LAJMI I FUNDIT:

Barbie

66 Artikuj

Gruaja nga Florida shpenzon mijëra euro për të dekoruar shtëpinë me mëndafsh

Gruaja nga Florida shpenzon mijëra euro për të dekoruar shtëpinë me mëndafsh

Interesante
Margot Robbie mbërrin në Wimbledon, në daljen e parë publike që nga zbulimi i shtatzënisë së saj

Margot Robbie mbërrin në Wimbledon, në daljen e parë publike që nga zbulimi i shtatzënisë së saj

Yjet
Margot Robbie është shtatzënë, Ylli i “Barbie” në pritje të fëmijës së saj të parë me bashkëshortin Tom Ackerley

Margot Robbie është shtatzënë, Ylli i “Barbie” në pritje të fëmijës së saj të parë me bashkëshortin Tom Ackerley

Yjet
Ryan Gosling i veshur me kostum rozë performon hitin “I’m Just Ken” nga filmi “Barbie”

Ryan Gosling i veshur me kostum rozë performon hitin “I’m Just Ken” nga filmi “Barbie”

TV / Film
Lista e plotë e fituesve në ‘Oscars 2024’ – “Oppenhemier” me gjithsej shtatë çmime, zhgënjen “Barbie”

Lista e plotë e fituesve në ‘Oscars 2024’ – “Oppenhemier” me gjithsej shtatë çmime, zhgënjen “Barbie”

TV / Film
Befason “Poor Things” me tri çmime, “Barbie” dhe “Oppenhemier” deri më tani me asnjë çmim në ‘Oscars 2024’

Befason “Poor Things” me tri çmime, “Barbie” dhe “Oppenhemier” deri më tani me asnjë çmim në ‘Oscars 2024’

TV / Film
“Oscars 2024” – parashikimet se kush mund të fitojë çmimet kryesore të filmit, aktorit dhe aktores më të mirë

“Oscars 2024” – parashikimet se kush mund të fitojë çmimet kryesore të filmit, aktorit dhe aktores më të mirë

TV / Film
Po vjen telefoni Barbie

Po vjen telefoni Barbie

Mobile
Reklama që paralajmëron mbrëmjen “Oscars” tallet me Akademinë e Filmit që nuk e nominuan mjaftueshëm filmin “Barbie”

Reklama që paralajmëron mbrëmjen “Oscars” tallet me Akademinë e Filmit që nuk e nominuan mjaftueshëm filmin “Barbie”

TV / Film
Anashkalimi i “Barbie” në Oscars 2024, reagon Margot Robbie

Anashkalimi i “Barbie” në Oscars 2024, reagon Margot Robbie

Yjet
Nominimet e shumëpërfolura të “Oscars 2024” rrisin interesimin për blerje dhe çmimin e kukullave “Barbie”

Nominimet e shumëpërfolura të “Oscars 2024” rrisin interesimin për blerje dhe çmimin e kukullave “Barbie”

TV / Film
Sondazh: Cili film duhet ta fitojë çmimin kryesor ‘Filmi më i mirë’ në “Oscars 2024”?

Sondazh: Cili film duhet ta fitojë çmimin kryesor ‘Filmi më i mirë’ në “Oscars 2024”?

TV / Film
Për nominimin jo të mjaftueshëm të “Barbie”, reagon edhe eksperti i “Oscars”: Ky diskriminim do të mbahet mend gjatë

Për nominimin jo të mjaftueshëm të “Barbie”, reagon edhe eksperti i “Oscars”: Ky diskriminim do të mbahet mend gjatë

TV / Film
Vazhdojnë kritikat ndaj çmimeve “Oscars” për anashkalimin e filmit “Barbie” në listën e nominimeve

Vazhdojnë kritikat ndaj çmimeve “Oscars” për anashkalimin e filmit “Barbie” në listën e nominimeve

TV / Film
Surpriza e nominimeve BAFTA: “Barbie” nuk zgjidhet në kategorinë për ‘filmin më të mirë’

Surpriza e nominimeve BAFTA: “Barbie” nuk zgjidhet në kategorinë për ‘filmin më të mirë’

TV / Film
Lista e plotë e fituesve së “Critics Choice Awards 2024” – “Oppenheimer” dhe “Barbie” marrin çmimet kryesore

Lista e plotë e fituesve së “Critics Choice Awards 2024” – “Oppenheimer” dhe “Barbie” marrin çmimet kryesore

TV / Film
“Barbie” – Një fenomen global i vitit 2023

“Barbie” – Një fenomen global i vitit 2023

Butrint Avdyli
Viti në një fjalë: Barbenheimer

Viti në një fjalë: Barbenheimer

Filmi
Filmi “Barbie” merr 18-të nominime në “Critics Choice Awards”

Filmi “Barbie” merr 18-të nominime në “Critics Choice Awards”

TV / Film
Dua Lipa nominohet në “Golden Globes 2024”

Dua Lipa nominohet në “Golden Globes 2024”

TV / Film
Ajo nuk ekziston, por hyri në listën prestigjioze të Forbes të grave më të fuqishme në botë

Ajo nuk ekziston, por hyri në listën prestigjioze të Forbes të grave më të fuqishme në botë

Interesante
Çka u kërkua më së shumti në Wikipedia gjatë vitit 2023 – lista e plotë

Çka u kërkua më së shumti në Wikipedia gjatë vitit 2023 – lista e plotë

Lajme Teknologji
“Barbie” tejkalon edhe “The Avengers” – arrin mbi 580 milionë euro në vetëm tetë javë pas publikimit

“Barbie” tejkalon edhe “The Avengers” – arrin mbi 580 milionë euro në vetëm tetë javë pas publikimit

TV / Film
Frymëzim stili: Paraqitjet mbresëlënëse të Margot Robbie në promovimin e “Barbie”

Frymëzim stili: Paraqitjet mbresëlënëse të Margot Robbie në promovimin e “Barbie”

Modë


mob5