LAJMI I FUNDIT:

Bayer Leverkusen

590 Artikuj

Bayerni ‘i dashuruar’ në Florian Wirtz, tashmë e di se sa kërkon Leverkuseni

Bayerni ‘i dashuruar’ në Florian Wirtz, tashmë e di se sa kërkon Leverkuseni

Bundesliga
Xabi Alonso ka implementuar taktikën gjeniale që ka ndihmuar Leverkusenin të jetë lider në Bundesliga

Xabi Alonso ka implementuar taktikën gjeniale që ka ndihmuar Leverkusenin të jetë lider në Bundesliga

Bundesliga
Arsenali po tenton transferimin e Jeremie Frimpong në janar

Arsenali po tenton transferimin e Jeremie Frimpong në janar

Bundesliga
Real Madridi mund të humbë garën për Alonson, gjiganti evropian thuhet se ka arritur marrëveshje me të

Real Madridi mund të humbë garën për Alonson, gjiganti evropian thuhet se ka arritur marrëveshje me të

La Liga
Granit Xhaka: Mjeshtër i pasimeve jo vetëm në Bundesligë, por në shtatë ligat kryesore evropiane

Granit Xhaka: Mjeshtër i pasimeve jo vetëm në Bundesligë, por në shtatë ligat kryesore evropiane

Bundesliga
Real Madridi do të duhet të paguajë klauzolë të madhe lirimi për ta marrë Xabi Alonson nga Leverkuseni

Real Madridi do të duhet të paguajë klauzolë të madhe lirimi për ta marrë Xabi Alonson nga Leverkuseni

La Liga
Ish-lojtari i La Masia rrezikon zemërimin e tifozëve të Barcelonës me deklaratën për Real Madridin

Ish-lojtari i La Masia rrezikon zemërimin e tifozëve të Barcelonës me deklaratën për Real Madridin

La Liga
Leverkuseni bën të ditur çmimin e Wirtz, alarmohen gjigantët evropianë

Leverkuseni bën të ditur çmimin e Wirtz, alarmohen gjigantët evropianë

Bundesliga
Granit Xhaka pranon se qau pasi u bashkua me Leverkusenin – jo sepse i mungon Arsenali 

Granit Xhaka pranon se qau pasi u bashkua me Leverkusenin – jo sepse i mungon Arsenali 

Premier League
Liverpooli identifikon pasuesin e Salah, ai luan në Bundesliga

Liverpooli identifikon pasuesin e Salah, ai luan në Bundesliga

Premier League
“Graniti ishte lojtar kyç”, Arteta tregon a mundet Havertz ta mbush boshllëkun e Xhakës te Arsenali

“Graniti ishte lojtar kyç”, Arteta tregon a mundet Havertz ta mbush boshllëkun e Xhakës te Arsenali

Premier League
Chelsea është gati të shpenzojë 70 milionë euro për një mbrojtës në janar

Chelsea është gati të shpenzojë 70 milionë euro për një mbrojtës në janar

Premier League
Bayerni ka hequr dorë nga transferimi i Florian Wirtz

Bayerni ka hequr dorë nga transferimi i Florian Wirtz

Bundesliga
Nga Bellingham te Pedri dhe Wirtz – Futbollistët nën 21 vjeç me vlerën më të lartë në treg

Nga Bellingham te Pedri dhe Wirtz – Futbollistët nën 21 vjeç me vlerën më të lartë në treg

Ndërkombëtare
Duket sikur nuk e ka lënë asnjëherë futbollin – harkimet e trajnerit Xabi Alonso janë të një niveli tjetër

Duket sikur nuk e ka lënë asnjëherë futbollin – harkimet e trajnerit Xabi Alonso janë të një niveli tjetër

Bundesliga
Barcelona planifikon tri transferime në verën e vitit 2024

Barcelona planifikon tri transferime në verën e vitit 2024

La Liga
Alonso arrin marrëveshje me Leverkusenin, largohet në verë nëse ka ofertë nga tri klubet e mëdha evropiane

Alonso arrin marrëveshje me Leverkusenin, largohet në verë nëse ka ofertë nga tri klubet e mëdha evropiane

Bundesliga
Bild zbulon prapaskenat, si Dortmund refuzoi të nënshkruante me Xhakën shkaku i pagës së madhe të mesfushorit

Bild zbulon prapaskenat, si Dortmund refuzoi të nënshkruante me Xhakën shkaku i pagës së madhe të mesfushorit

Bundesliga
Granit Xhaka dhe Bayer Leverkuseni vazhdojnë serinë pozitive në Bundesliga

Granit Xhaka dhe Bayer Leverkuseni vazhdojnë serinë pozitive në Bundesliga

Bundesliga
Xhaka thyen heshtjen, flet për largimin nga Arsenali dhe godet në fund Topçinjtë për një gjë

Xhaka thyen heshtjen, flet për largimin nga Arsenali dhe godet në fund Topçinjtë për një gjë

Bundesliga
Xabi Alonso thyen heshtjen për thashethemet që e lidhin me Real Madridin

Xabi Alonso thyen heshtjen për thashethemet që e lidhin me Real Madridin

La Liga
Dy formacionet e mundshme të Real Madridit nëse trajner emërohet Xabi Alonso

Dy formacionet e mundshme të Real Madridit nëse trajner emërohet Xabi Alonso

La Liga
Barcelona e do talentin e madh gjerman, problemi qëndron te vlerësimi prej 100 milionë euro

Barcelona e do talentin e madh gjerman, problemi qëndron te vlerësimi prej 100 milionë euro

La Liga
Bayerni planifikon shkarkimin e Tuchel, identifikon zëvendësuesin e tij

Bayerni planifikon shkarkimin e Tuchel, identifikon zëvendësuesin e tij

La Liga