LAJMI I FUNDIT:

Bayer Leverkusen

531 Artikuj

Bayern Munich hyn në garë për Granit Xhakën, i ofron super kontratë

Bayern Munich hyn në garë për Granit Xhakën, i ofron super kontratë

Bundesliga
Gruaja e Granit Xhakës thuhet se po luan rolin vendimtar për transferimin e tij te Bayer Leverkusen

Gruaja e Granit Xhakës thuhet se po luan rolin vendimtar për transferimin e tij te Bayer Leverkusen

Bundesliga
Notat e lojtarëve, Bayer Leverkusen 0-0 Roma: Rui Patricio hero i romakëve

Notat e lojtarëve, Bayer Leverkusen 0-0 Roma: Rui Patricio hero i romakëve

Liga e Evropës
Roma në finalen e Ligës së Evropës, nuk pranon gol në ‘Bay Arena’

Roma në finalen e Ligës së Evropës, nuk pranon gol në ‘Bay Arena’

Liga e Evropës
Leverkusen dhe Roma në sfidën që vendos finalistin – formacionet zyrtare

Leverkusen dhe Roma në sfidën që vendos finalistin – formacionet zyrtare

Liga e Evropës
Dita e ndeshjeve kthyese gjysmëfinale në Ligën e Evropës – sot mësohen dy finalistët

Dita e ndeshjeve kthyese gjysmëfinale në Ligën e Evropës – sot mësohen dy finalistët

Liga e Evropës
Jo vetëm Leverkuseni, edhe dy skuadra tjera gjermane duan transferimin e Granit Xhakës

Jo vetëm Leverkuseni, edhe dy skuadra tjera gjermane duan transferimin e Granit Xhakës

Bundesliga
Bayern Munich dhe Milan interesohen për transferimin e Amine Adli

Bayern Munich dhe Milan interesohen për transferimin e Amine Adli

Bundesliga
Po kërkohet nga Leverkuseni, Arteta flet për situatën e Xhakës

Po kërkohet nga Leverkuseni, Arteta flet për situatën e Xhakës

Premier League
Nuk do ta besoni se për sa milionë Arsenali po e shet Granit Xhakën

Nuk do ta besoni se për sa milionë Arsenali po e shet Granit Xhakën

Bundesliga
Notat e lojtarëve, Roma 1-0 Bayer Leverkusen: Cristante më i miri në fushë

Notat e lojtarëve, Roma 1-0 Bayer Leverkusen: Cristante më i miri në fushë

Liga e Evropës
Roma fiton aktin e parë ndaj Bayer Leverkusen, vendos goli i Bove

Roma fiton aktin e parë ndaj Bayer Leverkusen, vendos goli i Bove

Liga e Evropës
Formacionet zyrtare, Roma – Bayer Leverkusen

Formacionet zyrtare, Roma – Bayer Leverkusen

Liga e Evropës
Dita e ndeshjeve gjysmëfinale në Ligën e Evropës – Roma dhe Juve presin Leverkusenin dhe Sevillan

Dita e ndeshjeve gjysmëfinale në Ligën e Evropës – Roma dhe Juve presin Leverkusenin dhe Sevillan

Liga e Evropës
Real Madrid interesohet për Moussa Diabyn, por problem mbetet çmimi i tij

Real Madrid interesohet për Moussa Diabyn, por problem mbetet çmimi i tij

La Liga
Xabi Alonso thyen heshtjen pas interesimit të Real Madridit dhe Tottenhamit

Xabi Alonso thyen heshtjen pas interesimit të Real Madridit dhe Tottenhamit

Ndërkombëtare
Xabi Alonso është zgjedhja numër një për t’u bërë trajneri i ardhshëm i Tottenhamit

Xabi Alonso është zgjedhja numër një për t’u bërë trajneri i ardhshëm i Tottenhamit

Premier League
Italia bindshëm në vendin e parë, nga tre gara evropiane dërgojnë pesë skuadra gjysmëfinaliste

Italia bindshëm në vendin e parë, nga tre gara evropiane dërgojnë pesë skuadra gjysmëfinaliste

Ndërkombëtare
Jose Mourinho parashikoi të ardhmen e Xabi Alonsos – portugezi nuk dështon gati kurrë

Jose Mourinho parashikoi të ardhmen e Xabi Alonsos – portugezi nuk dështon gati kurrë

Ndërkombëtare
Juventus, Sevilla, Roma dhe Bayern Leverkusen në luftë për trofeun – çiftet dhe orari në ndeshjet gjysmëfinale të Ligës së Evropës

Juventus, Sevilla, Roma dhe Bayern Leverkusen në luftë për trofeun – çiftet dhe orari në ndeshjet gjysmëfinale të Ligës së Evropës

Liga e Evropës
Dita e ndeshjeve kthyese në çerekfinalet e Ligës së Evropës – Juventusi kërkon konfirmimin, Man Utd dhe Roma rikthimin

Dita e ndeshjeve kthyese në çerekfinalet e Ligës së Evropës – Juventusi kërkon konfirmimin, Man Utd dhe Roma rikthimin

Liga e Evropës
Sot zhvillohen çerekfinalet e para në Ligën e Evropës dhe Ligën e Konferencës

Sot zhvillohen çerekfinalet e para në Ligën e Evropës dhe Ligën e Konferencës

Liga e Evropës
Pesë ekipe futbolli në mbarë botën që janë “të mallkuara”

Pesë ekipe futbolli në mbarë botën që janë “të mallkuara”

Ndërkombëtare
Liverpooli rivalizon Barcelonën për Florian Wirtz

Liverpooli rivalizon Barcelonën për Florian Wirtz

Premier League