LAJMI I FUNDIT:

Baki Kelani

85 Artikuj

Policia: Situatë e brishtë por e qetë në veri

Policia: Situatë e brishtë por e qetë në veri

Kosovë
Operacion policor në disa rajone të Kosovës

Operacion policor në disa rajone të Kosovës

Kosovë
Rasti “Brezovica” – policia me aksion në disa komuna

Rasti “Brezovica” – policia me aksion në disa komuna

Kosovë
Serbët vendosin edhe një barrikadë në veri

Serbët vendosin edhe një barrikadë në veri

Kosovë
Vetaksident në autostradën “Ibrahim Rugova”

Vetaksident në autostradën “Ibrahim Rugova”

Kronika e Zezë
Policia e Kosovës e pranishme në Tiranë – aty ku zhvillohet finalja e Ligës së Konferencës mes Romës dhe Feyenoordit

Policia e Kosovës e pranishme në Tiranë – aty ku zhvillohet finalja e Ligës së Konferencës mes Romës dhe Feyenoordit

Shqipëri
Bastisje në lagjen e Boshnjakëve në Mitrovicë

Bastisje në lagjen e Boshnjakëve në Mitrovicë

Siguri
Policia e Kosovës po zhvillon operacion antidrogë

Policia e Kosovës po zhvillon operacion antidrogë

Siguri
Të shtëna me armë zjarri në veri të Mitrovicës – policia jep detaje

Të shtëna me armë zjarri në veri të Mitrovicës – policia jep detaje

Kronika e Zezë
Konfirmon Policia: Lëvizjet e Njësisë Speciale në rrugën për Mitrovicë nuk ndërlidhen me ndonjë aksion

Konfirmon Policia: Lëvizjet e Njësisë Speciale në rrugën për Mitrovicë nuk ndërlidhen me ndonjë aksion

Kosovë
Policia jep detaje për situatën në Jarinjë e Bërnjak pasi banorët serbë bllokuan rrugën me zhavorr

Policia jep detaje për situatën në Jarinjë e Bërnjak pasi banorët serbë bllokuan rrugën me zhavorr

Xhejlane Kaçiu
Aksidentohet polici me motoçikletë zyrtare në Autostradën “Ibrahim Rugova”

Aksidentohet polici me motoçikletë zyrtare në Autostradën “Ibrahim Rugova”

Kronika e Zezë
Pamje nga vendi i aksidentit në Autostradën “Ibrahim Rugova”, ku humbi jetën një person

Pamje nga vendi i aksidentit në Autostradën “Ibrahim Rugova”, ku humbi jetën një person

Kronika e Zezë
Aksident i rëndë në Autostradën “Ibrahim Rugova”, vdes një person

Aksident i rëndë në Autostradën “Ibrahim Rugova”, vdes një person

Kronika e Zezë
Aksident në rrugën Prishtinë-Pejë mes një kamioni dhe dy veturave, lëndohen tre persona

Aksident në rrugën Prishtinë-Pejë mes një kamioni dhe dy veturave, lëndohen tre persona

Kronika e Zezë
Shkelën masat antiCOVID-19, dënohen 575 qytetarë për 24 orë

Shkelën masat antiCOVID-19, dënohen 575 qytetarë për 24 orë

Siguri
Policia e Kosovës apel qytetarëve për respektimin e masave antiCOVID-19, në të kundërtën do të ketë dënime

Policia e Kosovës apel qytetarëve për respektimin e masave antiCOVID-19, në të kundërtën do të ketë dënime

Siguri
Policia e Kosovës me aksion të ri kundër trafikimit të armëve

Policia e Kosovës me aksion të ri kundër trafikimit të armëve

Siguri
Policia e vlerëson të qetë procesin zgjedhor, inicion dy raste në Prishtinë e Prizren

Policia e vlerëson të qetë procesin zgjedhor, inicion dy raste në Prishtinë e Prizren

Kosovë
Ende pa filluar fushata zgjedhore partitë shkelin masat anti-COVID, shoqëria civile kërkon të ruhet shëndeti publik

Ende pa filluar fushata zgjedhore partitë shkelin masat anti-COVID, shoqëria civile kërkon të ruhet shëndeti publik

Kosovë
Policia nën sfidën e pandemisë dhe me mungesa të mëdha logjistike

Policia nën sfidën e pandemisë dhe me mungesa të mëdha logjistike

Kosovë
Katër të lënduar, si pasojë e aksidentit në autostradën “Ibrahim Rugova”

Katër të lënduar, si pasojë e aksidentit në autostradën “Ibrahim Rugova”

Kronika e Zezë
Një person humb jetën nga aksidenti i rëndë në Komoran

Një person humb jetën nga aksidenti i rëndë në Komoran

Kronika e Zezë
Kelani: Supozohet se dy fëmijët që u mbytën në Milloshevë kishin lidhje familjare

Kelani: Supozohet se dy fëmijët që u mbytën në Milloshevë kishin lidhje familjare

Kosovë