LAJMI I FUNDIT:

Bikini

88 Artikuj

A mund të besoni se ajo është 58 vjeçe? Elizabeth Hurley duket e mrekullueshme me bikini

A mund të besoni se ajo është 58 vjeçe? Elizabeth Hurley duket e mrekullueshme me bikini

Yjet
Bukuria natyrale që nuk ka çmim: Dukja e mrekullueshme në moshën 53 vjeçare e Padma Lakshmi

Bukuria natyrale që nuk ka çmim: Dukja e mrekullueshme në moshën 53 vjeçare e Padma Lakshmi

Bukuri dhe Kujdes
Me bikini në moshën 57 vjeçare, fansat me komplimente për Salma Hayek: Faleminderit që nuk ke bërë operacione

Me bikini në moshën 57 vjeçare, fansat me komplimente për Salma Hayek: Faleminderit që nuk ke bërë operacione

Bukuri dhe Kujdes
Me bikini nga pushimet, Ana vë në plan të parë linjat e admiruara

Me bikini nga pushimet, Ana vë në plan të parë linjat e admiruara

Yjet
Fansat të mahnitur me dukjen e Claudia Schiffer: Është një femër e bukur dhe natyrale

Fansat të mahnitur me dukjen e Claudia Schiffer: Është një femër e bukur dhe natyrale

Bukuri dhe Kujdes
Salma Hayek duket mahnitëse edhe kur pi kafe – edicion i rastësishëm me kostum larjeje

Salma Hayek duket mahnitëse edhe kur pi kafe – edicion i rastësishëm me kostum larjeje

Modë
Katër arsye pse Elizabeth Hurley ka një figurë fantastike në moshën 58 vjeçare

Katër arsye pse Elizabeth Hurley ka një figurë fantastike në moshën 58 vjeçare

Bukuri dhe Kujdes
‘Të verdha apo të portokallta’ – vajza e Guardiolas promovon bikinit dhe ngacmon fansat me dukjen e saj

‘Të verdha apo të portokallta’ – vajza e Guardiolas promovon bikinit dhe ngacmon fansat me dukjen e saj

Modë
Longoria mahniti me dukjen me rroba banje

Longoria mahniti me dukjen me rroba banje

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Heidi Klum tregon atributet e saj duke pozuar me bikini ‘miniaturë’

Heidi Klum tregon atributet e saj duke pozuar me bikini ‘miniaturë’

Modë
Këtë ende nuk e keni parë – ka vetëm vrima për sytë dhe hundën! U shfaqën bikine për fytyrën kur është vapë jashtë

Këtë ende nuk e keni parë – ka vetëm vrima për sytë dhe hundën! U shfaqën bikine për fytyrën kur është vapë jashtë

Moda
Me bikini njëpjesëshe, Sofia Vergara rikthehet në qendër të vëmendjes pas lajmit për shkurorëzim

Me bikini njëpjesëshe, Sofia Vergara rikthehet në qendër të vëmendjes pas lajmit për shkurorëzim

Modë
Bikinit e përmbysur, trendi i kësaj vere

Bikinit e përmbysur, trendi i kësaj vere

Modë
Sofia Vergara është duke pushuar në Itali, fotografitë me kostum larjeje ‘rrënuan’ Instagramin

Sofia Vergara është duke pushuar në Itali, fotografitë me kostum larjeje ‘rrënuan’ Instagramin

Yjet
Me fotografi provokuese buzë pishinës, Sofia Vergara tregon si duhet shijuar verën

Me fotografi provokuese buzë pishinës, Sofia Vergara tregon si duhet shijuar verën

Yjet
Edhe në moshën 58 vjeçare, Elizabeth Hurley mban me krenari epitetin ‘mbretëresha e bikinive’

Edhe në moshën 58 vjeçare, Elizabeth Hurley mban me krenari epitetin ‘mbretëresha e bikinive’

Bukuri dhe Kujdes
Me bikini në jaht, Salma po mahnit edhe në dekadën e gjashtë të jetës

Me bikini në jaht, Salma po mahnit edhe në dekadën e gjashtë të jetës

Yjet
Pozoi me kostum larjeje në dekadën e gjashtë të jetës, fansat thonë se Heather Graham nuk ka ndryshuar

Pozoi me kostum larjeje në dekadën e gjashtë të jetës, fansat thonë se Heather Graham nuk ka ndryshuar

Yjet
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Yjet
Megan Fox publikon fotografi me bikini për të ngacmuar imagjinatën

Megan Fox publikon fotografi me bikini për të ngacmuar imagjinatën

Yjet
Ekspozimi i reperes amerikane me rroba banje që mori kritika për dukjen e saj

Ekspozimi i reperes amerikane me rroba banje që mori kritika për dukjen e saj

Bukuri dhe Kujdes
Kate Hudson publikon fotografi e zhveshur në pjesën e sipërme, spikat komenti i vëllait të saj

Kate Hudson publikon fotografi e zhveshur në pjesën e sipërme, spikat komenti i vëllait të saj

Yjet
Modeli i rrobave të banjës që do të dominojë këtë verë

Modeli i rrobave të banjës që do të dominojë këtë verë

Moda
Fushata e çuditshme me jashtëtokësorët: Kim Kardashian prezantoi koleksionin e ri të rrobave të larjes Skims

Fushata e çuditshme me jashtëtokësorët: Kim Kardashian prezantoi koleksionin e ri të rrobave të larjes Skims

Modë