LAJMI I FUNDIT:

Beverly Hills

27 Artikuj

Ylli i “Beverly Hills”, Tori Spelling përfundoi në spital pas vështirësive në frymëmarrje

Ylli i “Beverly Hills”, Tori Spelling përfundoi në spital pas vështirësive në frymëmarrje

Po Flitet
Tjetër tragjedi që rrethon kastën e “Beverly Hills, 90210”, ka ndërruar jetë Joe E. Tata

Tjetër tragjedi që rrethon kastën e “Beverly Hills, 90210”, ka ndërruar jetë Joe E. Tata

Yjet
Ylli i ‘Beverly Hills’ dhe ish-bashkëshorti i Megan Fox, Brian Austin Green rrëfen për sëmundjen dhe momentet e vështira që përjetoi

Ylli i ‘Beverly Hills’ dhe ish-bashkëshorti i Megan Fox, Brian Austin Green rrëfen për sëmundjen dhe momentet e vështira që përjetoi

Yjet
Pesë dhoma gjumi dhe shtatë tualete, djali i ish-ministrit afgan të mbrojtjes blen vilë në Beverly Hills për 20.9 milionë dollarë

Pesë dhoma gjumi dhe shtatë tualete, djali i ish-ministrit afgan të mbrojtjes blen vilë në Beverly Hills për 20.9 milionë dollarë

Azia
Jennifer Lopez shfaq trupin e tonifikuar gjatë një daljeje në Beverly Hills

Jennifer Lopez shfaq trupin e tonifikuar gjatë një daljeje në Beverly Hills

Yjet
Momenti kur argjendarit amerikan që po shijonte drekën në restorant i vidhet ora 500 mijë dollarëshe

Momenti kur argjendarit amerikan që po shijonte drekën në restorant i vidhet ora 500 mijë dollarëshe

Amerika
Kjo vilë pritet të shitet më së shtrenjti në ndonjë ankand

Kjo vilë pritet të shitet më së shtrenjti në ndonjë ankand

Interesante
Demonstruesit në Shtetet e Bashkuara thyen dyqanet e mallrave të shtrenjta, vodhën gjëra me vlerë

Demonstruesit në Shtetet e Bashkuara thyen dyqanet e mallrave të shtrenjta, vodhën gjëra me vlerë

Nga Bota
Sarah Michelle inkurajon Dohertyn, të cilës i është kthyer kanceri: Jeta është e vështirë, por ti je më e fortë

Sarah Michelle inkurajon Dohertyn, të cilës i është kthyer kanceri: Jeta është e vështirë, por ti je më e fortë

Yjet
Rezidenca e ëndrrave në Beverly Hills, ku qëndron me qira familja Beckham

Rezidenca e ëndrrave në Beverly Hills, ku qëndron me qira familja Beckham

Yjet
Zhgënjen fansat, anulohen xhirimet e ribërjes së “Beverly Hills 90201”

Zhgënjen fansat, anulohen xhirimet e ribërjes së “Beverly Hills 90201”

TV / Film
Ian Ziering ndahet nga gruaja pas nëntë vitesh martesë

Ian Ziering ndahet nga gruaja pas nëntë vitesh martesë

Po Flitet
Një dalje e rrallë në publik e DiCaprios me babanë e tij

Një dalje e rrallë në publik e DiCaprios me babanë e tij

Yjet
Brenda shtëpisë luksoze ku jetojnë Bieber dhe bashkëshortja e tij, Hailey

Brenda shtëpisë luksoze ku jetojnë Bieber dhe bashkëshortja e tij, Hailey

Yjet
Bleu ndërtesën e shtatë milionë eurove, gjashtëvjeçarja që në YouTube i ka mbi 30 milionë ndjekës

Bleu ndërtesën e shtatë milionë eurove, gjashtëvjeçarja që në YouTube i ka mbi 30 milionë ndjekës

Fun Lajme
Binjakët e famshëm nga “Beverly Hills 90210”, Doherty dhe Priestly pozojnë bashkë për herë të parë pas 20 vitesh

Binjakët e famshëm nga “Beverly Hills 90210”, Doherty dhe Priestly pozojnë bashkë për herë të parë pas 20 vitesh

Yjet
Edhe një aktore nuk do të jetë pjesë e vazhdimit të Beverly Hillsit

Edhe një aktore nuk do të jetë pjesë e vazhdimit të Beverly Hillsit

TV / Film
Justin Bieber ndalohet nga policia, por shpëton nga dënimi

Justin Bieber ndalohet nga policia, por shpëton nga dënimi

Po Flitet
Veturën luksoze që duhej ta parkonte, punonjësi e mori për një xhiro në qytet (Video)

Veturën luksoze që duhej ta parkonte, punonjësi e mori për një xhiro në qytet (Video)

Dështime
Dylan mungon, por çfarë bëjnë të tjerët në episodin e ri: Publikohet traileri i parë i vazhdimit të serisë, “Beverly Hills”

Dylan mungon, por çfarë bëjnë të tjerët në episodin e ri: Publikohet traileri i parë i vazhdimit të serisë, “Beverly Hills”

TV / Film
Ndërron jetë aktori tjetër i “Beverly Hills, 90210”, Jed Allan

Ndërron jetë aktori tjetër i “Beverly Hills, 90210”, Jed Allan

Yjet
Jeta dhe karriera e Luke Perryt, yllit të “Beverly Hills, 90210” që ndërroi jetë nga komplikimet e goditjes në tru

Jeta dhe karriera e Luke Perryt, yllit të “Beverly Hills, 90210” që ndërroi jetë nga komplikimet e goditjes në tru

Imran Amiti
Aksidenton një veturë, shoferi fajëson qentë endacak (Foto)

Aksidenton një veturë, shoferi fajëson qentë endacak (Foto)

Ngjarje
Bugatti mund të lansojë një edicion të modelit Chiron, të inspiruar nga Vision GT (Foto)

Bugatti mund të lansojë një edicion të modelit Chiron, të inspiruar nga Vision GT (Foto)

Modelet e Reja