LAJMI I FUNDIT:

Bledi Mane

36 Artikuj

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

TV / Film
“Boll se le nam” – Bledi Mane dhe Nita Latifi përballen në studio pas debateve virtuale

“Boll se le nam” – Bledi Mane dhe Nita Latifi përballen në studio pas debateve virtuale

Yjet
Nita Latifi i kundërpërgjigjet Bledi Manes: Shfrytëzove respektin tim për ca pëlqime derisa isha e mbyllur pa asnjë informacion në shtëpi

Nita Latifi i kundërpërgjigjet Bledi Manes: Shfrytëzove respektin tim për ca pëlqime derisa isha e mbyllur pa asnjë informacion në shtëpi

Yjet
Bledi Mane e quan Nita Latifin mosmirënjohëse dhe amatore

Bledi Mane e quan Nita Latifin mosmirënjohëse dhe amatore

Yjet
“Hyre si tigër dhe dole si lepurush” – Olta Gixhari ‘shpërthen’ ndaj Bledi Manes në Post Big Brother VIP

“Hyre si tigër dhe dole si lepurush” – Olta Gixhari ‘shpërthen’ ndaj Bledi Manes në Post Big Brother VIP

Yjet
Bledi Mane tregon çfarë ka ndryshuar në jetën e tij pas pjesëmarrjes në ‘BBVA 2’

Bledi Mane tregon çfarë ka ndryshuar në jetën e tij pas pjesëmarrjes në ‘BBVA 2’

Po Flitet
Big Brother i “rekordeve të zeza”, tre banorë u përjashtuan e gjashtë të tjerë dhanë dorëheqje gjatë këtij edicioni

Big Brother i “rekordeve të zeza”, tre banorë u përjashtuan e gjashtë të tjerë dhanë dorëheqje gjatë këtij edicioni

Butrint Avdyli
Efi Dhedhes shpallet finalistja e dytë – Kiara dhe Bledi largohen nga Big Brother

Efi Dhedhes shpallet finalistja e dytë – Kiara dhe Bledi largohen nga Big Brother

Yjet
Banorët e Big Brother VIP Albania shndërrohen në personazhe të ndryshme

Banorët e Big Brother VIP Albania shndërrohen në personazhe të ndryshme

Yjet
Luizi nervozohet se i dështoi parashikimi dhe akuzon produksionin, Arbana i ndërhynë dhe ia kujton misionet që vëllai i madh ia kishte dhënë atij

Luizi nervozohet se i dështoi parashikimi dhe akuzon produksionin, Arbana i ndërhynë dhe ia kujton misionet që vëllai i madh ia kishte dhënë atij

Yjet
“Kutia e Pandorës” – Efi dërgon në burgun e ‘Big Brother’ Bledin, Kristin, Qetsorin dhe Deamishelin

“Kutia e Pandorës” – Efi dërgon në burgun e ‘Big Brother’ Bledin, Kristin, Qetsorin dhe Deamishelin

Yjet
Luizi: Dua të heq sa më shpejt nga shtëpia Bledin dhe Dean, t’i këputen krahët Kristit

Luizi: Dua të heq sa më shpejt nga shtëpia Bledin dhe Dean, t’i këputen krahët Kristit

Yjet
Luizi përplaset me Bledin: Nuk e ke pikën e fytyrës, je pa karakter

Luizi përplaset me Bledin: Nuk e ke pikën e fytyrës, je pa karakter

Yjet
“Ke ardhur si kërmill deri këtu”, Bledi Mane i kërkon falje publike Deamishelit për ofendimet që ia bëri gjatë javës

“Ke ardhur si kërmill deri këtu”, Bledi Mane i kërkon falje publike Deamishelit për ofendimet që ia bëri gjatë javës

Yjet
Bledi Mane: Kam bërë orgji, kam eksperienca seksuale me të dyja gjinitë

Bledi Mane: Kam bërë orgji, kam eksperienca seksuale me të dyja gjinitë

Yjet
Kiara debaton me Bledi Manen: Mos u bëj hipokrit

Kiara debaton me Bledi Manen: Mos u bëj hipokrit

Yjet
Efi, Kiara, Bledi dhe Ronaldo – banorët që janë rikthyer sërish në garë në BBVA

Efi, Kiara, Bledi dhe Ronaldo – banorët që janë rikthyer sërish në garë në BBVA

Yjet
Bledi Mane befason me deklaratën për Kiarën: Në fillim e adhuroja, kam bërë këngë për të në ‘dhomën e rrëfimit’

Bledi Mane befason me deklaratën për Kiarën: Në fillim e adhuroja, kam bërë këngë për të në ‘dhomën e rrëfimit’

Yjet
Bledi Mane tregon pse u largua nga Big Brother

Bledi Mane tregon pse u largua nga Big Brother

Po Flitet
Bledi Mane për Krist Aliajn: Është një kopje e shëmtuar e babait të tij

Bledi Mane për Krist Aliajn: Është një kopje e shëmtuar e babait të tij

Yjet
“Është i varur nga bixhozi”, Bledi Mane thotë se u kërcënua me jetë pas deklaratës për Luizin

“Është i varur nga bixhozi”, Bledi Mane thotë se u kërcënua me jetë pas deklaratës për Luizin

Yjet
Bledi Mane largohet vullnetarisht nga Big Brother VIP Albania

Bledi Mane largohet vullnetarisht nga Big Brother VIP Albania

Yjet
Bledi Mane kërkon të largohet nga Big Brother VIP Albania për të shpëtuar nga eliminimi i mundshëm Kiara Titon

Bledi Mane kërkon të largohet nga Big Brother VIP Albania për të shpëtuar nga eliminimi i mundshëm Kiara Titon

Yjet
Bledi Mane: Nëse Luizi largohet nga Big Brother VIP Albania shtëpia do të duket si agjenci funeralesh

Bledi Mane: Nëse Luizi largohet nga Big Brother VIP Albania shtëpia do të duket si agjenci funeralesh

Yjet