LAJMI I FUNDIT:

Besim Hoti

56 Artikuj

Digjen edhe tri vetura në veri të vendit, Vela: Strukturat ilegale të Serbisë po përdorin taktika kriminale dhe terrorizuese

Digjen edhe tri vetura në veri të vendit, Vela: Strukturat ilegale të Serbisë po përdorin taktika kriminale dhe terrorizuese

Kosovë
Një grua gjendet e vdekur në lumin Ibër në Zubin Potok

Një grua gjendet e vdekur në lumin Ibër në Zubin Potok

Kronika e Zezë
Nëntë ditë nga bllokimi i rrugëve në veri – situata mbetet e brishtë, Lista Serbe kërcënon nëse tentohet të hiqen barrikadat

Nëntë ditë nga bllokimi i rrugëve në veri – situata mbetet e brishtë, Lista Serbe kërcënon nëse tentohet të hiqen barrikadat

Jehona Hulaj
Serbët vendosin edhe një barrikadë në veri

Serbët vendosin edhe një barrikadë në veri

Kosovë
Situatë e qetë por e brishtë në veri – rrugët vazhdojnë të jenë të bllokuara

Situatë e qetë por e brishtë në veri – rrugët vazhdojnë të jenë të bllokuara

Elfije Boletini
Rasti i goditjes së një personi me veturë në Leposaviq, Prokuroria heton rastin

Rasti i goditjes së një personi me veturë në Leposaviq, Prokuroria heton rastin

Kosovë
Vozitësi e goditi me veturë një person në Leposaviq, Policia thotë se duhet të vërtetohet autenticiteti i videos

Vozitësi e goditi me veturë një person në Leposaviq, Policia thotë se duhet të vërtetohet autenticiteti i videos

Elfije Boletini
Pas 31 tetorit targat ‘KM’, “PR”… nuk kalojnë në Kosovë

Pas 31 tetorit targat ‘KM’, “PR”… nuk kalojnë në Kosovë

Kosovë
Serbët nuk largojnë barrikadat, pikat kufitare Jarinje dhe Bërnjak vazhdojnë të jenë të bllokuara

Serbët nuk largojnë barrikadat, pikat kufitare Jarinje dhe Bërnjak vazhdojnë të jenë të bllokuara

Kosovë
Zjarret në disa fshatra të Mitrovicës – Policia, FSK-ja dhe KFOR-i u dalin në ndihmë banorëve

Zjarret në disa fshatra të Mitrovicës – Policia, FSK-ja dhe KFOR-i u dalin në ndihmë banorëve

Kosovë
Stikera “SRB-KM” në targat e disa automjeteve në veri të Mitrovicës, flasin nga Prokuroria

Stikera “SRB-KM” në targat e disa automjeteve në veri të Mitrovicës, flasin nga Prokuroria

Elfije Boletini
Targave të automjeteve u vendosin stikera “SRB-KM” në veri të Mitrovicës

Targave të automjeteve u vendosin stikera “SRB-KM” në veri të Mitrovicës

Kosovë
Sulmohet me mjet shpërthyes objekti i “Elektrokosmet” në veri

Sulmohet me mjet shpërthyes objekti i “Elektrokosmet” në veri

Kosovë
Gjendet i vdekur një polic në banesën e tij në veri të Mitrovicës

Gjendet i vdekur një polic në banesën e tij në veri të Mitrovicës

Kronika e Zezë
Policia arreston të dyshuarin për vrasje pas një konflikti familjar në veri të Mitrovicës

Policia arreston të dyshuarin për vrasje pas një konflikti familjar në veri të Mitrovicës

Kronika e Zezë
Zgjedhjet në Serbi, policia flet për situatën në veri të vendit

Zgjedhjet në Serbi, policia flet për situatën në veri të vendit

Meridiana Statovci
Rikthehet prodhimi i kriptovalutave në veri të Kosovës

Rikthehet prodhimi i kriptovalutave në veri të Kosovës

Financa
Kush i kontrollon kamerat e vendosura në disa lokacione në veri të Kosovës?

Kush i kontrollon kamerat e vendosura në disa lokacione në veri të Kosovës?

Siguri
Përfundon tubimi i serbëve në veri të Mitrovicës, policia thotë se nuk pati incidente

Përfundon tubimi i serbëve në veri të Mitrovicës, policia thotë se nuk pati incidente

Kosovë
Plagosen dy persona në Mitrovicë të Veriut

Plagosen dy persona në Mitrovicë të Veriut

Kronika e Zezë
Sondazh: Kush mendoni se do të jetë në krye të Klinës pas zgjedhjeve lokale 2021?

Sondazh: Kush mendoni se do të jetë në krye të Klinës pas zgjedhjeve lokale 2021?

Kosovë
Besim Hoti kandidat i LDK-së për kryetar të Klinës

Besim Hoti kandidat i LDK-së për kryetar të Klinës

Kosovë
Heshtja e autoriteteve të Kosovës për targat jolegale në veri

Heshtja e autoriteteve të Kosovës për targat jolegale në veri

Kosovë
Kërcënim për një sulm në një nga spitalet e Kosovës, Policia në gjendje gatishmërie

Kërcënim për një sulm në një nga spitalet e Kosovës, Policia në gjendje gatishmërie

Elfije Boletini