LAJMI I FUNDIT:

Biskota

28 Artikuj

Tortë shumë e thjeshtë dhe e gatshme për vetëm dhjetë minuta: Më shpejt do ta gatuash, sesa të shkosh në dyqan për ta blerë!

Tortë shumë e thjeshtë dhe e gatshme për vetëm dhjetë minuta: Më shpejt do ta gatuash, sesa të shkosh në dyqan për ta blerë!

Ëmbëlsirë
Biskota me proshutë dhe patate të ëmbla

Biskota me proshutë dhe patate të ëmbla

Oreksndjellëse
Një enigmë që ju sfidon që në dhjetë sekonda të gjeni një biskotë në mesin e fokave

Një enigmë që ju sfidon që në dhjetë sekonda të gjeni një biskotë në mesin e fokave

Trend
Për çaste gëzimi: Ëmbëlsira çokollatë me jogurt

Për çaste gëzimi: Ëmbëlsira çokollatë me jogurt

Ëmbëlsirë
Ariu futet në një kafene në Kaliforni, vjedh biskota

Ariu futet në një kafene në Kaliforni, vjedh biskota

Fun Lajme
Ëmbëlsirë të cilën secili mund ta gatuajë: Desert i shpejtë me mjedra

Ëmbëlsirë të cilën secili mund ta gatuajë: Desert i shpejtë me mjedra

Ëmbëlsirë
Receta për versionin e shpejtë të ëmbëlsirës së preferuar!

Receta për versionin e shpejtë të ëmbëlsirës së preferuar!

Ëmbëlsirë
Biskota të shëndetshme nga bananet dhe lajthitë

Biskota të shëndetshme nga bananet dhe lajthitë

Në çdo kohë
Me dy lloje mielli dhe susam: Biskota të kripura shtëpie – të përgatitura në 20 minuta

Me dy lloje mielli dhe susam: Biskota të kripura shtëpie – të përgatitura në 20 minuta

Nga duart tua
Biskota pa gluten, me mollë

Biskota pa gluten, me mollë

Nga duart tua
Kështu bëhet glazura e qelqtë për torta dhe biskota: Sipas recetës së ëmbëltorëve me përvojë

Kështu bëhet glazura e qelqtë për torta dhe biskota: Sipas recetës së ëmbëltorëve me përvojë

Ëmbëlsirë
Biskota me bademe nga tre përbërës: Shije që s’harrohet!

Biskota me bademe nga tre përbërës: Shije që s’harrohet!

Deserte
Kafjall i shëndetshëm apo zëmër: Biskotë shumë e shijshme tërshëre me pemë dhe arra

Kafjall i shëndetshëm apo zëmër: Biskotë shumë e shijshme tërshëre me pemë dhe arra

Nga duart tua
Biskota të shijshme kreshmore pa vezë dhe gluten: Me këto biskota kënaqen të gjithë!

Biskota të shijshme kreshmore pa vezë dhe gluten: Me këto biskota kënaqen të gjithë!

Deserte
Ëmbëlsirë karameleje me mjaltë: Biskotë më shije mbresëlënëse!

Ëmbëlsirë karameleje me mjaltë: Biskotë më shije mbresëlënëse!

Ëmbëlsirë
Tortë e shpejtë me banane: Përzien, bën fillin, e ha për 15 minuta!

Tortë e shpejtë me banane: Përzien, bën fillin, e ha për 15 minuta!

Ëmbëlsirë
Blerësit krahasojnë jastëkët e çuditshëm të një kompanie, që ngjajnë sikur biskota (Foto)

Blerësit krahasojnë jastëkët e çuditshëm të një kompanie, që ngjajnë sikur biskota (Foto)

Dështime
Tortë e shijshme pa e pjekur: 4 x 4 shtresa kremrash!

Tortë e shijshme pa e pjekur: 4 x 4 shtresa kremrash!

Ëmbëlsirë
I dha të pastrehut biskotat e mbushura me pastë dhëmbësh, rrezikon deri në dy vjet burg (Video)

I dha të pastrehut biskotat e mbushura me pastë dhëmbësh, rrezikon deri në dy vjet burg (Video)

Dështime
Ilustrimi në kapakun e biskotave, përfshinë edhe dy skena eksplicite që vërehen me vështirësi (Foto)

Ilustrimi në kapakun e biskotave, përfshinë edhe dy skena eksplicite që vërehen me vështirësi (Foto)

Fun Lajme
Bakllava e errët: Ëmbëlsira më e bukur dhe e ëmbël me arra, çokollatë dhe biskota!

Bakllava e errët: Ëmbëlsira më e bukur dhe e ëmbël me arra, çokollatë dhe biskota!

Ëmbëlsirë
Biskota të shëndetshme tërshëre me banane dhe kokos

Biskota të shëndetshme tërshëre me banane dhe kokos

Në çdo kohë
Biskota me gjalpë kikirikësh

Biskota me gjalpë kikirikësh

Në çdo kohë
ËMBËLSIRA IDEALE: Gatuani tortën e shijshme nga bananet dhe biskotat! Shumë e lehtë!

ËMBËLSIRA IDEALE: Gatuani tortën e shijshme nga bananet dhe biskotat! Shumë e lehtë!

Ëmbëlsirë