LAJMI I FUNDIT:

Berat Gjimshiti

220 Artikuj

U largua nga loja në minutën e 19-të, mësohet shkalla e lëndimit të Berat Gjimshitit

U largua nga loja në minutën e 19-të, mësohet shkalla e lëndimit të Berat Gjimshitit

Serie A
Çunat e Kombëtares në podcastin “Flasim”: Do shkojmë në Gjermani t’i tregojmë botës sa të fortë jemi si skuadër dhe si popull

Çunat e Kombëtares në podcastin “Flasim”: Do shkojmë në Gjermani t’i tregojmë botës sa të fortë jemi si skuadër dhe si popull

Kombëtarja e Shqipërisë
Gjimshiti: Nuk fituam, por arritëm dy objektiva

Gjimshiti: Nuk fituam, por arritëm dy objektiva

Kombëtarja e Shqipërisë
Kapiteni Gjimshiti: Fitore e gjithë shqiptarisë, tani të sigurojmë vendin e parë

Kapiteni Gjimshiti: Fitore e gjithë shqiptarisë, tani të sigurojmë vendin e parë

Kombëtarja e Shqipërisë
Gjimshiti: Nuk do të hyjmë në fushë për barazim, kjo ndeshja ma kujton Armeninë

Gjimshiti: Nuk do të hyjmë në fushë për barazim, kjo ndeshja ma kujton Armeninë

Kombëtarja e Shqipërisë
Berat Gjimshiti spektakolar, shënon golin e fitores dhe i jep Atalantas kualifikimin – shpallet lojtar i ndeshjes

Berat Gjimshiti spektakolar, shënon golin e fitores dhe i jep Atalantas kualifikimin – shpallet lojtar i ndeshjes

Liga e Evropës
Lider te Atalanta dhe Shqipëri, Gjimshiti thotë se ka ende vend për tu përmirësuar

Lider te Atalanta dhe Shqipëri, Gjimshiti thotë se ka ende vend për tu përmirësuar

Liga e Evropës
“Nuk më ka borxh Shqipëria mua, por unë i kam borxh Shqipërisë” – Berat Gjimshiti flet si kapiten

“Nuk më ka borxh Shqipëria mua, por unë i kam borxh Shqipërisë” – Berat Gjimshiti flet si kapiten

Kombëtarja e Shqipërisë
Formacioni i mundshëm i Shqipërisë ndaj Çekisë – Sylvinho me tri ndryshime

Formacioni i mundshëm i Shqipërisë ndaj Çekisë – Sylvinho me tri ndryshime

Kombëtarja e Shqipërisë
Gjimshiti: Kam ndjesi se do të fitojmë, është moment vendimtar

Gjimshiti: Kam ndjesi se do të fitojmë, është moment vendimtar

Kombëtarja e Shqipërisë
Atalanta me dedikim special për Berat Gjimshitin

Atalanta me dedikim special për Berat Gjimshitin

Serie A
Berat Gjimshiti, lideri i heshtur që po e udhëheq Shqipërinë drejt evropianit: Jemi grup i bashkuar, sakrifikojmë të gjithë për njëri-tjetrin

Berat Gjimshiti, lideri i heshtur që po e udhëheq Shqipërinë drejt evropianit: Jemi grup i bashkuar, sakrifikojmë të gjithë për njëri-tjetrin

Romak Zeqiri
Përballja me Çekinë, Sylvinho skicon formacionin e Shqipërisë

Përballja me Çekinë, Sylvinho skicon formacionin e Shqipërisë

Kombëtarja e Shqipërisë
Gjimshiti: Çekia mbetet favorite, por futemi në fushë me shumë vetëbesim – dua të luajë në Euro 2024

Gjimshiti: Çekia mbetet favorite, por futemi në fushë me shumë vetëbesim – dua të luajë në Euro 2024

Kombëtarja e Shqipërisë
Besiktasi kontakton Atalantën, synohet transferimi i Berat Gjimshitit

Besiktasi kontakton Atalantën, synohet transferimi i Berat Gjimshitit

Serie A
Gjimshiti kthehet në vitin 2016: Mungova herën e parë, por tani edhe unë dua të luaj në Evropian

Gjimshiti kthehet në vitin 2016: Mungova herën e parë, por tani edhe unë dua të luaj në Evropian

Kombëtarja e Shqipërisë
Gjimshiti kërkon fitore ndaj Interit, por e pranon se Neroazzurët janë skuadra më në formë në Itali

Gjimshiti kërkon fitore ndaj Interit, por e pranon se Neroazzurët janë skuadra më në formë në Itali

Serie A
Gasperini flet rreth lëndimit të Gjimshitit: Mund të jetë i rëndë

Gasperini flet rreth lëndimit të Gjimshitit: Mund të jetë i rëndë

Serie A
Shqipëria pa njërin nga liderët ndaj Polonisë, Gjimshiti mungon për shkak të lëndimit

Shqipëria pa njërin nga liderët ndaj Polonisë, Gjimshiti mungon për shkak të lëndimit

Kombëtarja e Shqipërisë
Gjimshiti i lënduar, te Shqipëria në ethe nëse do ta kenë për grumbullimin e muajit mars

Gjimshiti i lënduar, te Shqipëria në ethe nëse do ta kenë për grumbullimin e muajit mars

Serie A
Duelin e mbrojtësve shqiptarë e fiton Rrahmani, edhe Gjimshiti kishte paraqitje të mirë

Duelin e mbrojtësve shqiptarë e fiton Rrahmani, edhe Gjimshiti kishte paraqitje të mirë

Serie A
Rrëfimi i Berat Gjimshitit për aventurën te Atalanta: Gasperini ndryshoi gjithçka, tani jam kthyer në formë pas lëndimit

Rrëfimi i Berat Gjimshitit për aventurën te Atalanta: Gasperini ndryshoi gjithçka, tani jam kthyer në formë pas lëndimit

Serie A
Notat e lojtarëve: Milan 2-0 Atalanta, veçohet paraqitja e Leaos

Notat e lojtarëve: Milan 2-0 Atalanta, veçohet paraqitja e Leaos

Serie A
Vazhdojnë negociatat mes Monzës dhe Atalantës për Berat Gjimshitin

Vazhdojnë negociatat mes Monzës dhe Atalantës për Berat Gjimshitin

Serie A