LAJMI I FUNDIT:

Bournemouth

368 Artikuj

Tabela e Ligës Premier do të dukej shumë më ndryshe nëse nuk do të përdorej VAR-i

Tabela e Ligës Premier do të dukej shumë më ndryshe nëse nuk do të përdorej VAR-i

Premier League
Skena shokuese nga ndeshja e Ligës Premier: Yerry Mina dyshohet se ka kafshuar Dominic Solanken

Skena shokuese nga ndeshja e Ligës Premier: Yerry Mina dyshohet se ka kafshuar Dominic Solanken

Premier League
Manchester United fiton minimalisht në udhëtim te Bournemouthi

Manchester United fiton minimalisht në udhëtim te Bournemouthi

Premier League
Man Utd dëshiron vetëm fitore në udhëtim te Bournemouthi, formacionet zyrtare

Man Utd dëshiron vetëm fitore në udhëtim te Bournemouthi, formacionet zyrtare

Premier League
Lampard inkurajon lojtarët e Chelseat të ‘pinë një birrë ose një gotë verë’

Lampard inkurajon lojtarët e Chelseat të ‘pinë një birrë ose një gotë verë’

Premier League
Tifozët e Chelseat brohorisnin “Ne po qëndrojmë në ligë” pas fitores 3-1 kundër Bournemouth

Tifozët e Chelseat brohorisnin “Ne po qëndrojmë në ligë” pas fitores 3-1 kundër Bournemouth

Premier League
Chelsea siguron zyrtarisht qëndrimin në Ligën Premier me fitoren ndaj Bournemouthit

Chelsea siguron zyrtarisht qëndrimin në Ligën Premier me fitoren ndaj Bournemouthit

Premier League
Bournemouth për vazhdimësi, Chelsea për t’i dhënë fund serisë negative – formacionet zyrtare

Bournemouth për vazhdimësi, Chelsea për t’i dhënë fund serisë negative – formacionet zyrtare

Premier League
Tottenhami e pagoi 42 milionë – por sot ai u fut në lojë dhe u largua pas 22 minutash  

Tottenhami e pagoi 42 milionë – por sot ai u fut në lojë dhe u largua pas 22 minutash  

Premier League
Owen i pamëshirshëm ndaj tre lojtarëve të Liverpoolit për humbjen nga Bournemouthi

Owen i pamëshirshëm ndaj tre lojtarëve të Liverpoolit për humbjen nga Bournemouthi

Premier League
Pasi mposhti kancerit dhe qëndroi 525 ditë larg futbollit, ai u rikthye në skuadër kundër Liverpoolit ku Bournemouth fitoi

Pasi mposhti kancerit dhe qëndroi 525 ditë larg futbollit, ai u rikthye në skuadër kundër Liverpoolit ku Bournemouth fitoi

Premier League
Salah ekzekutoi penalltinë më të keqe të sezonit në ndeshjen kundër Bournemouth

Salah ekzekutoi penalltinë më të keqe të sezonit në ndeshjen kundër Bournemouth

Premier League
Van Dijk duket se ka harruar se në çfarë pozite luan: Ai e la lojtarin të largohej dhe të shënohej pastaj gol

Van Dijk duket se ka harruar se në çfarë pozite luan: Ai e la lojtarin të largohej dhe të shënohej pastaj gol

Premier League
Notat e lojtarëve: Bournemouth 1-0 Liverpool, shkëlqeu Neto

Notat e lojtarëve: Bournemouth 1-0 Liverpool, shkëlqeu Neto

Premier League
Liverpooli mposhtet nga Bournemouthi – Salah ishte fytyra tragjike e The Reds

Liverpooli mposhtet nga Bournemouthi – Salah ishte fytyra tragjike e The Reds

Premier League
Liverpooli synon tri pikë ndaj Bournemouthit – formacionet zyrtare

Liverpooli synon tri pikë ndaj Bournemouthit – formacionet zyrtare

Premier League
Arsenal 3-2 Bournemouth, nota e Xhakës dhe të tjerëve

Arsenal 3-2 Bournemouth, nota e Xhakës dhe të tjerëve

Premier League
Arsenal i çmendur, fiton me rikthim duke shënuar gol në minutën e shtatë të kohës shtesë

Arsenal i çmendur, fiton me rikthim duke shënuar gol në minutën e shtatë të kohës shtesë

Premier League
Arsenali kërkon fitoren e radhës ndaj Bournemouth, formacionet zyrtare

Arsenali kërkon fitoren e radhës ndaj Bournemouth, formacionet zyrtare

Premier League
Phil Foden më i mirë në fitoren e Manchester Cityt ndaj Bournemouth

Phil Foden më i mirë në fitoren e Manchester Cityt ndaj Bournemouth

Premier League
Manchester City mposht thellë Bournemouthin, vazhdon t’i bëjë presion Arsenalit

Manchester City mposht thellë Bournemouthin, vazhdon t’i bëjë presion Arsenalit

Premier League
Bournemouth pret Manchester Cityn, formacionet zyrtare

Bournemouth pret Manchester Cityn, formacionet zyrtare

Premier League
Super kompjuteri parashikon tabelën përfundimtare të Ligës Premier – a mundet Man United të shkaktojë befasi?

Super kompjuteri parashikon tabelën përfundimtare të Ligës Premier – a mundet Man United të shkaktojë befasi?

Premier League
Qytetet e vogla me klube në elitën e pesë kampionateve më të mëdha në Evropë

Qytetet e vogla me klube në elitën e pesë kampionateve më të mëdha në Evropë

Ndërkombëtare