LAJMI I FUNDIT:

Barbara Palvin

12 Artikuj

Festivali i Filmit në Venecia 2021: Veshjet më të mira deri më tani në tapetin e kuq

Festivali i Filmit në Venecia 2021: Veshjet më të mira deri më tani në tapetin e kuq

Modë
British Fashion Awards 2019: Yjet me veshjen më të mirë në tepihun e kuq

British Fashion Awards 2019: Yjet me veshjen më të mirë në tepihun e kuq

Yjet
Trembëdhjetë të dashurat e famshme të Lewis Hamilton – në mesin e tyre edhe Rita Ora

Trembëdhjetë të dashurat e famshme të Lewis Hamilton – në mesin e tyre edhe Rita Ora

Yjet
Shikoni si duket engjëlli i ri dhe bukuroshja natyrale e Victoria’s Secret (Video)

Shikoni si duket engjëlli i ri dhe bukuroshja natyrale e Victoria’s Secret (Video)

Grim
Zyrtarisht engjëllushja e re e Victoria’s: Ajo do të bartë krahët e Adriana Limas!

Zyrtarisht engjëllushja e re e Victoria’s: Ajo do të bartë krahët e Adriana Limas!

Modë
Hamilton në lidhje me modelen që vuan nga vitiligo? (Foto)

Hamilton në lidhje me modelen që vuan nga vitiligo? (Foto)

Po Flitet
Modelja risjell skenën e njohur nga “Basic Instinct” (Video, +16)

Modelja risjell skenën e njohur nga “Basic Instinct” (Video, +16)

TV / Film
Irina bën që të mos vërehet prezenca e kolegeve të saj (Foto)

Irina bën që të mos vërehet prezenca e kolegeve të saj (Foto)

Yjet
Fatkeqësia e Lewis Hamillton, e dashura dhe ish e dashura e tij takohen në të njëjtin vend (Foto)

Fatkeqësia e Lewis Hamillton, e dashura dhe ish e dashura e tij takohen në të njëjtin vend (Foto)

Po Flitet
Kur bukuroshet bëhen bashkë, realizim ëndrre për fansat (Foto)

Kur bukuroshet bëhen bashkë, realizim ëndrre për fansat (Foto)

Yjet
Lewis Hamilton dhe Barbara Palvin ringjallin thashethemet për lidhjen e tyre! (Foto)

Lewis Hamilton dhe Barbara Palvin ringjallin thashethemet për lidhjen e tyre! (Foto)

Po Flitet
Hamilton tashmë e ka harruar Ritën (Foto)

Hamilton tashmë e ka harruar Ritën (Foto)

Po Flitet