LAJMI I FUNDIT:

Boris Tadiq

26 Artikuj

Tadiq publikon foton e gangsterit serb Dragoviq që shihet nën shoqërimin e djalit të kumbarit të Vuçiqit

Tadiq publikon foton e gangsterit serb Dragoviq që shihet nën shoqërimin e djalit të kumbarit të Vuçiqit

Serbia
Tadiq: Me pranimin e planit franko-gjerman Vuçiq e njeh pavarësinë e Kosovës

Tadiq: Me pranimin e planit franko-gjerman Vuçiq e njeh pavarësinë e Kosovës

Kosovë
Tadiq: Nuk do ta nënshkruaja propozimin franko-gjerman, Vuçiq e ka humbur Kosovën

Tadiq: Nuk do ta nënshkruaja propozimin franko-gjerman, Vuçiq e ka humbur Kosovën

Kosovë
Tadiq: Ajo që tha Vuçiq tregon se Serbia është një vend plotësisht i poshtëruar

Tadiq: Ajo që tha Vuçiq tregon se Serbia është një vend plotësisht i poshtëruar

Serbia
Ish-presidenti serb Tadiq thotë se marrëveshja e ofruar mundëson anëtarësimin e Kosovës në OKB

Ish-presidenti serb Tadiq thotë se marrëveshja e ofruar mundëson anëtarësimin e Kosovës në OKB

Politikë
Tadiq: Pas vrasjes së Gjingjiqit dhe Ivanoviqit, njerëzit e Sheshelit synojnë Trajkoviqin – Vuçiq është ndjekës i ideologjisë së Sheshelit

Tadiq: Pas vrasjes së Gjingjiqit dhe Ivanoviqit, njerëzit e Sheshelit synojnë Trajkoviqin – Vuçiq është ndjekës i ideologjisë së Sheshelit

Serbia
Tadiq: Brnabiq dhe Petkoviq po gënjejnë, Rezoluta 1244 nuk parasheh kthimin e ushtrisë serbe në Kosovë

Tadiq: Brnabiq dhe Petkoviq po gënjejnë, Rezoluta 1244 nuk parasheh kthimin e ushtrisë serbe në Kosovë

Kosovë
Pas kthimit të Listës Serbe në Kuvendin e Kosovës, ish-presidenti serb, Tadiq: Kë duan të bëjnë budalla përfaqësuesit e Vuçiqit?

Pas kthimit të Listës Serbe në Kuvendin e Kosovës, ish-presidenti serb, Tadiq: Kë duan të bëjnë budalla përfaqësuesit e Vuçiqit?

Kosovë
Ish-presidenti serb Tadiq pret një marrëveshje Serbi-Kosovë deri në dhjetor

Ish-presidenti serb Tadiq pret një marrëveshje Serbi-Kosovë deri në dhjetor

Kosovë
Pas dënimit të përjetshëm të kriminelit, Ratko Mlladiq, kërcënohet me vdekje ish-presidenti serb Boris Tadiq

Pas dënimit të përjetshëm të kriminelit, Ratko Mlladiq, kërcënohet me vdekje ish-presidenti serb Boris Tadiq

Serbia
Tadiq: Vuçiq ringjalli trashëgiminë e Millosheviqit

Tadiq: Vuçiq ringjalli trashëgiminë e Millosheviqit

Serbia
Tadiq: Vuçiq ua ka premtuar ndërkombëtarëve Kosovën

Tadiq: Vuçiq ua ka premtuar ndërkombëtarëve Kosovën

Kosovë
Al Jazeera: Vuçiq po e përdor Kosovën si karrem për opozitën në Serbi

Al Jazeera: Vuçiq po e përdor Kosovën si karrem për opozitën në Serbi

Politikë
Tadiq: Mashtrimi dhe propaganda, ky është plani i Vuçiqit për Kosovën

Tadiq: Mashtrimi dhe propaganda, ky është plani i Vuçiqit për Kosovën

Politikë
Tadiq: Kurrë s’kam qenë për ndarjen e Kosovës

Tadiq: Kurrë s’kam qenë për ndarjen e Kosovës

Kosovë
Shqiptarët nëpër dekada: Çfarë kaluan ata në vitet 1918, 1928, 1938… 2018! (Foto)

Shqiptarët nëpër dekada: Çfarë kaluan ata në vitet 1918, 1928, 1938… 2018! (Foto)

Agron Shala
Viti 2008: Realizimi i ëndrrës për shtet dhe pushteti që rrënon ëndrrat për jetë

Viti 2008: Realizimi i ëndrrës për shtet dhe pushteti që rrënon ëndrrat për jetë

Agron Shala
Ish-presidenti i Serbisë: Asociacioni nuk mund të formohet jashtë sistemit ligjor të Kosovës

Ish-presidenti i Serbisë: Asociacioni nuk mund të formohet jashtë sistemit ligjor të Kosovës

Kosovë
Mitropoliti Amfilohije: Fryma vëllavrasëse e vrau Ivanoviqin

Mitropoliti Amfilohije: Fryma vëllavrasëse e vrau Ivanoviqin

Nga Bota
Tadiq: Serbia në listën e vendeve që financojnë terrorizmin

Tadiq: Serbia në listën e vendeve që financojnë terrorizmin

Nga Bota
Tadiq: Kam faj që nuk ju kërkova falje maqedonasve

Tadiq: Kam faj që nuk ju kërkova falje maqedonasve

Venhar Ramadani
Tadiq: Të gjithëve po u ngutet, Vuçiq e merr përgjegjësinë për humbjen e Kosovës

Tadiq: Të gjithëve po u ngutet, Vuçiq e merr përgjegjësinë për humbjen e Kosovës

Politikë
Tadiq: Dialogu më s’ka kuptim, Kosova mori atë që deshi

Tadiq: Dialogu më s’ka kuptim, Kosova mori atë që deshi

Kosovë
Pse presidentët serbë qeverisin si Millosheviqi?

Pse presidentët serbë qeverisin si Millosheviqi?

Nga Bota