LAJMI I FUNDIT:

Borussia Dortmund

2652 Artikuj

Humbën nga PSG, Mats Hummels shpërthen pas ndeshjes ndaj gjyqtarit

Humbën nga PSG, Mats Hummels shpërthen pas ndeshjes ndaj gjyqtarit

Liga e Kampionëve
PSG triumfon ndaj Dortmund – vendosin golat e Kylian Mbappe dhe Achraf Hakimi

PSG triumfon ndaj Dortmund – vendosin golat e Kylian Mbappe dhe Achraf Hakimi

Liga e Kampionëve
Barcelona po e shkatërron Antwerpin pas pjesës së parë, City befasohet në Etihad – rezultatet pas 45 minutave të para në Ligën e Kampionëve

Barcelona po e shkatërron Antwerpin pas pjesës së parë, City befasohet në Etihad – rezultatet pas 45 minutave të para në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Renditja e 32 klubeve të Ligës së Kampionëve sa i përket shpenzimeve: PSG dhe City në krye, Barcelona e fundit

Renditja e 32 klubeve të Ligës së Kampionëve sa i përket shpenzimeve: PSG dhe City në krye, Barcelona e fundit

Liga e Kampionëve
Sot fillon edicioni 2023/24 në Ligën e Kampionëve, shumë ndeshje interesante në orar

Sot fillon edicioni 2023/24 në Ligën e Kampionëve, shumë ndeshje interesante në orar

Liga e Kampionëve
Sancho do të largohet në janar pas polemikave me Ten Hag, zbulohen dy destinacionet e ardhshme të tij

Sancho do të largohet në janar pas polemikave me Ten Hag, zbulohen dy destinacionet e ardhshme të tij

Premier League
Mbyllet afati kalimtar në Bundesligë: Të gjitha transferimet që ndodhën në këtë verë

Mbyllet afati kalimtar në Bundesligë: Të gjitha transferimet që ndodhën në këtë verë

Bundesliga
Konfirmohen 32 ekipet që do të luajnë në Ligën e Kampionëve për sezonin 2023/24

Konfirmohen 32 ekipet që do të luajnë në Ligën e Kampionëve për sezonin 2023/24

Liga e Kampionëve
Dortmundi dhe Augsburgu në bisedime të avancuara për transferimin e Mërgim Berishës në Signal Iduna Park

Dortmundi dhe Augsburgu në bisedime të avancuara për transferimin e Mërgim Berishës në Signal Iduna Park

Bundesliga
Lukaku ka refuzuar një top skuadër evropiane, vetëm që t’i bashkohet Romës

Lukaku ka refuzuar një top skuadër evropiane, vetëm që t’i bashkohet Romës

Serie A
Bayern Munich dhe Borussia Dortmund synojnë rikthimin e Bella Kotchap në Bundesliga

Bayern Munich dhe Borussia Dortmund synojnë rikthimin e Bella Kotchap në Bundesliga

Bundesliga
Nuk i ka arritur pritshmëritë te United, Dortmund tenton rikthimin e Sanchos

Nuk i ka arritur pritshmëritë te United, Dortmund tenton rikthimin e Sanchos

Premier League
Nga vazot dhe shorti deri tek datat e ndeshjeve – gjithçka që dihet për edicionin 2023/24 në Ligën e Kampionëve

Nga vazot dhe shorti deri tek datat e ndeshjeve – gjithçka që dihet për edicionin 2023/24 në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Kevin Prince Boateng pensionohet nga futbolli

Kevin Prince Boateng pensionohet nga futbolli

Ndërkombëtare
Chelsea dhe Dortmund zhvillojnë një ndeshje fantastike në Chicago, vendosin golat në minutat e fundit

Chelsea dhe Dortmund zhvillojnë një ndeshje fantastike në Chicago, vendosin golat në minutat e fundit

Ndërkombëtare
“Pres shumë nga ai”, Onana shpjegon situatën me Maguiren

“Pres shumë nga ai”, Onana shpjegon situatën me Maguiren

Premier League
Spektakël me pesë gola të realizuar, Dortmund mposht Manchester Unitedin

Spektakël me pesë gola të realizuar, Dortmund mposht Manchester Unitedin

Bundesliga
Thomas Meunier refuzon Juventusin, është në pritje të Barcelonës

Thomas Meunier refuzon Juventusin, është në pritje të Barcelonës

Bundesliga
Zyrtare: Sabitzer transferohet te Dortmundi

Zyrtare: Sabitzer transferohet te Dortmundi

Bundesliga
E kryer, Dortmundi siguron shërbimet e Marcel Sabitzer

E kryer, Dortmundi siguron shërbimet e Marcel Sabitzer

Bundesliga
Loredana shfaqet e lumtur në krahët e partnerit të ri Karim Adeyemi

Loredana shfaqet e lumtur në krahët e partnerit të ri Karim Adeyemi

Yjet
Pas lidhjes së Loredanës me futbollistin e Dortmundit, Mozzik pozon me fanellën e Bayernit

Pas lidhjes së Loredanës me futbollistin e Dortmundit, Mozzik pozon me fanellën e Bayernit

Po Flitet
Marco Reus njofton tifozët se nuk do të jetë më kapiten i Borussia Dortmund

Marco Reus njofton tifozët se nuk do të jetë më kapiten i Borussia Dortmund

Bundesliga
Aston Villa në garë me Dortmundin dhe Galatan për nënshkrimin e McKennie

Aston Villa në garë me Dortmundin dhe Galatan për nënshkrimin e McKennie

Ndërkombëtare