LAJMI I FUNDIT:

Bayer Leverkusen

590 Artikuj

Kroos zbulon këshillat që i dha Heynckes për të qenë një lojtar i kalibrit botëror

Kroos zbulon këshillat që i dha Heynckes për të qenë një lojtar i kalibrit botëror

Ndërkombëtare
“Nuk është e vërtet që u largova nga Arsenali pasi gruaja nuk ishte e lumtur” – Xhaka tregon arsyet për largimin nga Anglia

“Nuk është e vërtet që u largova nga Arsenali pasi gruaja nuk ishte e lumtur” – Xhaka tregon arsyet për largimin nga Anglia

Premier League
Zbulohet opsioni numër një për të zëvendësuar Ancelottin te Real Madridi

Zbulohet opsioni numër një për të zëvendësuar Ancelottin te Real Madridi

La Liga
Fjalët e para të Granit Xhakës si lojtari i Bayer Leverkusen

Fjalët e para të Granit Xhakës si lojtari i Bayer Leverkusen

Bundesliga
Zyrtare: Granit Xhaka nënshkruan me Bayer Leverkusenin

Zyrtare: Granit Xhaka nënshkruan me Bayer Leverkusenin

Bundesliga
E kryer, Granit Xhaka afër zyrtarizimit te Bayer Leverkusen

E kryer, Granit Xhaka afër zyrtarizimit te Bayer Leverkusen

Premier League
Leverkusen rrit ofertën për Xhakën, zyrtarizimi çështje ditësh

Leverkusen rrit ofertën për Xhakën, zyrtarizimi çështje ditësh

Premier League
Barcelona takohet me agjentin e Frimpong – çmimi është problemi kryesor

Barcelona takohet me agjentin e Frimpong – çmimi është problemi kryesor

La Liga
Top skuadrat pas tij, Leverkusen i njofton për çmimin e Jeremie Frimpong

Top skuadrat pas tij, Leverkusen i njofton për çmimin e Jeremie Frimpong

Bundesliga
Pse po vonohet transferimi i Xhakës te Bayer Leverkusen, Fabrizio Romano jep detajet

Pse po vonohet transferimi i Xhakës te Bayer Leverkusen, Fabrizio Romano jep detajet

Bundesliga
Formacioni i sezonit në Ligën e Evropës, dominohet nga futbollistët e Sevillës dhe Romës

Formacioni i sezonit në Ligën e Evropës, dominohet nga futbollistët e Sevillës dhe Romës

Liga e Evropës
Bayern Munich hyn në garë për Granit Xhakën, i ofron super kontratë

Bayern Munich hyn në garë për Granit Xhakën, i ofron super kontratë

Bundesliga
Gruaja e Granit Xhakës thuhet se po luan rolin vendimtar për transferimin e tij te Bayer Leverkusen

Gruaja e Granit Xhakës thuhet se po luan rolin vendimtar për transferimin e tij te Bayer Leverkusen

Bundesliga
Notat e lojtarëve, Bayer Leverkusen 0-0 Roma: Rui Patricio hero i romakëve

Notat e lojtarëve, Bayer Leverkusen 0-0 Roma: Rui Patricio hero i romakëve

Liga e Evropës
Roma në finalen e Ligës së Evropës, nuk pranon gol në ‘Bay Arena’

Roma në finalen e Ligës së Evropës, nuk pranon gol në ‘Bay Arena’

Liga e Evropës
Leverkusen dhe Roma në sfidën që vendos finalistin – formacionet zyrtare

Leverkusen dhe Roma në sfidën që vendos finalistin – formacionet zyrtare

Liga e Evropës
Dita e ndeshjeve kthyese gjysmëfinale në Ligën e Evropës – sot mësohen dy finalistët

Dita e ndeshjeve kthyese gjysmëfinale në Ligën e Evropës – sot mësohen dy finalistët

Liga e Evropës
Jo vetëm Leverkuseni, edhe dy skuadra tjera gjermane duan transferimin e Granit Xhakës

Jo vetëm Leverkuseni, edhe dy skuadra tjera gjermane duan transferimin e Granit Xhakës

Bundesliga
Bayern Munich dhe Milan interesohen për transferimin e Amine Adli

Bayern Munich dhe Milan interesohen për transferimin e Amine Adli

Bundesliga
Po kërkohet nga Leverkuseni, Arteta flet për situatën e Xhakës

Po kërkohet nga Leverkuseni, Arteta flet për situatën e Xhakës

Premier League
Nuk do ta besoni se për sa milionë Arsenali po e shet Granit Xhakën

Nuk do ta besoni se për sa milionë Arsenali po e shet Granit Xhakën

Bundesliga
Notat e lojtarëve, Roma 1-0 Bayer Leverkusen: Cristante më i miri në fushë

Notat e lojtarëve, Roma 1-0 Bayer Leverkusen: Cristante më i miri në fushë

Liga e Evropës
Roma fiton aktin e parë ndaj Bayer Leverkusen, vendos goli i Bove

Roma fiton aktin e parë ndaj Bayer Leverkusen, vendos goli i Bove

Liga e Evropës
Formacionet zyrtare, Roma – Bayer Leverkusen

Formacionet zyrtare, Roma – Bayer Leverkusen

Liga e Evropës