LAJMI I FUNDIT:

Boubacar Kamara

24 Artikuj

Nga Pogba te Jota dhe James – formacioni me yjet që pritet ta humbasin Kupën e Botës “Katar 2022” shkaku i lëndimeve

Nga Pogba te Jota dhe James – formacioni me yjet që pritet ta humbasin Kupën e Botës “Katar 2022” shkaku i lëndimeve

Përfaqësueset
Dhjetë transferimet që kanë ndodhur në këtë afat kalimtar dhe mund t’iu kenë ikur

Dhjetë transferimet që kanë ndodhur në këtë afat kalimtar dhe mund t’iu kenë ikur

Ndërkombëtare
Dhjetë lojtarët e lirë më të vlerësuar në treg: Mbappe, Dybala, Pogba e Dembele – kushtojnë miliona, por janë falas për këtë vetë

Dhjetë lojtarët e lirë më të vlerësuar në treg: Mbappe, Dybala, Pogba e Dembele – kushtojnë miliona, por janë falas për këtë vetë

Ndërkombëtare
Tetë lojtarët më të mirë të lirë që janë të disponueshëm këtë verë – nga Dybala, te Dembele

Tetë lojtarët më të mirë të lirë që janë të disponueshëm këtë verë – nga Dybala, te Dembele

Ndërkombëtare
Atletico bën ofertë zyrtare për Boubaar Kamara

Atletico bën ofertë zyrtare për Boubaar Kamara

La Liga
Kamara vendos të largohet në janar nga Marseille, mes Romës dhe Manchester Unitedit

Kamara vendos të largohet në janar nga Marseille, mes Romës dhe Manchester Unitedit

Ligue 1
Roma do ta transferojë edhe një mesfushor, Kamara ose Ndombele pritet ta përforcojnë skuadrën kryeqytetase

Roma do ta transferojë edhe një mesfushor, Kamara ose Ndombele pritet ta përforcojnë skuadrën kryeqytetase

Serie A
United synon transferimin e dy mesfushorëve në janar

United synon transferimin e dy mesfushorëve në janar

Premier League
Marrëdhëniet e mira me Marseillen, Roma favorite për të nënshkruar me Kamaran

Marrëdhëniet e mira me Marseillen, Roma favorite për të nënshkruar me Kamaran

Serie A
Newcastle po e mposhtë Chelsean dhe Unitedin për transferimin e parë të janarit

Newcastle po e mposhtë Chelsean dhe Unitedin për transferimin e parë të janarit

Premier League
Nuk po rinovon kontratën, Marseille do ta shes në janar Kamaran

Nuk po rinovon kontratën, Marseille do ta shes në janar Kamaran

Ligue 1
Kamara refuzon ofertën e fundit të Marseilles, do të largohet i lirë në verë

Kamara refuzon ofertën e fundit të Marseilles, do të largohet i lirë në verë

Ligue 1
United e do Kamaran me parametra zero

United e do Kamaran me parametra zero

Ligue 1
Manchester United e gjen në Francë zëvendësuesin e Paul Pogbas

Manchester United e gjen në Francë zëvendësuesin e Paul Pogbas

Premier League
Bayerni dhe Barcelona e duan transferimin e Kamaras

Bayerni dhe Barcelona e duan transferimin e Kamaras

Ligue 1
Milanin e do mesfushorin e Marseilles

Milanin e do mesfushorin e Marseilles

Serie A
Juve, Arsenal e Manchester United pas Kamaras

Juve, Arsenal e Manchester United pas Kamaras

Ligue 1
Garë e ashpër e skuadrave të mëdha për të nënshkruar me Kamaran

Garë e ashpër e skuadrave të mëdha për të nënshkruar me Kamaran

Ligue 1
Bayerni dhe Barcelona në garë për Boubacar Kamaran

Bayerni dhe Barcelona në garë për Boubacar Kamaran

Bundesliga
Ndikimi i coronavirusit në afatin e transferimeve në këtë verë: Pesë lojtarët që mund të transferohen nën shumë e 30 milionë eurove

Ndikimi i coronavirusit në afatin e transferimeve në këtë verë: Pesë lojtarët që mund të transferohen nën shumë e 30 milionë eurove

Ndërkombëtare
Tre gjigantët anglez në garë për Boubacar Kamara

Tre gjigantët anglez në garë për Boubacar Kamara

Ligue 1
City ofertë për mbrojtësin e talentuar francez Kamara

City ofertë për mbrojtësin e talentuar francez Kamara

Ligue 1
Arsenali dhe Chelsea në garë për Kamaran, i njohur si ‘Thiago Silva i ri’

Arsenali dhe Chelsea në garë për Kamaran, i njohur si ‘Thiago Silva i ri’

Premier League
Bayern dhe Real Madrid synojnë transferimin e Kamaras në verë

Bayern dhe Real Madrid synojnë transferimin e Kamaras në verë

Ligue 1