LAJMI I FUNDIT:
Bella Hadid

Bella Hadid

363 Artikuj

Info

Isabella Khair Hadid (e lindur më 9 tetor 1996) është modele amerikane.

Në vitin 2016, ajo u votua si “modelja e vitit” nga profesionistët e industrisë për models.com.

Lufta Izrael – Hamas, Bella Hadid thyen heshtjen duke reaguar për herë të parë: Më kanë kërcënuar me vdekje

Lufta Izrael – Hamas, Bella Hadid thyen heshtjen duke reaguar për herë të parë: Më kanë kërcënuar me vdekje

Yjet
Pas ndarjes nga Marc Kalman, Bella Hadid dyshohet se ka nisur një romancë me Adan Banuelos

Pas ndarjes nga Marc Kalman, Bella Hadid dyshohet se ka nisur një romancë me Adan Banuelos

Yjet
Mbështetën publikisht Palestinën, Gigi Hadid dhe familja e saj marrin kërcënime me vdekje dhe detyrohen të ndryshojnë numrat e tyre të telefonit

Mbështetën publikisht Palestinën, Gigi Hadid dhe familja e saj marrin kërcënime me vdekje dhe detyrohen të ndryshojnë numrat e tyre të telefonit

Yjet
Një kthesë në trendin ‘no pants’, gjithnjë e më shumë femra veshin të brendshme për meshkuj

Një kthesë në trendin ‘no pants’, gjithnjë e më shumë femra veshin të brendshme për meshkuj

Modë
Fansat kritikojnë Kylie Jennerin: E ke shoqen e ngushtë palestineze, e po e mbështet Izraelin

Fansat kritikojnë Kylie Jennerin: E ke shoqen e ngushtë palestineze, e po e mbështet Izraelin

Yjet
Bella Hadid shfaq linjat e saj mahnitëse në një fustan të zi në fotografitë e reja nga pushimet tropikale

Bella Hadid shfaq linjat e saj mahnitëse në një fustan të zi në fotografitë e reja nga pushimet tropikale

Yjet
Konfuzioni i pasarelave: Pamja e ngjashme me Bella Hadid shkaktoi bujë në industrinë e modës

Konfuzioni i pasarelave: Pamja e ngjashme me Bella Hadid shkaktoi bujë në industrinë e modës

Moda
Motra e madhe e Bella dhe Gigi Hadid sfilon për herë të parë dhe duket yll

Motra e madhe e Bella dhe Gigi Hadid sfilon për herë të parë dhe duket yll

Moda
Bella Hadid rikthehet në rrjetet sociale për të dokumentuar betejën me sëmundjen Lyme

Bella Hadid rikthehet në rrjetet sociale për të dokumentuar betejën me sëmundjen Lyme

Yjet
Bella Hadid feston dhjetë muaj esëll

Bella Hadid feston dhjetë muaj esëll

Yjet
Selena Gomez heq nga lista e ndjekësve në Instagram Zayn Malik, motrat Hadid dhe Dua Lipën

Selena Gomez heq nga lista e ndjekësve në Instagram Zayn Malik, motrat Hadid dhe Dua Lipën

Yjet
Bella Hadid zbulon se ka gjashtë muaj që është esëll

Bella Hadid zbulon se ka gjashtë muaj që është esëll

Yjet
Bella Hadid tregon efektet anësore të tmerrshme të shkaktuara nga sëmundja ‘Lyme’

Bella Hadid tregon efektet anësore të tmerrshme të shkaktuara nga sëmundja ‘Lyme’

Yjet
Selena provoi një filtër në TikTok të frymëzuar nga Bella Hadid: Do të doja të isha kaq e bukur

Selena provoi një filtër në TikTok të frymëzuar nga Bella Hadid: Do të doja të isha kaq e bukur

Yjet
Bella Hadid riktheu nostalgjinë për çantën e famshme të vitit 2001

Bella Hadid riktheu nostalgjinë për çantën e famshme të vitit 2001

Aksesorë
Bella Hadid shfaq figurën e tonifikuar të trupit gjatë pushimeve tropikale në fillim të vitit

Bella Hadid shfaq figurën e tonifikuar të trupit gjatë pushimeve tropikale në fillim të vitit

Yjet
Bella Hadid pozon ‘topless’ dhe pa makijazh, nxit reagim të fansave në Instagram

Bella Hadid pozon ‘topless’ dhe pa makijazh, nxit reagim të fansave në Instagram

Yjet
Bella Hadid shpallet personaliteti i njohur me më shumë stil nga revista GQ

Bella Hadid shpallet personaliteti i njohur me më shumë stil nga revista GQ

Bukuri dhe Kujdes
Pirelli prezantoi kalendarin për vitin 2023, nderon ‘femrat e jashtëzakonshme’

Pirelli prezantoi kalendarin për vitin 2023, nderon ‘femrat e jashtëzakonshme’

Femra
Naomi dhe Bella pozojnë së bashku në Muzeun e Artit Islamik në Katar

Naomi dhe Bella pozojnë së bashku në Muzeun e Artit Islamik në Katar

Modë
Bella Hadid për marrëdhënien mes motrës së saj dhe Leonardo DiCaprios: Gigi është shumë e mirë për të

Bella Hadid për marrëdhënien mes motrës së saj dhe Leonardo DiCaprios: Gigi është shumë e mirë për të

Yjet
Jodie Comer shpallet femra më e bukur në botë sipas ‘Golden Ratio’ – në vend të dytë renditet Zendaya

Jodie Comer shpallet femra më e bukur në botë sipas ‘Golden Ratio’ – në vend të dytë renditet Zendaya

Yjet
Nëna e Bella dhe Gigi Hadid reagon në mënyrë ironike ndaj pretendimeve se i ka lënë të uritura vajzat e saj

Nëna e Bella dhe Gigi Hadid reagon në mënyrë ironike ndaj pretendimeve se i ka lënë të uritura vajzat e saj

Po Flitet
Bella Hadid shfaqet me kostum transparent për koleksionin e Stella McCartney në Javën e Modës në Paris

Bella Hadid shfaqet me kostum transparent për koleksionin e Stella McCartney në Javën e Modës në Paris

Yjet