LAJMI I FUNDIT:

Bashkia e Tiranës

103 Artikuj

Bashkia e Tiranës: Skandal, protestuesit djegin flamurin kombëtar

Bashkia e Tiranës: Skandal, protestuesit djegin flamurin kombëtar

Shqipëri
Mbyllet protesta e opozitës në Tiranë, nisi në Kryeministri dhe përfundoi në Bashki

Mbyllet protesta e opozitës në Tiranë, nisi në Kryeministri dhe përfundoi në Bashki

Shqipëri
Përshkallëzohet protesta e opozitës, protestuesit djegin goma para Bashkisë së Tiranës

Përshkallëzohet protesta e opozitës, protestuesit djegin goma para Bashkisë së Tiranës

Shqipëri
Temperaturat e larta nuk e pengojnë protestën e opozitës para bashkisë së Tiranës

Temperaturat e larta nuk e pengojnë protestën e opozitës para bashkisë së Tiranës

Shqipëri
Protesta e opozitës para Bashkisë së Tiranës, policia apel organizatorëve: Distancohuni nga dhuna

Protesta e opozitës para Bashkisë së Tiranës, policia apel organizatorëve: Distancohuni nga dhuna

Shqipëri
Protesta me molotov dhe djegie gomash para Bashkisë së Tiranës, arrestohet 39-vjeçari, nën hetim gjashtë të tjerë

Protesta me molotov dhe djegie gomash para Bashkisë së Tiranës, arrestohet 39-vjeçari, nën hetim gjashtë të tjerë

Shqipëri
Nis me tensione protesta e opozitës para Bashkisë së Tiranës, hidhen molotov e tymuese

Nis me tensione protesta e opozitës para Bashkisë së Tiranës, hidhen molotov e tymuese

Shqipëri
Protesta e dytë brenda javës para Bashkisë së Tiranës, policia bën thirrje për përmbajtje

Protesta e dytë brenda javës para Bashkisë së Tiranës, policia bën thirrje për përmbajtje

Shqipëri
Tensione para Bashkisë së Tiranës, protestuesit djegin goma dhe përplasen me policinë

Tensione para Bashkisë së Tiranës, protestuesit djegin goma dhe përplasen me policinë

Shqipëri
Sot protesta e opozitës para Bashkisë së Tiranës, ja rrugët që bllokohen

Sot protesta e opozitës para Bashkisë së Tiranës, ja rrugët që bllokohen

Shqipëri
Tirana emërton rrugë në nder të veprimtarit Remzi Hoxha, familjarët shprehin mirënjohje

Tirana emërton rrugë në nder të veprimtarit Remzi Hoxha, familjarët shprehin mirënjohje

Shqipëri
Mbahet protesta e 10-të e opozitës para Bashkisë së Tiranës, u vihet zjarri gomave

Mbahet protesta e 10-të e opozitës para Bashkisë së Tiranës, u vihet zjarri gomave

Shqipëri
Opozita organizon protestën e radhës para Bashkisë së Tiranës, Policia publikon masat: Distancohuni nga dhuna

Opozita organizon protestën e radhës para Bashkisë së Tiranës, Policia publikon masat: Distancohuni nga dhuna

Shqipëri
Protestë me molotov para Bashkisë së Tiranës, opozita kërkon me ngulm dorëheqjen e Erion Veliajt

Protestë me molotov para Bashkisë së Tiranës, opozita kërkon me ngulm dorëheqjen e Erion Veliajt

Shqipëri
Opozita proteston sërish para Bashkisë së Tiranës, policia bën thirrje për respektimin e ligjit

Opozita proteston sërish para Bashkisë së Tiranës, policia bën thirrje për respektimin e ligjit

Shqipëri
SPAK nis hetim pasuror për Veliajn dhe familjarët e tij

SPAK nis hetim pasuror për Veliajn dhe familjarët e tij

Shqipëri
Protesta para Bashkisë së Tiranës, protestuesit hedhin molotov, fjalimi kundër martesës homoseksuale “ndez” protestën

Protesta para Bashkisë së Tiranës, protestuesit hedhin molotov, fjalimi kundër martesës homoseksuale “ndez” protestën

Shqipëri
Opozita proteston sërish sot para Bashkisë së Tiranës

Opozita proteston sërish sot para Bashkisë së Tiranës

Shqipëri
Martesa e dy vajzave në bashkinë e Tiranës, ligji shqiptar nuk lejon martesa të së njëjtës gjini, reagon Kisha Katolike

Martesa e dy vajzave në bashkinë e Tiranës, ligji shqiptar nuk lejon martesa të së njëjtës gjini, reagon Kisha Katolike

Shqipëri
Martesa e dy grave në Bashkinë e Tiranës, Ramkaj: E paligjshme, e paparashikuar nga kodi i familjes

Martesa e dy grave në Bashkinë e Tiranës, Ramkaj: E paligjshme, e paparashikuar nga kodi i familjes

Shqipëri
Dy gra u martuan te Bashkia e Tiranës, Malaj: Kundër veprimeve që e tejkalojnë ligjin

Dy gra u martuan te Bashkia e Tiranës, Malaj: Kundër veprimeve që e tejkalojnë ligjin

Shqipëri
Dyshohet se hodhi molotov në drejtim të Bashkisë së Tiranës, arrestohet 38-vjeçari

Dyshohet se hodhi molotov në drejtim të Bashkisë së Tiranës, arrestohet 38-vjeçari

Shqipëri
Protesta me molotov para Bashkisë së Tiranës, Policia procedon 12 persona

Protesta me molotov para Bashkisë së Tiranës, Policia procedon 12 persona

Shqipëri
Veprimi simbolik në protestën e opozitës, Belind Këlliçi “arreston” Erion Veliajn

Veprimi simbolik në protestën e opozitës, Belind Këlliçi “arreston” Erion Veliajn

Shqipëri


mob5