LAJMI I FUNDIT:
Brad Pitt

Brad Pitt

427 Artikuj

Angelina Jolie i kërkon paqe aktorit Brad Pitt

Angelina Jolie i kërkon paqe aktorit Brad Pitt

Yjet
Brad Pitt merr vëmendjen në një paraqitje të përditshme, duket shumë vital dhe rinor

Brad Pitt merr vëmendjen në një paraqitje të përditshme, duket shumë vital dhe rinor

Yjet
Brad Pitt i shkatërruar nga vendimi i së bijës për të ndryshuar mbiemrin

Brad Pitt i shkatërruar nga vendimi i së bijës për të ndryshuar mbiemrin

Yjet
Një tjetër fëmijë i Brad Pitt dhe Angelina Jolie-t heq dorë nga mbiemri i aktorit

Një tjetër fëmijë i Brad Pitt dhe Angelina Jolie-t heq dorë nga mbiemri i aktorit

Yjet
Përse fëmijët e Angelina Jolie dhe Brad Pitt heqin dorë nga mbiemri i babait të tyre?

Përse fëmijët e Angelina Jolie dhe Brad Pitt heqin dorë nga mbiemri i babait të tyre?

Yjet
Truproja i Brad Pittit “godet” Angelina Jolien në gjyq, dëshmon kundër aktores: E dëgjova kur i tha fëmijëve të shmangnin babanë e tyre

Truproja i Brad Pittit “godet” Angelina Jolien në gjyq, dëshmon kundër aktores: E dëgjova kur i tha fëmijëve të shmangnin babanë e tyre

Po Flitet
Brad Pitt zbuloi tre filmat që nuk donte të bënte: E urreja të punoja në ta

Brad Pitt zbuloi tre filmat që nuk donte të bënte: E urreja të punoja në ta

TV / Film
Angelina Jolie vjen sërish me akuza të forta ndaj Brad Pitt, pretendon se e ka dhunuar fizikisht në vitin 2016

Angelina Jolie vjen sërish me akuza të forta ndaj Brad Pitt, pretendon se e ka dhunuar fizikisht në vitin 2016

Po Flitet
Brad Pitt dhe Angelina Jolie janë afër fundit të betejës së ashpër për divorcin – aktori heq dorë nga kujdestaria e përbashkët e fëmijëve

Brad Pitt dhe Angelina Jolie janë afër fundit të betejës së ashpër për divorcin – aktori heq dorë nga kujdestaria e përbashkët e fëmijëve

Po Flitet
“Selfie” e famshme e ‘Oscars’ që theu rekordet në atë kohë – pas 10 vitesh quhet një mallkim për të gjithë protagonistët në foto

“Selfie” e famshme e ‘Oscars’ që theu rekordet në atë kohë – pas 10 vitesh quhet një mallkim për të gjithë protagonistët në foto

Yjet
Kanë kaluar dhjetë vjet që kur Ellen DeGeneneres publikoi selfie-n që pushtoi rrjetet sociale

Kanë kaluar dhjetë vjet që kur Ellen DeGeneneres publikoi selfie-n që pushtoi rrjetet sociale

Yjet
Keanu Reeves nuk ishte zgjedhja e parë për “Matrix”, një tjetër aktor i famshëm e refuzoi rolin

Keanu Reeves nuk ishte zgjedhja e parë për “Matrix”, një tjetër aktor i famshëm e refuzoi rolin

TV / Film
Brad Pitt pretendon se një biznesmen rus po e kërcënon për vreshtin që shiti Angelina Jolie

Brad Pitt pretendon se një biznesmen rus po e kërcënon për vreshtin që shiti Angelina Jolie

Yjet
Brad Pitt dhe e dashura Ines de Ramon, shijojnë takimin në ekspozitën e artit në Beverly Hills

Brad Pitt dhe e dashura Ines de Ramon, shijojnë takimin në ekspozitën e artit në Beverly Hills

Yjet
Brad Pitt mbush 60 vjeç: Brenda ditëlindjes së aktorit së bashku me të dashurën Ines de Ramon, fëmijët dhe miqtë e tij

Brad Pitt mbush 60 vjeç: Brenda ditëlindjes së aktorit së bashku me të dashurën Ines de Ramon, fëmijët dhe miqtë e tij

Yjet
Angelina Jolie po planifikon të heq dorë nga aktrimi, ndërsa zbulon planet për t’u larguar përgjithmonë nga Los Angeles mes betejës së divorcit nga Brad Pitt

Angelina Jolie po planifikon të heq dorë nga aktrimi, ndërsa zbulon planet për t’u larguar përgjithmonë nga Los Angeles mes betejës së divorcit nga Brad Pitt

Yjet
Brad Pitt e prezanton Ines de Ramon si të dashurën e tij, ndërsa ata i afrohen një viti së bashku

Brad Pitt e prezanton Ines de Ramon si të dashurën e tij, ndërsa ata i afrohen një viti së bashku

Yjet
Marrëdhënia e Brad Pitt me Ines de Ramon po bëhet serioze: Ata janë të pandashëm

Marrëdhënia e Brad Pitt me Ines de Ramon po bëhet serioze: Ata janë të pandashëm

Yjet
Dhjetë çifte që nuk kishin absolutisht asnjë kimi në film

Dhjetë çifte që nuk kishin absolutisht asnjë kimi në film

TV / Film
Margot Robbie dhe Brad Pitt ribashkohen për realizimin e filmit “The Thin Man”

Margot Robbie dhe Brad Pitt ribashkohen për realizimin e filmit “The Thin Man”

TV / Film
Në një rrëfim për Vogue, Angelina Jolie thotë se fëmijët ia shpëtuan jetën: Kishim shumë plagë për të shëruar pas ndarjes nga Brad Pitt

Në një rrëfim për Vogue, Angelina Jolie thotë se fëmijët ia shpëtuan jetën: Kishim shumë plagë për të shëruar pas ndarjes nga Brad Pitt

Yjet
E refuzuan DiCaprio, Pitt e Damon, por “Brokeback Mountain” arriti shumë sukses dhe u vlerësua nga kritikët

E refuzuan DiCaprio, Pitt e Damon, por “Brokeback Mountain” arriti shumë sukses dhe u vlerësua nga kritikët

TV / Film
Brad Pitt ndalon prodhimin e filmit të për garat e Formula 1 në solidaritet me grevën e aktorëve në Hollywood

Brad Pitt ndalon prodhimin e filmit të për garat e Formula 1 në solidaritet me grevën e aktorëve në Hollywood

TV / Film
Brad Pitt dhe Angelina Jolie bien dakord që të zgjidhin luftën e ashpër ligjore jashtë gjyqit

Brad Pitt dhe Angelina Jolie bien dakord që të zgjidhin luftën e ashpër ligjore jashtë gjyqit

Yjet


mob5