LAJMI I FUNDIT:

Bankë

24 Artikuj

Grabitësit ende në arrati, zbulohet shuma e parave që u vodhën nga banka në Koplik

Grabitësit ende në arrati, zbulohet shuma e parave që u vodhën nga banka në Koplik

Shqipëri
Tre persona të armatosur grabisin një bankë në Prishtinë

Tre persona të armatosur grabisin një bankë në Prishtinë

Kronika e Zezë
Banka HSBC brenda 6 muajve do t’i mbyllë 82 degë në Britani të Madhe

Banka HSBC brenda 6 muajve do t’i mbyllë 82 degë në Britani të Madhe

Botë
Grabitje e armatosur në një bankë në Prishtinë

Grabitje e armatosur në një bankë në Prishtinë

Kosovë
Policia jep detaje për sulmin e një banke në Prishtinë

Policia jep detaje për sulmin e një banke në Prishtinë

Kronika e Zezë
Banka suedeze do të largojë 1 mijë punëtorë dhe do të mbyllë 180 degë

Banka suedeze do të largojë 1 mijë punëtorë dhe do të mbyllë 180 degë

Botë
Fondi Monetar: Sektori bankar botëror nën presion deri në vitin 2025

Fondi Monetar: Sektori bankar botëror nën presion deri në vitin 2025

Financa
Arrestohet drejtori i degës së një banke në Tiranë, vodhi 30 mijë dollarë nga llogaria e një klienti

Arrestohet drejtori i degës së një banke në Tiranë, vodhi 30 mijë dollarë nga llogaria e një klienti

Shqipëri
Banka ndërkombëtare HSBC pritet të largoj nga puna mijëra punëtorë

Banka ndërkombëtare HSBC pritet të largoj nga puna mijëra punëtorë

Të Tjera
Në Kanada rreth 2,9 milionë klientë të një banke bien viktimë e hakerave

Në Kanada rreth 2,9 milionë klientë të një banke bien viktimë e hakerave

Nga Bota
Policia jep detajet e grabitjes së bankës në Veternik

Policia jep detajet e grabitjes së bankës në Veternik

Kronika e Zezë
Stafi i bankës u tmerruan nga gjarpri që ra prej tavanit, derisa po zhvillonin mbledhje (Video)

Stafi i bankës u tmerruan nga gjarpri që ra prej tavanit, derisa po zhvillonin mbledhje (Video)

Interesante
Grabitet një filial banke në Fushë Kosovë

Grabitet një filial banke në Fushë Kosovë

Kronika e Zezë
Filiali i parë bankar pa punonjës, transaksionet dhe të gjitha kërkesat kryhen nga robotët (Video)

Filiali i parë bankar pa punonjës, transaksionet dhe të gjitha kërkesat kryhen nga robotët (Video)

Interesante
Plaçkitet një bankë në Butel të Shkupit

Plaçkitet një bankë në Butel të Shkupit

Maqedonia e Veriut
Hajnat që sulmuan adoleshentin, ndalen nga postierët që ishin afër (Video)

Hajnat që sulmuan adoleshentin, ndalen nga postierët që ishin afër (Video)

Dështime
Kujdes: Kodet e shfrytëzuesve vidhen nga këto vrima të vogla në bankomat! (Foto)

Kujdes: Kodet e shfrytëzuesve vidhen nga këto vrima të vogla në bankomat! (Foto)

Interesante
Grabitet një bankë në Prishtinë

Grabitet një bankë në Prishtinë

Kronika e Zezë
Bankieri kapet duke shikuar fotografi femrash lakuriqe gjatë orarit të punës (Video)

Bankieri kapet duke shikuar fotografi femrash lakuriqe gjatë orarit të punës (Video)

Dështime
Plaçkiti bankën që të shkojë në burg, nuk mund ta duronte gruan më (Foto)

Plaçkiti bankën që të shkojë në burg, nuk mund ta duronte gruan më (Foto)

Interesante
Era ia fryu afro 3,500 euro, sapo i nxori nga banka (Video)

Era ia fryu afro 3,500 euro, sapo i nxori nga banka (Video)

Dështime
Studentja me fat: Banka i transferoi gabimisht afro tre milionë euro, shihni si i shpenzoi ajo! (Foto)

Studentja me fat: Banka i transferoi gabimisht afro tre milionë euro, shihni si i shpenzoi ajo! (Foto)

Fun Lajme
Burrit pa duar, bankat ia refuzuan kredinë sepse nuk mund të vinte gisht (Foto)

Burrit pa duar, bankat ia refuzuan kredinë sepse nuk mund të vinte gisht (Foto)

Nga Bota
Hajni vuri doreza, por jo edhe maskë (Video)

Hajni vuri doreza, por jo edhe maskë (Video)

Dështime