LAJMI I FUNDIT:

Ben Blushi

74 Artikuj

Kalemxhiu Blush dhe ditëlindja e Kadaresë

Kalemxhiu Blush dhe ditëlindja e Kadaresë

Cult+
‘Dardha’ sipas Ben Blushit: Mes fshatit magjik dhe të ‘plakur’

‘Dardha’ sipas Ben Blushit: Mes fshatit magjik dhe të ‘plakur’

Shqipëri
Republika e pleqve

Republika e pleqve

Ben Blushi
Ukrainasi që e vëren stagnimin shqiptar, përmes njerëzve që rrinë në kafe – veshur me kostum

Ukrainasi që e vëren stagnimin shqiptar, përmes njerëzve që rrinë në kafe – veshur me kostum

Cult+
Dikush duhet ta mbajë peshën e mëkateve …

Dikush duhet ta mbajë peshën e mëkateve …

Cult+
Frederik Ndoci, Donald Trump dhe Iluminati!

Frederik Ndoci, Donald Trump dhe Iluminati!

Cult+
I ke veshët e bashkuar, je komplet hebre!

I ke veshët e bashkuar, je komplet hebre!

Cult+
Jonuz Selimi me fytyrën e Pablo Picassos

Jonuz Selimi me fytyrën e Pablo Picassos

Cult+
Si mund të ndihmojë Ukraina, të bashkohemi me Kosovën dhe me Evropën?

Si mund të ndihmojë Ukraina, të bashkohemi me Kosovën dhe me Evropën?

Ben Blushi
Mediat italiane me artikull vlerësues për romanin “Otello, Arapi i Vlorës”

Mediat italiane me artikull vlerësues për romanin “Otello, Arapi i Vlorës”

Cult+
Ben Blushi, nga sot Drejtor i Përgjithshëm i Top Channel

Ben Blushi, nga sot Drejtor i Përgjithshëm i Top Channel

Shqipëri
Rama paralajmëron rikthimin e Blushit në media

Rama paralajmëron rikthimin e Blushit në media

Shqipëri
Blushi: Masakra mbi LIBRA-n, të rinumërohen gjitha kutitë e Tiranës

Blushi: Masakra mbi LIBRA-n, të rinumërohen gjitha kutitë e Tiranës

Shqipëri
Blushi: Jo Exit Poll, por Exit Rama

Blushi: Jo Exit Poll, por Exit Rama

Shqipëri
‘Shtatzënia’ përplas Ramën me Blushin: Kush nga ta i meriton 1,000 euro? (Foto)

‘Shtatzënia’ përplas Ramën me Blushin: Kush nga ta i meriton 1,000 euro? (Foto)

Shqipëri
Blushi ironizon sondazhin, ja pse Libra do të fitojë zgjedhjet

Blushi ironizon sondazhin, ja pse Libra do të fitojë zgjedhjet

Shqipëri
Blushi-Bashës: Na jep firmat e deputetëve për President nga populli

Blushi-Bashës: Na jep firmat e deputetëve për President nga populli

Shqipëri
Blushi: LSI i druhet zgjedhjeve pa PD-në

Blushi: LSI i druhet zgjedhjeve pa PD-në

Shqipëri
Blushi: PS merr 80 mandate nëse PD s’hyn në zgjedhje, 100 nëse s’hyn LSI dhe Rama do të bëhet Erdogan!

Blushi: PS merr 80 mandate nëse PD s’hyn në zgjedhje, 100 nëse s’hyn LSI dhe Rama do të bëhet Erdogan!

Shqipëri
Blushi tregon nëse do të hyjë në qeverinë teknike apo në zgjedhje pa PD-në

Blushi tregon nëse do të hyjë në qeverinë teknike apo në zgjedhje pa PD-në

Shqipëri
Vettingu, përplas Blushin e Ballën

Vettingu, përplas Blushin e Ballën

Shqipëri
Çfarë kontaktesh ka Ben Blushi me Fatos Nanon?

Çfarë kontaktesh ka Ben Blushi me Fatos Nanon?

Shqipëri
Blushi: Libra po bllokohet të hyjë në zgjedhje

Blushi: Libra po bllokohet të hyjë në zgjedhje

Shqipëri
LIBRA e Blushit garon e vetme në zgjedhje

LIBRA e Blushit garon e vetme në zgjedhje

Shqipëri