LAJMI I FUNDIT:

Borko Stefanoviq

11 Artikuj

Kuvendi i Serbisë miraton raportin për dialogun me Kosovën

Kuvendi i Serbisë miraton raportin për dialogun me Kosovën

Kosovë
Vendimet për çështjet e vjetra 11 vjet që shkaktuan tensionet në veri të Kosovës

Vendimet për çështjet e vjetra 11 vjet që shkaktuan tensionet në veri të Kosovës

Kosovë
Ish-negociatori serb thotë se ka skaduar marrëveshja për targat, vjen reagimi i drejtori të ashtuquajturës zyrë për Kosovën: Ishe pikërisht t’i që e nënshkrove

Ish-negociatori serb thotë se ka skaduar marrëveshja për targat, vjen reagimi i drejtori të ashtuquajturës zyrë për Kosovën: Ishe pikërisht t’i që e nënshkrove

Kosovë
Ish-ndërmjetësi Cooper: Tahiri dhe Stefanoviq erdhën nervoz në dialog, edhe më nervoz Thaçi dhe Daçiq

Ish-ndërmjetësi Cooper: Tahiri dhe Stefanoviq erdhën nervoz në dialog, edhe më nervoz Thaçi dhe Daçiq

Politikë
Historiku i dialogut teknik Kosovë –Serbi, çfarë u arrit në 9 vjet bisedime?

Historiku i dialogut teknik Kosovë –Serbi, çfarë u arrit në 9 vjet bisedime?

Kosovë
DW: Zgjedhjet në Serbi – fituesi dihet!

DW: Zgjedhjet në Serbi – fituesi dihet!

Ballkan
Përgjaket Borko Stefanoviq, ish-negociatori i Serbisë me Kosovën (Foto/Video)

Përgjaket Borko Stefanoviq, ish-negociatori i Serbisë me Kosovën (Foto/Video)

Nga Bota
Ekspertët serbë: Një “Rambuje 2”, në interes të Serbisë

Ekspertët serbë: Një “Rambuje 2”, në interes të Serbisë

Kosovë
Sulmohet në veri të Mitrovicës Edita Tahiri (Foto/Video)

Sulmohet në veri të Mitrovicës Edita Tahiri (Foto/Video)

Kosovë
Stefanoviq: Dialogu për Kosovën, monolog i Vuçiqit

Stefanoviq: Dialogu për Kosovën, monolog i Vuçiqit

Politikë
Analistë dhe opozitarë serbë: Dialogu për Kosovën, fasadë dhe blerje e kohës nga Vuçiqi

Analistë dhe opozitarë serbë: Dialogu për Kosovën, fasadë dhe blerje e kohës nga Vuçiqi

Politikë