LAJMI I FUNDIT:

Besnik Ora

40 Artikuj

Kohëra dhe gjenerata të ndryshme – gjyshërit dhe prindërit e Rita Orës duke shijuar madhështinë dhe mikpritjen e Hotel Dukagjinit

Kohëra dhe gjenerata të ndryshme – gjyshërit dhe prindërit e Rita Orës duke shijuar madhështinë dhe mikpritjen e Hotel Dukagjinit

Yjet
Prindërit e Rita Orës takohen me Albin Kurtin dhe gruan e tij në Prishtinë

Prindërit e Rita Orës takohen me Albin Kurtin dhe gruan e tij në Prishtinë

Yjet
Motra e Rita Orës viziton Bashkinë e Tiranës ku është ekspozuar veshja tradicionale e Ritës dhe disa pika të tjera turistike

Motra e Rita Orës viziton Bashkinë e Tiranës ku është ekspozuar veshja tradicionale e Ritës dhe disa pika të tjera turistike

Yjet
Nëna e Rita Orës tregon se ka qenë shoqe fëmijërie me tezen e Dua Lipës

Nëna e Rita Orës tregon se ka qenë shoqe fëmijërie me tezen e Dua Lipës

Yjet
Rita Ora publikon video interesante me prindërit e saj në TikTok

Rita Ora publikon video interesante me prindërit e saj në TikTok

Yjet
Rita Ora fotografohet duke i soditur motrën e saj Elenën dhe prindërit në Sydney

Rita Ora fotografohet duke i soditur motrën e saj Elenën dhe prindërit në Sydney

Yjet
Prindërit e Rita Orës mirëpriten në Ambasadën e Kosovës në Londër për 15 vjetorin e Pavarësisë

Prindërit e Rita Orës mirëpriten në Ambasadën e Kosovës në Londër për 15 vjetorin e Pavarësisë

Yjet
‘The Sun’ shkruan për historinë e familjes së Rita Orës: U larguan nga Kosova kur Millosheviç po bënte gjenocid mbi popullin shqiptar

‘The Sun’ shkruan për historinë e familjes së Rita Orës: U larguan nga Kosova kur Millosheviç po bënte gjenocid mbi popullin shqiptar

Yjet
Prestigjiozja britanike ‘DailyMail’ shkruan për qëndrimin e Rita Orës në Shqipëri

Prestigjiozja britanike ‘DailyMail’ shkruan për qëndrimin e Rita Orës në Shqipëri

Yjet
Babai i Rita Orës takohet me Ambasadorin e Kosovës në Mbretërinë e Bashkuar, Ilir Kapitin

Babai i Rita Orës takohet me Ambasadorin e Kosovës në Mbretërinë e Bashkuar, Ilir Kapitin

Yjet
Rita Ora uron babanë për ditëlindje me imazhe nga fëmijëria: Faleminderit që më udhëzove gjithmonë në rrugën e duhur

Rita Ora uron babanë për ditëlindje me imazhe nga fëmijëria: Faleminderit që më udhëzove gjithmonë në rrugën e duhur

Yjet
“Me shumë dashuri nga Prishtina”, babai i Rita Orës ia uron ditëlindjen e 31-të të bijës me fotografi të vjetra të familjes në Kosovë

“Me shumë dashuri nga Prishtina”, babai i Rita Orës ia uron ditëlindjen e 31-të të bijës me fotografi të vjetra të familjes në Kosovë

Yjet
Erion Veliaj takohet me familjen e Rita Orës në Londër

Erion Veliaj takohet me familjen e Rita Orës në Londër

Yjet
Kryetari i Ulqinit Aleksandar Daboviç pret në takim prindërit e Rita Orës dhe i dekoron me mirënjohje për promovim turistik

Kryetari i Ulqinit Aleksandar Daboviç pret në takim prindërit e Rita Orës dhe i dekoron me mirënjohje për promovim turistik

Yjet
Prindërit e Rita Orës me pushime në Shqipëri

Prindërit e Rita Orës me pushime në Shqipëri

Yjet
Babai i Rita Orës nuk e harron zanatin e vjetër të familjes, i cili shpjegon edhe domethënien e mbiemrit të tyre

Babai i Rita Orës nuk e harron zanatin e vjetër të familjes, i cili shpjegon edhe domethënien e mbiemrit të tyre

Yjet
Rita Ora uron prindërit për 30-vjetorin e martesës, publikon fotografi të rralla nga dasma e tyre në Kosovë

Rita Ora uron prindërit për 30-vjetorin e martesës, publikon fotografi të rralla nga dasma e tyre në Kosovë

Yjet
Babai i Rita Orës, Besnik Sahatçiu vaksinohet kundër COVID-19

Babai i Rita Orës, Besnik Sahatçiu vaksinohet kundër COVID-19

Yjet
Votojnë përmes postës edhe familja e Rita Orës

Votojnë përmes postës edhe familja e Rita Orës

Yjet
Babai i Rita Orës turpëron këngëtaren për shkeljen e rregullave të izolimit për ditëlindjen e saj të 30-të

Babai i Rita Orës turpëron këngëtaren për shkeljen e rregullave të izolimit për ditëlindjen e saj të 30-të

Yjet
Prindërit e Rita Orës, zgjedhin Ulqinin për pushimet e tyre të verës

Prindërit e Rita Orës, zgjedhin Ulqinin për pushimet e tyre të verës

Yjet
Të detyruar të qëndrojnë në shtëpi, familja Ora nisin një sfidë të re dhe mjaft qesharake në rrjetet sociale

Të detyruar të qëndrojnë në shtëpi, familja Ora nisin një sfidë të re dhe mjaft qesharake në rrjetet sociale

Yjet
Prindërit e Rita Orës me pushime në Ulqin

Prindërit e Rita Orës me pushime në Ulqin

Yjet
Rita Ora shijon pushimet me prindërit në Malibu

Rita Ora shijon pushimet me prindërit në Malibu

Yjet