LAJMI I FUNDIT:

Blerim Kuçi

104 Artikuj

Kuçi: Kryeministri Haradinaj do të ketë rol në bisedimet me Serbinë

Kuçi: Kryeministri Haradinaj do të ketë rol në bisedimet me Serbinë

Kosovë
Blerim Kuçi përmend zgjedhjet nacionale, tregon planin që kanë

Blerim Kuçi përmend zgjedhjet nacionale, tregon planin që kanë

Politikë
Kuçi: Kjo opozitë nuk mund ta rrëzojë Qeverinë

Kuçi: Kjo opozitë nuk mund ta rrëzojë Qeverinë

Politikë
Kuçi: Po humb kuptimi i tryezës së subjekteve politike

Kuçi: Po humb kuptimi i tryezës së subjekteve politike

Kosovë
Kërkesa e opozitës për zgjedhje të reja, përpjekje joserioze

Kërkesa e opozitës për zgjedhje të reja, përpjekje joserioze

Kosovë
Kuçi: Qeveria Haradinaj do ta çojë mandatin deri në fund

Kuçi: Qeveria Haradinaj do ta çojë mandatin deri në fund

Kosovë
Kuçi: Haradinaj pa konkurrencë për kryetar të AAK-së

Kuçi: Haradinaj pa konkurrencë për kryetar të AAK-së

Kosovë
Kuçi: Krijimi i reformës zgjedhore, proces i vështirë (Video)

Kuçi: Krijimi i reformës zgjedhore, proces i vështirë (Video)

Politikë
“Përballje”: Cili është vullneti politik, reformë zgjedhore apo zgjedhje? (Video)

“Përballje”: Cili është vullneti politik, reformë zgjedhore apo zgjedhje? (Video)

Politikë
Sonte në “Përballje”: Cili është vullneti politik, reformë zgjedhore apo zgjedhje?

Sonte në “Përballje”: Cili është vullneti politik, reformë zgjedhore apo zgjedhje?

Kosovë
Avdyli i LDK-së thotë se duhen edhe 4 vota për ta rrëzuar Qeverinë Haradinaj

Avdyli i LDK-së thotë se duhen edhe 4 vota për ta rrëzuar Qeverinë Haradinaj

Politikë
Kuçi: LDK-ja s’ka fuqi ta rrëzojë Qeverinë

Kuçi: LDK-ja s’ka fuqi ta rrëzojë Qeverinë

Kosovë
Kuçi: Proces i rregullt, s’ka parregullsi të mëdha 

Kuçi: Proces i rregullt, s’ka parregullsi të mëdha 

Kosovë
Kuçi: Marrëveshjen për Demarkacionin, do ta kthejmë në pikën zero (Video)

Kuçi: Marrëveshjen për Demarkacionin, do ta kthejmë në pikën zero (Video)

Politikë
Kuçi: Opozita e kishte ftuar Haradinajn në cilësinë e kandidatit për kryeministër dhe jo si kryeministër (Video)

Kuçi: Opozita e kishte ftuar Haradinajn në cilësinë e kandidatit për kryeministër dhe jo si kryeministër (Video)

Kosovë
Kuçi: Na lejoni të punojmë

Kuçi: Na lejoni të punojmë

Politikë
Arsyetimet e moskandidimit të grave për kryetare në zgjedhje lokale (Video)

Arsyetimet e moskandidimit të grave për kryetare në zgjedhje lokale (Video)

Politikë
Kuçi: Çka nëse propozohet një kandidat jashtë PAN-it dhe ne e bllokojmë? (Video)

Kuçi: Çka nëse propozohet një kandidat jashtë PAN-it dhe ne e bllokojmë? (Video)

Politikë
Kuçi: LAA dhe VV t’i hapin rrugë zgjedhje konstituimit të institucioneve

Kuçi: LAA dhe VV t’i hapin rrugë zgjedhje konstituimit të institucioneve

Politikë
Blerim Kuçi: Jemi në proces të sigurimit të numrave

Blerim Kuçi: Jemi në proces të sigurimit të numrave

Politikë
Kuçi: S’ka dilema, Haradinaj e formon qeverinë

Kuçi: S’ka dilema, Haradinaj e formon qeverinë

Politikë
Suhareka në mbështetje të Blerim Kuçit (Foto)

Suhareka në mbështetje të Blerim Kuçit (Foto)

Lajme
AAK: Koalicioni me PDK-në, përgjigja më e mirë për kombinimin e keq

AAK: Koalicioni me PDK-në, përgjigja më e mirë për kombinimin e keq

Politikë
Kuçi: Të enjten mbahet seanca gjyqësore për Haradinajn në Francë

Kuçi: Të enjten mbahet seanca gjyqësore për Haradinajn në Francë

Kosovë