LAJMI I FUNDIT:

Brooklyn Beckham

80 Artikuj

Brooklyn Beckham zbulon tatuazhin e ri dedikuar bashkëshortes Nicola Pletz

Brooklyn Beckham zbulon tatuazhin e ri dedikuar bashkëshortes Nicola Pletz

Yjet
Yjet në ngritje që në vitin 2022 sollën sensacion në modë

Yjet në ngritje që në vitin 2022 sollën sensacion në modë

Modë
Nicola Peltz flet në lidhje me pohimet se është në armiqësi me Victoria Beckham: Asnjë familje nuk është e përsosur

Nicola Peltz flet në lidhje me pohimet se është në armiqësi me Victoria Beckham: Asnjë familje nuk është e përsosur

Po Flitet
Brooklyn Beckham shënon trevjetorin e lidhjes me Nicola Peltzin: Nuk mund të jetoj pa ty

Brooklyn Beckham shënon trevjetorin e lidhjes me Nicola Peltzin: Nuk mund të jetoj pa ty

Yjet
Brooklyn Beckham dhe Nicola Peltz marrin vëmendje me kostume të ngjashme në shfaqjen e Givenchy

Brooklyn Beckham dhe Nicola Peltz marrin vëmendje me kostume të ngjashme në shfaqjen e Givenchy

Yjet
Derisa po bisedonte me të birin, Nicola Peltz e ‘injoroi’ Victoria Beckhamin në Javën e Modës në Paris

Derisa po bisedonte me të birin, Nicola Peltz e ‘injoroi’ Victoria Beckhamin në Javën e Modës në Paris

Yjet
Victoria Beckham shpërthen në lot në momentin kur u ribashkua me Nicola Peltz në shfaqjen e modës në Paris

Victoria Beckham shpërthen në lot në momentin kur u ribashkua me Nicola Peltz në shfaqjen e modës në Paris

Yjet
Familja Beckham ribashkohen në Paris për të ndjekur shfaqjen e Victorias pas thashethemeve për mosmarrëveshje mes tyre

Familja Beckham ribashkohen në Paris për të ndjekur shfaqjen e Victorias pas thashethemeve për mosmarrëveshje mes tyre

Yjet
Mes tensioneve në familje, Victoria Beckham fton djalin Brooklyn dhe gruan e tij Nicola në shfaqjen e saj të Javës së Modës në Paris

Mes tensioneve në familje, Victoria Beckham fton djalin Brooklyn dhe gruan e tij Nicola në shfaqjen e saj të Javës së Modës në Paris

Yjet
Brooklyn Beckham publikon foto nga shtrati me Nicola Peltz pas raporteve të tensionuara mes saj dhe nënës së tij, Victoria

Brooklyn Beckham publikon foto nga shtrati me Nicola Peltz pas raporteve të tensionuara mes saj dhe nënës së tij, Victoria

Yjet
Victoria Beckham vazhdon të dëshmojë raportet e këqija me nusen – etiketon vetëm djalin e saj, por jo edhe gruan e tij në Instagram

Victoria Beckham vazhdon të dëshmojë raportet e këqija me nusen – etiketon vetëm djalin e saj, por jo edhe gruan e tij në Instagram

Po Flitet
Tensione në familjen Bekcham: Victoria thuhet se është në një raport shumë të keq me nusen dhe e ka parë djalin e saj shumë pak që nga dasma

Tensione në familjen Bekcham: Victoria thuhet se është në një raport shumë të keq me nusen dhe e ka parë djalin e saj shumë pak që nga dasma

Po Flitet
Brooklyn Beckham dhe Nicola Peltz kombinohen me veshje rozë për daljen e fundit

Brooklyn Beckham dhe Nicola Peltz kombinohen me veshje rozë për daljen e fundit

Moda
Brooklyn Beckham është admirues i tatuazheve, 70 prej tyre i dedikohen bashkëshortes

Brooklyn Beckham është admirues i tatuazheve, 70 prej tyre i dedikohen bashkëshortes

Yjet
Djali i David Beckhamit, Brooklyn dështon të rehatohet në veturën luksoze të babait të tij

Djali i David Beckhamit, Brooklyn dështon të rehatohet në veturën luksoze të babait të tij

Yjet
Mes spekulimeve se nuk flet me vjehrrën Victoria Beckham, Nicola Peltz poston fotografi e përlotur me një mesazh enigmatik

Mes spekulimeve se nuk flet me vjehrrën Victoria Beckham, Nicola Peltz poston fotografi e përlotur me një mesazh enigmatik

Po Flitet
Paraqitjet më mahnitëse të yjeve në ‘pas-ndejën’ e Met Gala 2022

Paraqitjet më mahnitëse të yjeve në ‘pas-ndejën’ e Met Gala 2022

Modë
Shkëlqimi i Eva Longorias me fustan të zi nga koleksioni i Victoria Beckham

Shkëlqimi i Eva Longorias me fustan të zi nga koleksioni i Victoria Beckham

Modë
David Beckham thuhet se u emocionua aq sa derdhi lot në dasmën e djalit të madh, Brooklyn

David Beckham thuhet se u emocionua aq sa derdhi lot në dasmën e djalit të madh, Brooklyn

Yjet
Babai i David Beckham dhe bashkëshortja e tij presin taksin për t’u larguar nga dasma e nipit – teksa pjesa tjetër e familjes shihen me makina të shtrenjta

Babai i David Beckham dhe bashkëshortja e tij presin taksin për t’u larguar nga dasma e nipit – teksa pjesa tjetër e familjes shihen me makina të shtrenjta

Yjet
Fustani i nusërisë së Nicola Peltz i krijuar nga Valentino Couture cilësohet si ‘një vepër arti’

Fustani i nusërisë së Nicola Peltz i krijuar nga Valentino Couture cilësohet si ‘një vepër arti’

Modë
David Beckham i bën dhuratë për martesë djalit të tij Brooklyn një Jaguar elektrik me vlerë mbi 400 mijë euro

David Beckham i bën dhuratë për martesë djalit të tij Brooklyn një Jaguar elektrik me vlerë mbi 400 mijë euro

Yjet
Princi William dhe Kate Middleton e refuzuan ftesën e David dhe Victoria Bekchamit për të qenë në dasmën e djalit të tyre të madh

Princi William dhe Kate Middleton e refuzuan ftesën e David dhe Victoria Bekchamit për të qenë në dasmën e djalit të tyre të madh

Yjet
Brooklyn Beckham martohet në një dasmë luksoze me tradita hebraike e cila kushtoi 3.5 milionë euro

Brooklyn Beckham martohet në një dasmë luksoze me tradita hebraike e cila kushtoi 3.5 milionë euro

Yjet