LAJMI I FUNDIT:

Brooke Shields

21 Artikuj

“Nuk do t’i lija kurrë vajzat e mia” – Brooke Shields thotë se nuk e kupton se si e ëma e la të pozonte nudo në moshën 10 vjeçare dhe të luante rolin e një prostitute

“Nuk do t’i lija kurrë vajzat e mia” – Brooke Shields thotë se nuk e kupton se si e ëma e la të pozonte nudo në moshën 10 vjeçare dhe të luante rolin e një prostitute

Yjet
U dhunua 30 vjet më parë, Brooke Shields flet për tmerrin që përjetoi: Është një mrekulli që mbijetova

U dhunua 30 vjet më parë, Brooke Shields flet për tmerrin që përjetoi: Është një mrekulli që mbijetova

Yjet
Brooke Shields në dokumentarin e ri “Pretty Baby” zbulon për herë të parë se ishte dhunuar seksualisht në të 20-at

Brooke Shields në dokumentarin e ri “Pretty Baby” zbulon për herë të parë se ishte dhunuar seksualisht në të 20-at

Yjet
Lista me 14 shkurorëzimet më të shtrenjta në botën e sportit

Lista me 14 shkurorëzimet më të shtrenjta në botën e sportit

Yjet
Brooke Shields pozon e zhveshur në moshën 56 vjeçare: Ky është trupi im pa përpunim të fotografive

Brooke Shields pozon e zhveshur në moshën 56 vjeçare: Ky është trupi im pa përpunim të fotografive

Yjet
Kur e humbën virgjërinë disa prej yjeve të skenës?

Kur e humbën virgjërinë disa prej yjeve të skenës?

Lifestyle
Sekreti i vetullave ikonike të Brooke Shields kushton vetëm dhjetë dollarë

Sekreti i vetullave ikonike të Brooke Shields kushton vetëm dhjetë dollarë

Grim
Brooke Shields rishikon reklamën e saj kontroverse të Calvin Klein: Isha naive

Brooke Shields rishikon reklamën e saj kontroverse të Calvin Klein: Isha naive

Psikoprofil
Brooke Shields vesh rroba banja të kombinueshme me vajzat adoleshente

Brooke Shields vesh rroba banja të kombinueshme me vajzat adoleshente

Modë
Vajza e Brooke Shields vesh fustanin e saj nga viti 1998 për mbrëmje të maturës

Vajza e Brooke Shields vesh fustanin e saj nga viti 1998 për mbrëmje të maturës

Modë
Trembëdhjetë rastet kur yjet e famshëm kanë dhënë deklarata qesharake dhe të pakuptimta para publikut

Trembëdhjetë rastet kur yjet e famshëm kanë dhënë deklarata qesharake dhe të pakuptimta para publikut

Yjet
Yjet e Hollywoodit në të kaluarën dhe tani në të njëjtën moshë

Yjet e Hollywoodit në të kaluarën dhe tani në të njëjtën moshë

Yjet
“Friends”: 25 yjet e mëdha hollivudiane që kanë qenë mysafirë në serialin e popullarizuar

“Friends”: 25 yjet e mëdha hollivudiane që kanë qenë mysafirë në serialin e popullarizuar

Imran Amiti
Si duken sot 11 aktorët që u bënë të famshëm në moshë të re

Si duken sot 11 aktorët që u bënë të famshëm në moshë të re

Yjet
Tetëmbëdhjetë femrat e famshme që u bënë nëna pas moshës 40-vjeçe

Tetëmbëdhjetë femrat e famshme që u bënë nëna pas moshës 40-vjeçe

Yjet
Dhjetë yjet që krahas ekranit dhe skenës, kanë diploma në profesione të ndryshme

Dhjetë yjet që krahas ekranit dhe skenës, kanë diploma në profesione të ndryshme

Yjet
Njëzetegjashtë fotografi të rralla të të famshmëve që kurrë nuk i keni parë (Foto)

Njëzetegjashtë fotografi të rralla të të famshmëve që kurrë nuk i keni parë (Foto)

Yjet
Të famshmet flasin për botox-in: “të gjithë e bëjnë, mirëpo nuk e pranojnë publikisht” (Foto)

Të famshmet flasin për botox-in: “të gjithë e bëjnë, mirëpo nuk e pranojnë publikisht” (Foto)

Trend
Njëzetekatër yjet që kanë ndryshuar tërësisht që nga koha kur u bënë të famshëm (Foto)

Njëzetekatër yjet që kanë ndryshuar tërësisht që nga koha kur u bënë të famshëm (Foto)

Yjet
Aktorja e famshme ​Shields thotë se Trump i propozoi, pasi ai u divorcua nga martesa e dytë (Foto)

Aktorja e famshme ​Shields thotë se Trump i propozoi, pasi ai u divorcua nga martesa e dytë (Foto)

Po Flitet
Sa të gjatë janë yjet e Hollywoodit, dhe me kë nga kolegët kanë të njëjtën gjatësi? (Foto)

Sa të gjatë janë yjet e Hollywoodit, dhe me kë nga kolegët kanë të njëjtën gjatësi? (Foto)

Yjet