LAJMI I FUNDIT:
Beniada Nishani

Beniada Nishani

84 Artikuj

Beniada vë në plan të parë figurën e admiruar në pozat e reja

Beniada vë në plan të parë figurën e admiruar në pozat e reja

Yjet
Beniada komenton lidhjen e Jorit me reperin italian: Mos e shikoni nga tatuazhet

Beniada komenton lidhjen e Jorit me reperin italian: Mos e shikoni nga tatuazhet

Po Flitet
Beniada flet për këngën e re, do të jetë duet

Beniada flet për këngën e re, do të jetë duet

Muzikë
Beniada Nishani futet në muzikë, paralajmëron këngën e parë?

Beniada Nishani futet në muzikë, paralajmëron këngën e parë?

Muzikë
Të famshmit shqiptarë urojnë Kurban Bajramin

Të famshmit shqiptarë urojnë Kurban Bajramin

Yjet
Beniada pranon lidhje e dashurisë: Nuk kam qenë asnjëherë kaq e lumtur

Beniada pranon lidhje e dashurisë: Nuk kam qenë asnjëherë kaq e lumtur

Yjet
Beniada Nishani flet për lidhjen e Luizit me Kiarën: Nuk është e lehtë të jesh çift brenda BBVA, unë nuk do ta bëja kurrë

Beniada Nishani flet për lidhjen e Luizit me Kiarën: Nuk është e lehtë të jesh çift brenda BBVA, unë nuk do ta bëja kurrë

Yjet
Beniada Nishani u drejtohet banorëve të BBVA 2: Jetoni këtë eksperiencë pa strategji, shijoni çdo moment

Beniada Nishani u drejtohet banorëve të BBVA 2: Jetoni këtë eksperiencë pa strategji, shijoni çdo moment

Yjet
Beniada Nishani: Big Brother VIP ka qenë eksperienca më e bukur e jetës time

Beniada Nishani: Big Brother VIP ka qenë eksperienca më e bukur e jetës time

Yjet
Beniada Nishani flet për raportin me Einxhel Shkirën: Nuk jemi zënë e sharë ndonjëherë, gjërat do të ndryshojnë në të ardhmen

Beniada Nishani flet për raportin me Einxhel Shkirën: Nuk jemi zënë e sharë ndonjëherë, gjërat do të ndryshojnë në të ardhmen

Yjet
Beniada Nishani shkëlqen në Festivalin e Filmit në Venecia me veshjen e krijuar nga Lia Stublla

Beniada Nishani shkëlqen në Festivalin e Filmit në Venecia me veshjen e krijuar nga Lia Stublla

Moda
Beniada shfaqet e mrekullueshme me pozat me bikini nga plazhi

Beniada shfaqet e mrekullueshme me pozat me bikini nga plazhi

Yjet
Vazhdojnë të mbajnë raporte të mira, bëhen bashkë disa nga ish-banorët e Big Brother VIP

Vazhdojnë të mbajnë raporte të mira, bëhen bashkë disa nga ish-banorët e Big Brother VIP

Yjet
Nëpërmjet një postimi të fundit, Beniada Nishani lë të dyshohet për një lidhje të re dashurie?

Nëpërmjet një postimi të fundit, Beniada Nishani lë të dyshohet për një lidhje të re dashurie?

Po Flitet
Beniada e quan ‘çift i bukur’ kur pyetet për lidhjen e përfolur mes Megi Pojanit dhe Endri Çekiçit

Beniada e quan ‘çift i bukur’ kur pyetet për lidhjen e përfolur mes Megi Pojanit dhe Endri Çekiçit

Po Flitet
Beniada publikon fotografi nga fëmijëria, pasionin për modelingun e ka pasur që atëherë

Beniada publikon fotografi nga fëmijëria, pasionin për modelingun e ka pasur që atëherë

Yjet
Beniada e mahnitshme me pozat me bikini pranë pishinës

Beniada e mahnitshme me pozat me bikini pranë pishinës

Yjet
Donaldi dhe Beniada sqarojnë nëse ka pasur diçka mes tyre, modelja tregon nëse është penduar për shoqërimin me aktorin

Donaldi dhe Beniada sqarojnë nëse ka pasur diçka mes tyre, modelja tregon nëse është penduar për shoqërimin me aktorin

Po Flitet
U kritikua se nuk mbajti zi për Bujar Nishanin, përgjigjet Beniada: Nuk ishte xhaxhai im

U kritikua se nuk mbajti zi për Bujar Nishanin, përgjigjet Beniada: Nuk ishte xhaxhai im

Yjet
Feston ditëlindjen e 31-të, Beniada Nishani: Ka qenë një vit i mrekullueshëm falë dhe të gjithë juve

Feston ditëlindjen e 31-të, Beniada Nishani: Ka qenë një vit i mrekullueshëm falë dhe të gjithë juve

Yjet
Beniada pjesë e homazheve në nder të ish-presidentit të Shqipërisë, Bujar Nishani

Beniada pjesë e homazheve në nder të ish-presidentit të Shqipërisë, Bujar Nishani

Yjet
Beniada me dedikim prekës pas vdekjes së ish-presidentit të Shqipërisë, Bujar Nishani: Askush nuk vdes në tokë për sa kohë që jeton në zemrën e atyre që mbeten

Beniada me dedikim prekës pas vdekjes së ish-presidentit të Shqipërisë, Bujar Nishani: Askush nuk vdes në tokë për sa kohë që jeton në zemrën e atyre që mbeten

Yjet
Beniada Nishani: Kam qenë e lumtur edhe para Big Brother, është diçka që kemi brenda vetes tonë

Beniada Nishani: Kam qenë e lumtur edhe para Big Brother, është diçka që kemi brenda vetes tonë

Yjet
Publikon momente nga koha kur ishte modele në Itali, Beniada Nishani: Çdo fotografi fsheh një kujtim

Publikon momente nga koha kur ishte modele në Itali, Beniada Nishani: Çdo fotografi fsheh një kujtim

Yjet