LAJMI I FUNDIT:

Bes Kallaku

227 Artikuj

Bashkëpunoi me të në këngën që i dedikoi Xhensilës, flet Eli Malaj: Ka qenë moment i keq për Besin

Bashkëpunoi me të në këngën që i dedikoi Xhensilës, flet Eli Malaj: Ka qenë moment i keq për Besin

Yjet
“Shumë e kam dashtë, ama nuk o kon fat”, Xhensila Myrtezaj ia dedikon këtë Bes Kallakut?

“Shumë e kam dashtë, ama nuk o kon fat”, Xhensila Myrtezaj ia dedikon këtë Bes Kallakut?

Po Flitet
“Mos më kërko, të të them lamtumirë”, Xhensila thumbon Besin me këngën e re?

“Mos më kërko, të të them lamtumirë”, Xhensila thumbon Besin me këngën e re?

Muzikë
Mes spekulimeve për ndarje, Bes Kallaku bën postimin që emocionoi të gjithë

Mes spekulimeve për ndarje, Bes Kallaku bën postimin që emocionoi të gjithë

Yjet
Pas deklaratës për Xhensilën e Besin, Stresi reagon ashpër ndaj Megi Pojanit

Pas deklaratës për Xhensilën e Besin, Stresi reagon ashpër ndaj Megi Pojanit

Yjet
“Arsyeja kryesore ka qenë varësia nga alkooli”, Megi Pojani zbulon se pse u ndanë Besi dhe Xhensila

“Arsyeja kryesore ka qenë varësia nga alkooli”, Megi Pojani zbulon se pse u ndanë Besi dhe Xhensila

Yjet
“A sa janë shtuar mashtruesit”, Xhensila thumbon Bes Kallakun në njërin prej koncerteve të saj?

“A sa janë shtuar mashtruesit”, Xhensila thumbon Bes Kallakun në njërin prej koncerteve të saj?

Po Flitet
I kërkoi Xhensilës të hiqte dorë nga pasuria, zbulohet manovra e Bes Kallakut në moment të fundit – çifti përfundoi në dyert e gjykatës me dy padi

I kërkoi Xhensilës të hiqte dorë nga pasuria, zbulohet manovra e Bes Kallakut në moment të fundit – çifti përfundoi në dyert e gjykatës me dy padi

Po Flitet
Zbulohet e vërteta? Xhensila Myrtezaj shtron kërkesën për t’u divorcuar nga Bes Kallaku – akuza të rënda

Zbulohet e vërteta? Xhensila Myrtezaj shtron kërkesën për t’u divorcuar nga Bes Kallaku – akuza të rënda

Po Flitet
Bes Kallaku mohon të jetë në një lidhje të re dashurie: Kam të tjera prioritete në jetë

Bes Kallaku mohon të jetë në një lidhje të re dashurie: Kam të tjera prioritete në jetë

Yjet
Biznesmeni shqiptar i drejtohet Besit pas ndarjes nga Xhensila: Të pata thënë, më vjen keq por ke shpëtuar një herë e mirë

Biznesmeni shqiptar i drejtohet Besit pas ndarjes nga Xhensila: Të pata thënë, më vjen keq por ke shpëtuar një herë e mirë

Yjet
Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Yjet
Xhensila reagon pas këngës së fundit të Besit me Elin: Fajin ty ta hedh, edhe vetes t’i besosh

Xhensila reagon pas këngës së fundit të Besit me Elin: Fajin ty ta hedh, edhe vetes t’i besosh

Po Flitet
“Tekst prej shpirtit tim”, Bes Kallaku publikon baladën e re ‘Mosmirënjohja’ me Eli Malajn – fansat dyshojnë se është dedikim për Xhensilën

“Tekst prej shpirtit tim”, Bes Kallaku publikon baladën e re ‘Mosmirënjohja’ me Eli Malajn – fansat dyshojnë se është dedikim për Xhensilën

Muzikë
Xhensila Myrtezaj shfaqet provokuese, në imazhet e fundit në Instagram

Xhensila Myrtezaj shfaqet provokuese, në imazhet e fundit në Instagram

Yjet
Bes Kallaku feston gjashtëmujorin e të birit Amen, me një fotografi të rrallë

Bes Kallaku feston gjashtëmujorin e të birit Amen, me një fotografi të rrallë

Yjet
Xhensila Myrtezaj feston gjashtëmujorin e djalit Amen: Më transformove si asnjëherë më parë

Xhensila Myrtezaj feston gjashtëmujorin e djalit Amen: Më transformove si asnjëherë më parë

Yjet
Menaxheri i Xhensilës reagon pas deklaratave të Robert Berishës, publikon mesazhet

Menaxheri i Xhensilës reagon pas deklaratave të Robert Berishës, publikon mesazhet

Yjet
“Produksioni doli keq, nuk ishte marrëveshje” – Roberti flet për postimin që u bë viral dhe zbulon ‘tradhtinë’ që Xhensila ia bëri Besit

“Produksioni doli keq, nuk ishte marrëveshje” – Roberti flet për postimin që u bë viral dhe zbulon ‘tradhtinë’ që Xhensila ia bëri Besit

Yjet
U përfol se u ndanë për të shpëtuar pasurinë, Bes Kallaku jep përgjigjjen përfundimtare

U përfol se u ndanë për të shpëtuar pasurinë, Bes Kallaku jep përgjigjjen përfundimtare

Yjet
“Netët e vona” – Xhensila Myrtezaj shfaqet nën shoqërinë e Noizyt në një studio muzikore

“Netët e vona” – Xhensila Myrtezaj shfaqet nën shoqërinë e Noizyt në një studio muzikore

Yjet
“O Bes Kallaku”, reagimi epik i Xhensilës kur fansat i përmendin ish-partnerin në koncert

“O Bes Kallaku”, reagimi epik i Xhensilës kur fansat i përmendin ish-partnerin në koncert

Yjet
“Besi dhe Xhensila kanë pasuri të jashtëzakonshme, po ndahen për ta fshehur, Ilir Meta përfshihet këtu”, avokati i njohur befason me deklaratën

“Besi dhe Xhensila kanë pasuri të jashtëzakonshme, po ndahen për ta fshehur, Ilir Meta përfshihet këtu”, avokati i njohur befason me deklaratën

Yjet
“Më shumë nuk ka vend” – Xhensila Myrtezaj dërgon mesazh për Bes Kallakun në fotografinë me dy fëmijët e saj

“Më shumë nuk ka vend” – Xhensila Myrtezaj dërgon mesazh për Bes Kallakun në fotografinë me dy fëmijët e saj

Yjet


mob5