LAJMI I FUNDIT:

Benedict Cumberbatch

16 Artikuj

Paraqitjet më të mira në tapetin e kuq të BAFTA 2022

Paraqitjet më të mira në tapetin e kuq të BAFTA 2022

TV / Film
Aktori Benedict Cumberbatch në ceremoninë e Walk of Fame: Duhet bërë më shumë për Ukrainën, duhet të veprojmë

Aktori Benedict Cumberbatch në ceremoninë e Walk of Fame: Duhet bërë më shumë për Ukrainën, duhet të veprojmë

Yjet
Yjet që u fejuan në Ditën e Shën Valentinit – nga Katy Perry deri te Liam Gallaagher

Yjet që u fejuan në Ditën e Shën Valentinit – nga Katy Perry deri te Liam Gallaagher

Yjet
Nënat e yjeve të famshëm, të cilat në rininë e tyre dukeshin njësoj siç duken fëmijë e tyre tani

Nënat e yjeve të famshëm, të cilat në rininë e tyre dukeshin njësoj siç duken fëmijë e tyre tani

Yjet
Edhe pse shkaktoi aksident, Benedict Camberbeek e fajëson viktimën

Edhe pse shkaktoi aksident, Benedict Camberbeek e fajëson viktimën

Yjet
Në janar lansohet filmi rreth Brexit-it

Në janar lansohet filmi rreth Brexit-it

TV / Film
Njëmbëdhjetë të famshmit që nuk përdorin rrjetet sociale

Njëmbëdhjetë të famshmit që nuk përdorin rrjetet sociale

Yjet
Benedict Cumberbatch: Dua barazi, nuk do të pranojë role që paguhem më shumë se femrat

Benedict Cumberbatch: Dua barazi, nuk do të pranojë role që paguhem më shumë se femrat

TV / Film
Shtatëmbëdhjetë aktorët që me mjeshtëri i sollën subjektet e tyre të famshme në jetë

Shtatëmbëdhjetë aktorët që me mjeshtëri i sollën subjektet e tyre të famshme në jetë

TV / Film
Dymbëdhjetë aktorët e njohur që nuk janë të hijshëm, por që bëjnë për vete mijëra femra

Dymbëdhjetë aktorët e njohur që nuk janë të hijshëm, por që bëjnë për vete mijëra femra

Yjet
Dymbëdhjetë rastet kur yjet reaguan në mënyrën qesharake para paparacëve (Foto)

Dymbëdhjetë rastet kur yjet reaguan në mënyrën qesharake para paparacëve (Foto)

Yjet
Vazhdimi i ri i “Avengers” grumbullon të gjithë superheronjtë (Video)

Vazhdimi i ri i “Avengers” grumbullon të gjithë superheronjtë (Video)

TV / Film
Dështimi i fotografive të të famshmëve (Foto)

Dështimi i fotografive të të famshmëve (Foto)

Yjet
Yjet dhe njerëzit e zakonshëm që ngjajnë me ta (Foto)

Yjet dhe njerëzit e zakonshëm që ngjajnë me ta (Foto)

Yjet
Të famshmit dhe reagimet më interesante ndaj fotografëve (Foto)

Të famshmit dhe reagimet më interesante ndaj fotografëve (Foto)

Yjet
Të famshëm, por ruajtën lidhjet e tyre (Foto)

Të famshëm, por ruajtën lidhjet e tyre (Foto)

Yjet