LAJMI I FUNDIT:

Brescia

163 Artikuj

Valon Behrami pritet të pensionohet si futbollist, por mund të nis punën në Serie A si trajner

Valon Behrami pritet të pensionohet si futbollist, por mund të nis punën në Serie A si trajner

Serie A
Brescia shkeli kontratën në shkarkimin e Inzaghit, legjenda e Milanit do të ngrejë padi

Brescia shkeli kontratën në shkarkimin e Inzaghit, legjenda e Milanit do të ngrejë padi

Ligat tjera
Pas 12 vitesh pezullimi, Flachi rikthehet për herë të parë në fushë

Pas 12 vitesh pezullimi, Flachi rikthehet për herë të parë në fushë

Serie A
Transferimet e mëdha të futbollistëve shqiptarë që ndodhën në ditën e fundit të afatit kalimtar

Transferimet e mëdha të futbollistëve shqiptarë që ndodhën në ditën e fundit të afatit kalimtar

Lavdim Pireva
Zyrtare: Valon Behrami kalon te Brescia

Zyrtare: Valon Behrami kalon te Brescia

Serie A
Behrami pritet të mbetet në futbollin italian, tri skuadra pas tij

Behrami pritet të mbetet në futbollin italian, tri skuadra pas tij

Serie A
Zyrtare: Milani e blen përfundimisht Tonalin

Zyrtare: Milani e blen përfundimisht Tonalin

Serie A
Milani arrin marrëveshje me Brescian për rikthimin e Tonalit në San Siro

Milani arrin marrëveshje me Brescian për rikthimin e Tonalit në San Siro

Serie A
Tonali vendos ta ulë pagën vetëm për të mbetur te Milani

Tonali vendos ta ulë pagën vetëm për të mbetur te Milani

Serie A
Sot përballen në cilësinë e trajnerëve, momenti kur Lucescu ia mundësoi Pirlos debutimin me ekipin e parë si 16 vjeçar

Sot përballen në cilësinë e trajnerëve, momenti kur Lucescu ia mundësoi Pirlos debutimin me ekipin e parë si 16 vjeçar

Ndërkombëtare
Milani përgatit ofertë për mbrojtësin e Brescias, Andrea Cistana

Milani përgatit ofertë për mbrojtësin e Brescias, Andrea Cistana

Serie A
Nuk ka ku të shkojë më keq për Balotellin – sulmuesi kontrovers po stërvitet me klubin nga liga e katërt e Italisë

Nuk ka ku të shkojë më keq për Balotellin – sulmuesi kontrovers po stërvitet me klubin nga liga e katërt e Italisë

Serie A
Tonali: Milani, një ëndërr e bërë realitet

Tonali: Milani, një ëndërr e bërë realitet

Serie A
Zyrtare: Tonali nënshkruan me Milanin, zgjedh edhe numrin e fanellës

Zyrtare: Tonali nënshkruan me Milanin, zgjedh edhe numrin e fanellës

Serie A
Pamje nga arritja e Tonalit për testet mjekësore te Milani

Pamje nga arritja e Tonalit për testet mjekësore te Milani

Serie A
Presidenti i Brescia, Cellino: Tonali donte vetëm Milanin, refuzuam Interin, Barcelonën dhe Unitedin

Presidenti i Brescia, Cellino: Tonali donte vetëm Milanin, refuzuam Interin, Barcelonën dhe Unitedin

Serie A
Arrihet marrëveshja: Tonali është i Milanit

Arrihet marrëveshja: Tonali është i Milanit

Serie A
Milani fiton garën me Interin për Tonalin, zyrtarizimi çështje ditësh

Milani fiton garën me Interin për Tonalin, zyrtarizimi çështje ditësh

Serie A
Derby della Madonnina për Tonalin

Derby della Madonnina për Tonalin

Serie A
Brescia pranon ofertën e Interit për Tonalin

Brescia pranon ofertën e Interit për Tonalin

Serie A
Tonali te Inter, gjithçka e kryer – mungon vetëm zyrtarizimi

Tonali te Inter, gjithçka e kryer – mungon vetëm zyrtarizimi

Serie A
Dy futbollistë të Torinos dhe një i Brescias dalin pozitivë me coronavirus

Dy futbollistë të Torinos dhe një i Brescias dalin pozitivë me coronavirus

Serie A
Interi dhe Brescia arrijnë marrëveshje në parim për Tonalin

Interi dhe Brescia arrijnë marrëveshje në parim për Tonalin

Serie A
Një mundësi e re për Balotellin, merr ofertë prej 48.000 eurosh në javë

Një mundësi e re për Balotellin, merr ofertë prej 48.000 eurosh në javë

Ligat tjera