LAJMI I FUNDIT:

Biçikletë

17 Artikuj

Ia vodhën biçikletën në vlerë 400 euro – policia ndalon të dyshuarin 57-vjeçar në Pejë

Ia vodhën biçikletën në vlerë 400 euro – policia ndalon të dyshuarin 57-vjeçar në Pejë

Kronika e Zezë
Biçikleta e parë ‘fluturuese’ bënë debutimin e saj – ka shpejtësi maksimale prej 100kMh

Biçikleta e parë ‘fluturuese’ bënë debutimin e saj – ka shpejtësi maksimale prej 100kMh

Lajme Teknologji
Kudo n’kohë dhe pa harxhu naftë – biçikletat BMX po i sjellim me zbritje

Kudo n’kohë dhe pa harxhu naftë – biçikletat BMX po i sjellim me zbritje

E-baa
Vdes 30-vjeçari në Kukës, u godit nga vetura derisa po lëvizte me biçikletë

Vdes 30-vjeçari në Kukës, u godit nga vetura derisa po lëvizte me biçikletë

Shqipëri
Dy arsyet kryesore pse duhet ta vozitni biçikletën

Dy arsyet kryesore pse duhet ta vozitni biçikletën

Aktivitete sportive
Pas konsumit enorm të birrës, lëshohet me biçikletë nëpër shkallët lëvizëse (Video)

Pas konsumit enorm të birrës, lëshohet me biçikletë nëpër shkallët lëvizëse (Video)

Dështime
Droni jashtë kontrollit goditi biçikletën dhe shkaktoi rrotullimin e çiklistit (Video)

Droni jashtë kontrollit goditi biçikletën dhe shkaktoi rrotullimin e çiklistit (Video)

Dështime
Biçikletës së fëmijëve i vuri motor dhe tani e ka shumë më të lehtë lëvizjen (Video)

Biçikletës së fëmijëve i vuri motor dhe tani e ka shumë më të lehtë lëvizjen (Video)

Auto Fun
Rrezikon jetën e fëmijës, duke shtyrë karrocën derisa ngiste biçikletën (Video)

Rrezikon jetën e fëmijës, duke shtyrë karrocën derisa ngiste biçikletën (Video)

Dështime
Pensionistes ia vjedhin biçikletën, njerëzit e panjohur ofrojnë t’ia blejnë një të re (Foto)

Pensionistes ia vjedhin biçikletën, njerëzit e panjohur ofrojnë t’ia blejnë një të re (Foto)

Fun Lajme
Demonstronte ngasjen e biçikletës para fëmijëve, rrëzohet keq poshtë shkallëve (Video)

Demonstronte ngasjen e biçikletës para fëmijëve, rrëzohet keq poshtë shkallëve (Video)

Dështime
Policët i blenë veturë, ecte pesë orë që të shkonte dhe kthehej nga puna (Foto)

Policët i blenë veturë, ecte pesë orë që të shkonte dhe kthehej nga puna (Foto)

Interesante
Tentoi të vidhte biçikletën duke ia prerë zinxhirin me sharrë (Foto)

Tentoi të vidhte biçikletën duke ia prerë zinxhirin me sharrë (Foto)

Nga Bota
“Kalorësi” në biçikletë, “hit” i ri në internet! (Video)

“Kalorësi” në biçikletë, “hit” i ri në internet! (Video)

Fun Lajme
Dëshpërohet keq sepse festoi më herët se që duhet (Video)

Dëshpërohet keq sepse festoi më herët se që duhet (Video)

Dështime
Biçikletën më të rëndë ndonjëherë duhet ta ngasë për 500 metra (Foto)

Biçikletën më të rëndë ndonjëherë duhet ta ngasë për 500 metra (Foto)

Fun Lajme
Vanhoutte: Jepni Gruevskit një biçikletë! (Foto)

Vanhoutte: Jepni Gruevskit një biçikletë! (Foto)

Politikë