LAJMI I FUNDIT:

Barcelona B

24 Artikuj

Xavi ka arritur në Spanjë, ndoqi nga afër Barcelona B në stadiumin ‘Johan Cruyff’

Xavi ka arritur në Spanjë, ndoqi nga afër Barcelona B në stadiumin ‘Johan Cruyff’

La Liga
Zyrtare: Barcelona emëron Sergin trajner të përkohshëm

Zyrtare: Barcelona emëron Sergin trajner të përkohshëm

La Liga
Lista e ngushtë me tre pasuesit e mundshëm të Koemanit te Barcelona

Lista e ngushtë me tre pasuesit e mundshëm të Koemanit te Barcelona

La Liga
Manaj në top formë, shënon tjetër gol në fitoren e Barcelonës

Manaj në top formë, shënon tjetër gol në fitoren e Barcelonës

La Liga
Manaj gjen sërish rrjetën me Barcelonën B, goli i nëntë këtë sezon

Manaj gjen sërish rrjetën me Barcelonën B, goli i nëntë këtë sezon

Ligat tjera
Kjo fundjavë u takoi shqiptarëve – shënojnë edhe Manaj e Broja

Kjo fundjavë u takoi shqiptarëve – shënojnë edhe Manaj e Broja

Ndërkombëtare
Pas gëzimit në fushë me dygolëshin, Manaj përjetoi befasi të pakëndshme – hajnat i kishin hyrë në shtëpi

Pas gëzimit në fushë me dygolëshin, Manaj përjetoi befasi të pakëndshme – hajnat i kishin hyrë në shtëpi

Ndërkombëtare
Dygolësh i Manajt te Barcelona B, tifozët i bëjnë sinjal Koemanit

Dygolësh i Manajt te Barcelona B, tifozët i bëjnë sinjal Koemanit

Ndërkombëtare
“Tani jam Goku”, ish-anëtari i Cityt dhe Barcelona B njofton për ndryshim të emrit

“Tani jam Goku”, ish-anëtari i Cityt dhe Barcelona B njofton për ndryshim të emrit

Ndërkombëtare
Labinot Kabashi rikthehet në stërvitje te Barcelona B

Labinot Kabashi rikthehet në stërvitje te Barcelona B

La Liga
Barcelona transferon talentin brazilian dhe i vendos klauzolë të ‘çmendur’

Barcelona transferon talentin brazilian dhe i vendos klauzolë të ‘çmendur’

La Liga
Manaj me golat e tij e kualifikon tutje Barcelonën B, kalimi në Segunda Division tani është afër

Manaj me golat e tij e kualifikon tutje Barcelonën B, kalimi në Segunda Division tani është afër

Ligat tjera
Fati pritet të rikthehet te Barcelona B, do të jetë partner në sulm me Reyn Manajn

Fati pritet të rikthehet te Barcelona B, do të jetë partner në sulm me Reyn Manajn

La Liga
Barcelona merr vendim për të ardhmen e Ansu Fatit

Barcelona merr vendim për të ardhmen e Ansu Fatit

La Liga
Manaj shënon golin e parë me fanellën e Barcelonës, nuk kalon shumë dhe ndëshkohet me të kuq

Manaj shënon golin e parë me fanellën e Barcelonës, nuk kalon shumë dhe ndëshkohet me të kuq

La Liga
Rey Manaj mbërrin te Barcelona për testet mjekësore

Rey Manaj mbërrin te Barcelona për testet mjekësore

La Liga
Problemet me vesh ia shtyjnë Rey Manajt zyrtarizimin te Barcelona B

Problemet me vesh ia shtyjnë Rey Manajt zyrtarizimin te Barcelona B

La Liga
Rey Manaj shumë pranë kalimit te Barcelona B

Rey Manaj shumë pranë kalimit te Barcelona B

Ndërkombëtare
Barcelona e shkarkon Valdesin nga pozita e trajnerit

Barcelona e shkarkon Valdesin nga pozita e trajnerit

La Liga
Talenti i Barca B, Alex Collado dhuron spektakël – kalon gjithë mbrojtjen dhe shënon me thembër

Talenti i Barca B, Alex Collado dhuron spektakël – kalon gjithë mbrojtjen dhe shënon me thembër

Ndërkombëtare
Barcelona mendon për të ardhmen, synon dyshen e talentuar japoneze Abe dhe Nishikawa

Barcelona mendon për të ardhmen, synon dyshen e talentuar japoneze Abe dhe Nishikawa

La Liga
Detaje të reja rreth skandalit të kurdisjes së ndeshjes së futbollistëve të Eldenses kundër Barcelona B (Video)

Detaje të reja rreth skandalit të kurdisjes së ndeshjes së futbollistëve të Eldenses kundër Barcelona B (Video)

La Liga
Ish-mesfushori i Dritës flet për turpin që ndjeu në humbjen e thellë nga Barca

Ish-mesfushori i Dritës flet për turpin që ndjeu në humbjen e thellë nga Barca

La Liga
Barcelona B – Eldense e kurdisur, e pranon njëri nga futbollistët

Barcelona B – Eldense e kurdisur, e pranon njëri nga futbollistët

La Liga