LAJMI I FUNDIT:

Braga

57 Artikuj

Portugezi që bëri revolucion: Si mund ta pëlqejnë tifozët VAR-in? Gjyqtari e shpjegoi vendimin e tij me altoparlant

Portugezi që bëri revolucion: Si mund ta pëlqejnë tifozët VAR-in? Gjyqtari e shpjegoi vendimin e tij me altoparlant

Ndërkombëtare
Liga e Evropës rikthehet sot me ndeshjet ‘play-off’, shumë klube të mëdha kërkojnë fitoren

Liga e Evropës rikthehet sot me ndeshjet ‘play-off’, shumë klube të mëdha kërkojnë fitoren

Liga e Evropës
Hidhet shorti për fazën e play-off-it në Ligën e Evropës: Roma dhe Milani mësojnë emrat e kundërshtarëve

Hidhet shorti për fazën e play-off-it në Ligën e Evropës: Roma dhe Milani mësojnë emrat e kundërshtarëve

Liga e Evropës
Real Madridi fiton një shpërblim prej 42 milionë eurosh nga shkëlqimi në Ligën e Kampionëve

Real Madridi fiton një shpërblim prej 42 milionë eurosh nga shkëlqimi në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Dita e ndeshjeve në Ligën e Kampionëve, zhvillohet raundi i fundit i grupeve

Dita e ndeshjeve në Ligën e Kampionëve, zhvillohet raundi i fundit i grupeve

Liga e Kampionëve
Dita e ndeshjeve në Ligën e Kampionëve, shumë përballje interesante

Dita e ndeshjeve në Ligën e Kampionëve, shumë përballje interesante

Liga e Kampionëve
Real Madridi siguron fazën e eliminimit direkt me triumfin bindës ndaj Bragas

Real Madridi siguron fazën e eliminimit direkt me triumfin bindës ndaj Bragas

Liga e Kampionëve
Bellingham doli nga fusha duke çaluar, shqetëson tifozët e Real Madridit para El Clasicos

Bellingham doli nga fusha duke çaluar, shqetëson tifozët e Real Madridit para El Clasicos

La Liga
Real Madridi triumfon minimalisht në udhëtim te Braga

Real Madridi triumfon minimalisht në udhëtim te Braga

Liga e Kampionëve
Brenda stadiumit të pabesueshëm me kapacitet 30 mijë ulësesh ku sonte zbarkojnë yjet e Real Madridit

Brenda stadiumit të pabesueshëm me kapacitet 30 mijë ulësesh ku sonte zbarkojnë yjet e Real Madridit

Liga e Kampionëve
Liga e Kampionëve rikthehet pas një pauze, tetë ndeshje interesante në program për tu zhvilluar

Liga e Kampionëve rikthehet pas një pauze, tetë ndeshje interesante në program për tu zhvilluar

Liga e Kampionëve
Ancelotti tregon se a do të bëjë shumë ndryshime ndaj Bragas

Ancelotti tregon se a do të bëjë shumë ndryshime ndaj Bragas

Liga e Kampionëve
Amir Rrahmani u detyrua ta lëshoj fushën i lënduar

Amir Rrahmani u detyrua ta lëshoj fushën i lënduar

Liga e Kampionëve
Liga e Kampionëve vazhdon sot me tetë ndeshje shumë interesante në program për tu zhvilluar

Liga e Kampionëve vazhdon sot me tetë ndeshje shumë interesante në program për tu zhvilluar

Liga e Kampionëve
Renditja e 32 klubeve të Ligës së Kampionëve sa i përket shpenzimeve: PSG dhe City në krye, Barcelona e fundit

Renditja e 32 klubeve të Ligës së Kampionëve sa i përket shpenzimeve: PSG dhe City në krye, Barcelona e fundit

Liga e Kampionëve
Probleme teknike të avionit: Shtyhet për pak kohë udhëtimi i Napolit për në Portugali

Probleme teknike të avionit: Shtyhet për pak kohë udhëtimi i Napolit për në Portugali

Liga e Kampionëve
Konfirmohen 32 ekipet që do të luajnë në Ligën e Kampionëve për sezonin 2023/24

Konfirmohen 32 ekipet që do të luajnë në Ligën e Kampionëve për sezonin 2023/24

Liga e Kampionëve


mob5