LAJMI I FUNDIT:

Bernd Schuster

13 Artikuj

Futbollistët që kanë luajtur si për Real Madridin ashtu edhe për Barcelonën

Futbollistët që kanë luajtur si për Real Madridin ashtu edhe për Barcelonën

La Liga
Messi, legjenda e fundit që do ta lërë Barcelonën – një listë me super yje që u ndanë keq me katalunasit

Messi, legjenda e fundit që do ta lërë Barcelonën – një listë me super yje që u ndanë keq me katalunasit

La Liga
Nga fishkëllimat për Figon, ovacionet për Ronaldinhon, ‘calma’ e CR7 dhe fanella e Messit – 25 gjestet që kanë shënuar historinë e ‘el Clasicos’

Nga fishkëllimat për Figon, ovacionet për Ronaldinhon, ‘calma’ e CR7 dhe fanella e Messit – 25 gjestet që kanë shënuar historinë e ‘el Clasicos’

Imran Amiti
El Clasico: 10 yje që kanë luajtur për Barcelonën dhe Real Madrid – përfshirë edhe Ronaldon dhe Luis Figon

El Clasico: 10 yje që kanë luajtur për Barcelonën dhe Real Madrid – përfshirë edhe Ronaldon dhe Luis Figon

La Liga
Schuster: Nuk do befasohesha nëse Low bëhet trajner i Realit, ia kam propozuar Perezit

Schuster: Nuk do befasohesha nëse Low bëhet trajner i Realit, ia kam propozuar Perezit

La Liga
Schuster: Barcelona është klub i madh për Dembelen

Schuster: Barcelona është klub i madh për Dembelen

La Liga
Schuster: Reali nuk duhet të sjell lojtar në janar, nuk shiten futbollistët kualitativ në dimër

Schuster: Reali nuk duhet të sjell lojtar në janar, nuk shiten futbollistët kualitativ në dimër

La Liga
Trajner te Real Madridi, një profesion i rrezikshëm – sa qëndruan në krye të klubit mbretëror ‘timonierët’ spanjollë dhe ata të huajë

Trajner te Real Madridi, një profesion i rrezikshëm – sa qëndruan në krye të klubit mbretëror ‘timonierët’ spanjollë dhe ata të huajë

La Liga
Schuster: Sa isha te Reali provova transferimin e Alvesit, Villas, Fabregasit dhe Iniestas, por të gjithë dështuan

Schuster: Sa isha te Reali provova transferimin e Alvesit, Villas, Fabregasit dhe Iniestas, por të gjithë dështuan

La Liga
Real Madrid – Barcelona: Ronaldo, Luis Figo dhe Michael Laudrup, 10 yjet e mëdha që veshën fanellën e të dy klubeve (Foto)

Real Madrid – Barcelona: Ronaldo, Luis Figo dhe Michael Laudrup, 10 yjet e mëdha që veshën fanellën e të dy klubeve (Foto)

La Liga
Schusterit i pëlqen fytyra e Ronaldos kur portugezi nuk shënon gol

Schusterit i pëlqen fytyra e Ronaldos kur portugezi nuk shënon gol

La Liga
Barcelona gjithmonë është përballur me largime të mëdha – Këta janë yjet e mëdha që i lanë blaugranat në kulmin e karrierës (Foto)

Barcelona gjithmonë është përballur me largime të mëdha – Këta janë yjet e mëdha që i lanë blaugranat në kulmin e karrierës (Foto)

La Liga
Dhjetë yjet e mëdha të futbollit që kanë veshur fanellën e Bayer Leverkusenit (Foto)

Dhjetë yjet e mëdha të futbollit që kanë veshur fanellën e Bayer Leverkusenit (Foto)

Bundesliga