LAJMI I FUNDIT:

British Columbia

17 Artikuj

‘Ferrëgjati albino’ shpëtohet nga një strehimore në British Columbia

‘Ferrëgjati albino’ shpëtohet nga një strehimore në British Columbia

Interesante
Balena bën një lëvizje mahnitëse gjatë misionit të shpëtimit – pasi e kishte futur veten në rrezik duke ngecur në rrjetat e peshkimit për dy ditë

Balena bën një lëvizje mahnitëse gjatë misionit të shpëtimit – pasi e kishte futur veten në rrezik duke ngecur në rrjetat e peshkimit për dy ditë

Interesante
Stuhia më e rëndë në 100 vitet e fundit, mijëra banorë rrezikohen nga vërshimet në Kanada – pritet të shpallet gjendje e jashtëzakonshme 

Stuhia më e rëndë në 100 vitet e fundit, mijëra banorë rrezikohen nga vërshimet në Kanada – pritet të shpallet gjendje e jashtëzakonshme 

Amerika
Kanadaja goditet nga shirat e dendur dhe përmbytjet në British Columbia – pamje që tregojnë gjendjen e jashtëzakonshme atje

Kanadaja goditet nga shirat e dendur dhe përmbytjet në British Columbia – pamje që tregojnë gjendjen e jashtëzakonshme atje

Nga Bota
Ndodh edhe kjo, ariu frikësohet nga qeni i vogël – madje tenton të ngjitet në pemë nga frika

Ndodh edhe kjo, ariu frikësohet nga qeni i vogël – madje tenton të ngjitet në pemë nga frika

Fun Lajme
Kanadezi udhëtoi për në Gjermani që të ankohet në Mercedes për nivelin e sigurisë së modelit S-Class

Kanadezi udhëtoi për në Gjermani që të ankohet në Mercedes për nivelin e sigurisë së modelit S-Class

Auto Fun
Vetëm tri ditë pasi e bleu një Ford Mustang të ri, humbi kontrollin gjatë një xhiroje të shpejtë dhe përfundoi në lumë

Vetëm tri ditë pasi e bleu një Ford Mustang të ri, humbi kontrollin gjatë një xhiroje të shpejtë dhe përfundoi në lumë

Ngjarje
Vetura me nivelin e tretë të autonomisë, lëvizi vet në drejtim të kundërt për 45 metra

Vetura me nivelin e tretë të autonomisë, lëvizi vet në drejtim të kundërt për 45 metra

Ngjarje
Përleshjen prej gjysmë ore, arinjtë e përfunduan me një përqafim (Foto)

Përleshjen prej gjysmë ore, arinjtë e përfunduan me një përqafim (Foto)

Fun Lajme
Kreu nevojën në restorant, kërcënoi kamerierin dhe e gjuajti me jashtëqitje (Video)

Kreu nevojën në restorant, kërcënoi kamerierin dhe e gjuajti me jashtëqitje (Video)

Dështime
Valët nxjerrin në breg këmbën e 13-të të njeriut, policia bëri një zbulim mahnitës (Foto)

Valët nxjerrin në breg këmbën e 13-të të njeriut, policia bëri një zbulim mahnitës (Foto)

Nga Bota
Misteri i eshtrave të njerëzve që tash e 10 vite po shfaqen në brigjet e Kanadasë, askush nuk po e di nga po vijnë (Foto)

Misteri i eshtrave të njerëzve që tash e 10 vite po shfaqen në brigjet e Kanadasë, askush nuk po e di nga po vijnë (Foto)

Nga Bota
Ariu afrohet te pishina, provon edhe rrethin e gomës (Video)

Ariu afrohet te pishina, provon edhe rrethin e gomës (Video)

Fun Lajme
Përmes manovrave të barkës fiku zjarrin që kishte përfshirë pemët (Video)

Përmes manovrave të barkës fiku zjarrin që kishte përfshirë pemët (Video)

Interesante
Evakuohen 39 mijë persona nga British Columbia

Evakuohen 39 mijë persona nga British Columbia

Nga Bota
Zbulohet vendbanimi më i vjetër se 14 mijë vjet (Video)

Zbulohet vendbanimi më i vjetër se 14 mijë vjet (Video)

Interesante
Babai fiton lotarinë, e fëmijëve u thotë: Punoni! (Foto)

Babai fiton lotarinë, e fëmijëve u thotë: Punoni! (Foto)

Fun Lajme