LAJMI I FUNDIT:

Bernard Berisha

117 Artikuj

Bernard Berisha ka asistuar në fitoren e Ahkmat Grozny

Bernard Berisha ka asistuar në fitoren e Ahkmat Grozny

Ligat tjera
Kosovë 0-1 Bjellorusi, notat e lojtarëve

Kosovë 0-1 Bjellorusi, notat e lojtarëve

Përfaqësuesja e Kosovës
Formacioni i mundshëm i Kosovës ndaj Zvicrës – Gliha me shumë ndryshime të detyrueshme

Formacioni i mundshëm i Kosovës ndaj Zvicrës – Gliha me shumë ndryshime të detyrueshme

Përfaqësuesja e Kosovës
Bernard Berisha optimist se mund të nxjerrin rezultat pozitiv ndaj Zvicrës

Bernard Berisha optimist se mund të nxjerrin rezultat pozitiv ndaj Zvicrës

Përfaqësuesja e Kosovës
Nga Beka te Sahiti e Muslija – paraqitja e legjionarëve në fundjavë në arenën evropiane

Nga Beka te Sahiti e Muslija – paraqitja e legjionarëve në fundjavë në arenën evropiane

Ndërkombëtare
Bernard Berisha i lumtur me rikthimin: Nuk ka ndjenjë më të mirë se sa ta përfaqësosh vendin tënd

Bernard Berisha i lumtur me rikthimin: Nuk ka ndjenjë më të mirë se sa ta përfaqësosh vendin tënd

Përfaqësuesja e Kosovës
Futbolli kosovar ‘minierë’ për futbollistë – në listat e Glihas dhe Sylvinhos janë 14 lojtarë që janë krijuar në Kosovë  

Futbolli kosovar ‘minierë’ për futbollistë – në listat e Glihas dhe Sylvinhos janë 14 lojtarë që janë krijuar në Kosovë  

Lavdim Pireva
Përzgjedhësi i Kosovës, Primoz Gliha ka ftuar 27 lojtarë: Ardhjet e reja, rikthimet dhe senatorët

Përzgjedhësi i Kosovës, Primoz Gliha ka ftuar 27 lojtarë: Ardhjet e reja, rikthimet dhe senatorët

Shkumbin Pireva
Bernard Berisha shënon super gol me gërshërë dhe asiston në fitoren e Akhmat Grozynit

Bernard Berisha shënon super gol me gërshërë dhe asiston në fitoren e Akhmat Grozynit

Ligat tjera
Bernard Berisha lider i vërtet te Akhmat Grozny, gol dhe asistim në fitore

Bernard Berisha lider i vërtet te Akhmat Grozny, gol dhe asistim në fitore

Ligat tjera
Nga Bernard Berisha te Edon Zhegrova e Florent Muslija, vlerësimet e futbollistëve kosovarë nëpër botë

Nga Bernard Berisha te Edon Zhegrova e Florent Muslija, vlerësimet e futbollistëve kosovarë nëpër botë

Ndërkombëtare
Bernard Berisha i dhuron tri pikët Akhmat Groznyt

Bernard Berisha i dhuron tri pikët Akhmat Groznyt

Ndërkombëtare
Bernard Berisha bëhet baba për herë të dytë, e pagëzon djalin me emrin Ezan

Bernard Berisha bëhet baba për herë të dytë, e pagëzon djalin me emrin Ezan

Yjet
Konferenca e plotë e trajnerit Alain Giresse para dy ndeshjeve miqësore të Përfaqësueses së Kosovës

Konferenca e plotë e trajnerit Alain Giresse para dy ndeshjeve miqësore të Përfaqësueses së Kosovës

Përfaqësuesja e Kosovës
Bernard Berisha operohet me sukses

Bernard Berisha operohet me sukses

Ndërkombëtare
Situata me Paqaradën dhe Berishën – Challandes tregon se çfarë duhet të ndryshojë me ta

Situata me Paqaradën dhe Berishën – Challandes tregon se çfarë duhet të ndryshojë me ta

Përfaqësuesja e Kosovës
Bernard Berisha reagon pasi Bernard Challandes e la jashtë listës për ndeshjet e shtatorit

Bernard Berisha reagon pasi Bernard Challandes e la jashtë listës për ndeshjet e shtatorit

Përfaqësuesja e Kosovës
Berisha nuk e respektoi rregullin ‘Fair-Play’, por gjithçka nisi tri vite më parë nga të njëjtit kundërshtar

Berisha nuk e respektoi rregullin ‘Fair-Play’, por gjithçka nisi tri vite më parë nga të njëjtit kundërshtar

Ndërkombëtare
Berisha asistoi në fitoren e Akhmatit, por është bërë futbollisti më i kritikuar në Rusi – nuk e respektoi ‘Fair-Play’-in

Berisha asistoi në fitoren e Akhmatit, por është bërë futbollisti më i kritikuar në Rusi – nuk e respektoi ‘Fair-Play’-in

Ndërkombëtare
Bernard Berisha merr çmimin ‘Nderi i Qytetit’ në Pejë

Bernard Berisha merr çmimin ‘Nderi i Qytetit’ në Pejë

Sport vendor
Challandes: Reagimi i Bernard Berishës? Nuk lexoj rrjete sociale

Challandes: Reagimi i Bernard Berishës? Nuk lexoj rrjete sociale

Përfaqësuesja e Kosovës
Mungesa e ftesës për ndeshjet e qershorit, reagon Bernard Berisha

Mungesa e ftesës për ndeshjet e qershorit, reagon Bernard Berisha

Përfaqësuesja e Kosovës
Bernard Berisha dështon të shënojë me ‘panenka’, Akhmat Grozny eliminohet nga Kupa e Rusisë

Bernard Berisha dështon të shënojë me ‘panenka’, Akhmat Grozny eliminohet nga Kupa e Rusisë

Ndërkombëtare
Bernard Berisha, 100 ndeshje për Akhmat Grozny në Rusi

Bernard Berisha, 100 ndeshje për Akhmat Grozny në Rusi

Ligat tjera