LAJMI I FUNDIT:
Blaise Matuidi

Blaise Matuidi

167 Artikuj

Info

Blaise Matuidi është futbollist francez i lindur më 9 prill 1987.

Blaise Matuidi pensionohet përfundimisht nga futbolli

Blaise Matuidi pensionohet përfundimisht nga futbolli

Ndërkombëtare
Ndeshja bamirëse e mbushur me yje mes ekipit të Ronaldinhos dhe atij të Roberto Carlos ishte një spektakël në vete

Ndeshja bamirëse e mbushur me yje mes ekipit të Ronaldinhos dhe atij të Roberto Carlos ishte një spektakël në vete

Shkumbin Pireva
Higuain mund t’i bashkohet Matuidit te Inter Miami

Higuain mund t’i bashkohet Matuidit te Inter Miami

Ligat tjera
Blaise Matuidi rrëfen arsyen e nënshkrimit me Inter Miami

Blaise Matuidi rrëfen arsyen e nënshkrimit me Inter Miami

Ligat tjera
Zyrtare: Matuidi kalon te Inter Miami i David Beckham

Zyrtare: Matuidi kalon te Inter Miami i David Beckham

Ligat tjera
Matuidi largohet përfundimisht nga Juventusi

Matuidi largohet përfundimisht nga Juventusi

Serie A
Revolucioni i Pirlos në Juventus: Lojtarët që largohen dhe ata që qëndrojnë

Revolucioni i Pirlos në Juventus: Lojtarët që largohen dhe ata që qëndrojnë

Serie A
Revolucion dhe largim në masë te Juventusi

Revolucion dhe largim në masë te Juventusi

Serie A
Matuidi arrin marrëveshje me Inter Miamin e Beckhamit

Matuidi arrin marrëveshje me Inter Miamin e Beckhamit

Serie A
Juventusi ka gati revolucionin në verë, gjashtë yje në listën e largimeve

Juventusi ka gati revolucionin në verë, gjashtë yje në listën e largimeve

Serie A
Matuidi drejt largimit nga Juventusi

Matuidi drejt largimit nga Juventusi

Serie A
Matuidi zbulon vuajtjet nga infektimi me coronavirus: Më bëri me psikozë

Matuidi zbulon vuajtjet nga infektimi me coronavirus: Më bëri me psikozë

Serie A
Dyshja e Juventusit, Rugani dhe Matuidi shërohen nga coronavirusi

Dyshja e Juventusit, Rugani dhe Matuidi shërohen nga coronavirusi

Serie A
Matuidi ka nënshkruar kontratë të re me Juventusin

Matuidi ka nënshkruar kontratë të re me Juventusin

Serie A
Juventusi u ofron kontrata të reja tre lojtarëve të skuadrës së parë

Juventusi u ofron kontrata të reja tre lojtarëve të skuadrës së parë

Serie A
Juventusi ka testuar të gjithë lojtarët për coronavirus, vetëm tre kanë dalë pozitivë

Juventusi ka testuar të gjithë lojtarët për coronavirus, vetëm tre kanë dalë pozitivë

Serie A
Pogba dhe Lindelof mesazh mbështetës për Matuidin dhe Ekdalin

Pogba dhe Lindelof mesazh mbështetës për Matuidin dhe Ekdalin

Serie A
Juventusi konfirmon lojtarin e dytë me coronavirus, Matuidi tashmë gjendet në izolim

Juventusi konfirmon lojtarin e dytë me coronavirus, Matuidi tashmë gjendet në izolim

Serie A
Bonucci flet për debatin me Matuidin, mbrojtësi u pa duke e qortuar para ndeshjes francezin

Bonucci flet për debatin me Matuidin, mbrojtësi u pa duke e qortuar para ndeshjes francezin

Liga e Kampionëve
Matuidit i vazhdohet automatikisht kontrata nga Juventusi

Matuidit i vazhdohet automatikisht kontrata nga Juventusi

Serie A
Juventusi paralajmëron gjashtë lojtarë për formën e tyre të dobët, në mesin e tyre edhe Pjanic dhe Higuain

Juventusi paralajmëron gjashtë lojtarë për formën e tyre të dobët, në mesin e tyre edhe Pjanic dhe Higuain

Serie A
Juventusi dëshiron njërin në mes të Casemiros ose Allanit

Juventusi dëshiron njërin në mes të Casemiros ose Allanit

Serie A
Notat e lojtarëve: Juventus 2-1 Parma, Ronaldo protagonisti kryesor

Notat e lojtarëve: Juventus 2-1 Parma, Ronaldo protagonisti kryesor

Serie A
France Football zgjedh ekipin e dekadës së PSG-së, nuk ka vend për Neymarin

France Football zgjedh ekipin e dekadës së PSG-së, nuk ka vend për Neymarin

Ligue 1