareve: Portugalia 3-2 Gana, Fernandes ylli i ndeshjes

Notat e lojatareve: Portugalia 3-2 Gana, Fernandes ylli i ndeshjes

Përfaqësueset
Më në fund edhe Ronaldo thyen heshtjen për situatën e shumëpërfolur me Bruno Fernandes

Më në fund edhe Ronaldo thyen heshtjen për situatën e shumëpërfolur me Bruno Fernandes

Premier League
Bruno Fernandes thyen heshtjen për situatën e shtrëngimit të duarve me Ronaldon që u konsideruar e tensionuar

Bruno Fernandes thyen heshtjen për situatën e shtrëngimit të duarve me Ronaldon që u konsideruar e tensionuar

Përfaqësueset
Joao Mario zbulon fjalët që ia tha Ronaldo, Bruno Fernandesit gjatë momentit të çuditshëm

Joao Mario zbulon fjalët që ia tha Ronaldo, Bruno Fernandesit gjatë momentit të çuditshëm

Përfaqësueset
Krisje në raportin mes Brunos dhe Ronaldos, ky i fundit mbetet duke shikuar me habi

Krisje në raportin mes Brunos dhe Ronaldos, ky i fundit mbetet duke shikuar me habi

Përfaqësueset
Formacion i frikshëm, a mundet Portugalia ta fitojë Kupën e Botës?

Formacion i frikshëm, a mundet Portugalia ta fitojë Kupën e Botës?

Shkumbin Pireva
Bruno Fernandes kritikohet për simulimin e turpshëm gjatë fitores së Man Utd ndaj Aston Villa

Bruno Fernandes kritikohet për simulimin e turpshëm gjatë fitores së Man Utd ndaj Aston Villa

Ndërkombëtare
Dijon Kameri – talenti i mahnitshëm i Salzburgut që po krahasohet me Bruno Fernandesin

Dijon Kameri – talenti i mahnitshëm i Salzburgut që po krahasohet me Bruno Fernandesin

Ndërkombëtare
Bruno Fernandes refuzon të përgjigjet në pyetjen e Sky Sports për situatën e Ronaldos

Bruno Fernandes refuzon të përgjigjet në pyetjen e Sky Sports për situatën e Ronaldos

Premier League